Şimdi Ara

Donanımhaber Forum - Mobil Sürümü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
20.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: webkurdu47

quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

2. Sayfayı görmek için cevap atmak zorunda kalıyorum çözüldü yazmışın ama.
    Bide alıntı yapmak için link koyulsa iyi olur alıntı gerektiğnde tam sürüme geçmek zorunda kalıyom son olarak smile diye bir ek yaparsaniz mobil sürümdekilerde smile kullanabilir saygılar...

Bulunduğunuz konunun en altında ">" simgesi ile bir sonraki sayfaya, ">>" simgesi ile de son sayfaya gidiliyor. Görmemişsiniz galiba.

Mesajlardan alıntı da yapılabiliyor. Alıntı yapmak istediğiniz kişinin yanında tırnak işareti (") ile alıntı yapabilirsiniz.

Son olarak smileler dediğiniz gibi hala kullanılabilir değil.

Alıntıları Göster
    EDİT olayı konmuş ama çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

EDİT olayı konmuş ama çalışmıyor.

Alıntıları Göster
    Mobil sürümün dizaynı tam sürümün çok çok gerisinde.şu anda en önemli sıkıntım , tam sürümü kullanırken kendiliğinden mobil sürüme geçmesi. Tam sürüm opera mini ile mükemmeldi. Mobil sürüm çıktı çıkalı tam sürümünde tadı kaçtı'inşallah kısa sürede düzelir.çok zamandır düzelemedi. Bu işler bu kadar zormu?.
    Son olarak tam sürüm neden opera mini 3.1.2 ile eksiksiz görüntülenirken 4.2 ve yeni çıkan 5 sürümünde cümleler eksik çıkıyor. Nette sadece bu forumda böyle bir sıkıntı doğuyor. Acaba donanım haber farklı bir formattamı dizayn edilmiş.bunun bir hal yolu yokmudur. ?.hızlı bir telefonla opera mini hayret uyandıracak derecede kıvrak zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meteor_xxx -- 23 Ekim 2009; 4:46:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meteor_xxx

Mobil sürümün dizaynı tam sürümün çok çok gerisinde.şu anda en önemli sıkıntım , tam sürümü kullanırken kendiliğinden mobil sürüme geçmesi. Tam sürüm opera mini ile mükemmeldi. Mobil sürüm çıktı çıkalı tam sürümünde tadı kaçtı'inşallah kısa sürede düzelir.çok zamandır düzelemedi. Bu işler bu kadar zormu?.
    Son olarak tam sürüm neden opera mini 3.1.2 ile eksiksiz görüntülenirken 4.2 ve yeni çıkan 5 sürümünde cümleler eksik çıkıyor. Nette sadece bu forumda böyle bir sıkıntı doğuyor. Acaba donanım haber farklı bir formattamı dizayn edilmiş.bunun bir hal yolu yokmudur. ?.hızlı bir telefonla opera mini hayret uyandıracak derecede kıvrak zaten.

Alıntıları Göster
    oyunlar bölümünde, pc oyunları kısmında call of duty, crysis gibi ana konu başlıklarında sayfa açılmıyor. bu sorun, "oyuna özel forumlar"ın içeriğinde bulunan tüm başlıklar için geçerli, düzeltilirse sevinirim.(safari mobile kullanıyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

oyunlar bölümünde, pc oyunları kısmında call of duty, crysis gibi ana konu başlıklarında sayfa açılmıyor. bu sorun, "oyuna özel forumlar"ın içeriğinde bulunan tüm başlıklar için geçerli, düzeltilirse sevinirim.(safari mobile kullanıyorum)

Alıntıları Göster
    Eğitim ve Sınavlar bölümüne girememiştim bu sabah cep ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Billy Pilgrim

Eğitim ve Sınavlar bölümüne girememiştim bu sabah cep ile.

Alıntıları Göster
    "Cevaplanan Mesajlarım" özelliği eklenmiş.
  • quote:

Bu olayın gelmesi çok güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

quote:

Bu olayın gelmesi çok güzel oldu.

Alıntıları Göster
    BlackBerry 9700 ile girmeye calistigimda bos ekran cikiyor. Sorun ne olabilir?
  • Konunun adını tıklayınca ilk sayfa açılıyor, küçük mavi ok'a tıklayınca da konunun son sayfası açılıyor.

Tahminim çoğu insan konunun son sayfasına gitmek istiyor. Her seferinde küçük oku tıklamak onu denk getirmeye çalışmak şahsen benim için zor oluyor. Ayarlar kısmına bu durumu tersine çevirecek, yani küçük mavi oku tıklayınca ilk sayfa konun adına tıklayınca son sayfayı açıtıran bir opsiyon gelmesi çok güzel olacak.
  • mobil sürümde artık üye girişi yapamıyorum... Bi sorun mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!
    mobil sürümde artık üye girişi yapamıyorum... Bi sorun mu var?

Ben de bir sorun yok.
  • quote:

Telefondan çerezlerin açık olduğuna emin ol. Çerezlere izin verilmezse giriş yapılamıyor.

Onun dışında bende bir hata yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

quote:

Telefondan çerezlerin açık olduğuna emin ol. Çerezlere izin verilmezse giriş yapılamıyor.

Onun dışında bende bir hata yok.

sorun çözüldü telefon no onayından sonra...
  • haberler kısmınıda forum gibi yapacakmısınız?yorum yapılmıyor ve yapılan yorumlar gorunmuyor.sadece haberler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

haberler kısmınıda forum gibi yapacakmısınız?yorum yapılmıyor ve yapılan yorumlar gorunmuyor.sadece haberler var
    Türkçe karakter sorunu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hekim

Türkçe karakter sorunu var

Alıntıları Göster
    2.Sayfaya geç dediğimde geçmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı_Geç

2.Sayfaya geç dediğimde geçmiyor

Alıntıları Göster
    İşbankası reklamı ekrana sığmıyor :-\

Çok kötü oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

İşbankası reklamı ekrana sığmıyor :-\

Çok kötü oldu

evet cok kotu.tum sayfalarda cıkmasın bari.anasayfada cıksa sadece olmazmı ?
  • Reklam cok buyuk, sayfaya sigmiyor
  • Reklam boyutu sorununa katılıyorum.

Ayarlardan resim boyutu sınırı ne seçiliyse o boyutta reklam gelsin bence... (Ayrıca resim boyutu seçeneğine 320, 480 gibi seçenekler eklenebilmeli...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

Reklam boyutu sorununa katılıyorum.

Ayarlardan resim boyutu sınırı ne seçiliyse o boyutta reklam gelsin bence... (Ayrıca resim boyutu seçeneğine 320, 480 gibi seçenekler eklenebilmeli...)
    Ben donanımhaber mobil'i açtığımda foruma giremiyorum. Sadece anasayfadaki haber ve incelemeleri görüyorum. Farklı bir linki falan mı var ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.