Şimdi Ara

DonanımHaber Forum'da Ocak ayının popüler film ve dizileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DonanımHaber Forum'un popüler forum kategorileri arasında sinema ve dizi alt forumları büyük hareketliliğe sahip. Kullanıcılar takip ettikleri film ve dizilerle ilgili haberleri değerlendiriyor, izledikleri hakkında yorum yapıyor ve beğendiği içeriklere göre diğer kullanıcılardan film ve dizi tavsiyesi istiyor.

Geçtiğimiz haftalarda DonanımHaber Forum’da Ocak ayının popüler telefon ve otomobil modellerini listelemiştik. Bu defa Ocak ayının en çok konuşulan film ve dizilerini bir araya getirdik.

Forum sayfamızda her film ve dizi için bir ana konu bulunuyor. Bu ana konu altında içerikle ilgili tartışmalar ve yorumlar paylaşılıyor. Biz de ana konulardaki Ocak ayında atılan mesaj sayısına göre Ocak ayının popüler dizi ve filmlerini belirledik.

Ocak ayında en çok konuşulan film açık ara farkla Cem Yılmaz'ın Arif V 216 filmi oldu. En çok konuşulan 10 film arasında 3 adet yerli film bulunuyor.

En çok konuşulan dizi ise Vikings dizisi oldu. Uzun zamandır yeni bölümü çıkmamasına rağmen Game of Thrones kendine ikinci sırada yer buldu. Listeye eklemediğimiz Survivor için Ocak aayında 818 adet mesaj atıldı. Üstelik Survivor geçtiğimiz ay değil bu ay yayınlanmaya başladı.

• La Casa de Papel izleyipte twitterda adını ...... de papel yapmayanlar gelin sarılalım
  • diziyi izlemeden diziden soğuttular
  • La casa de papel izlemeyeni dövüyorlarmış...
  • Ne casaymış arkadaş...
  • La casa de papel ergenler soygunculuk oynuyor.
  • İspanyol dizileri seven birisi olarak en azından güzel bir İspanyol dizisini kazandırdı bizlere bu popüler kültür. İngilizce dizi izlemekten sıkılmıştım.
  • Interstaller başyapıtını izledikten sonra diğer bilim kurgu filmlerini beğenmek çok zor :/
  • Vikings 3 sezonda bıraktım sonra bozdu diyorlar izlenir mi ?
  • Defalarca izlemekten sıkılmayacağım tek film sanırım Interstellar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 25 Şubat 2018; 17:45:3 >
  • Tw Scott kullanıcısına yanıt
    Hiç bozmadı. Bu fikre neden kapılmışlar ki anlayamadım doğrusu. Sıkılmadan izlediğim dizilerdendir.
  • Dark'ın daha önlerde olması lazım.
  • La casa de papel 'i her gün görür olduk , başlayacak artık sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drjacob -- 25 Şubat 2018; 20:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Hiç bozmadı. Bu fikre neden kapılmışlar ki anlayamadım doğrusu. Sıkılmadan izlediğim dizilerdendir.

Bence gayet bozdu. Son sezon başlı başına bir rezalet. Senaryo yerlerde.
  • Güncel zamanda gösterimde olmayan tek film Interstellar.
  • Fu*ck*ng niye sansürlenir acaba anlamış değilim.
  • danner kullanıcısına yanıt
    Donanımhaber değil ama sansürleyen, dizinin orijinal ismi öyle. Seyretmeyenlere öneririm değişik bir dizi. Zaten kısa kısa 25 dk lık bölümler.
  • danner kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı yazarken sen de sansürlemişsin

dizinin adı öyle olduğu için o şekilde yazdım
  • EyeCoral kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru siz diyince baktım ismi öyleymiş Donanım haber camiasından özür diliyorum. Mutlaka bakacağım diziye.
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben açık yazsam verecekler uzaklaştırmayı 😂 Dizinin ismi öyleymiş ben bilmiyordum biraz garip oldu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.