Şimdi Ara

Donanımhaber FIFA 15 TURNUVASI / PS4 (Rütbe ödüllü) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
6
Favori
12.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet tek maç üzerinden oynanacak, futbolda en sevmediğim şey, hataların telafisi olmayacak maalesef
  • tolga226 kullanıcısına yanıt
    Başarılar dostum Porto ile büyük işlere imza attın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga226

Bu aksam haberleselim, bir sekilde yapmaya calisalim maclarimizi.

Ben şuan evdeyim yaklaşık bi 1 saat kadar eğer şuan müsaitsen yapabiliriz. Olmadı akşam 20:30'dan sonra müsait olurum 23:00'a kadar o aralarda müsaitsen atabiliriz
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Suan musaitim, hemen yapalim

• Valencia 1-1 Porto
    Valencia 0-2 Porto

İlk maç rakibim çok basit bir gol yedi, hemen ardından cevabı gecikmedi. Kabul ediyorum, Negredo'nun direkten dönen topu ve Quaresma'nın doksandaki karşı karşıyasında yüreğim ağzıma geldi. İkinci maç inanılmaz kısır ve pozisyonsuz geçti. Maç boyu toplam 5 şut vardı istatistiklere yansıyan, kaldı ki şutlardan 2'si dk90'da korner ve gol ile geldi. Defansif oynayarak turnuva kazanmış oldum. Benimle oynayan arkadaşlardan bu konuda özür diliyorum, tahmin ediyorum hiç zevk almadılar. Ayrıca turnuvaya katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Özellikle şu üçlüyü: @ScRyedd @ank_yer_6 @CONQUER.

Ayrıca @Güven hocam, umarım yönetim olarak bir karar değişikliğine gidersiniz ve turnuvaların devamı gelir. Bu turnuva için de ayrıca tüm ekibe teşekkürler.

• Ben bunu görmemişim ya, yenisi yapılsa da katılsam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolga226 kullanıcısına yanıt
    Tebrikler Tolga öncelikle Porto ile Şampiyon çıkacak deseler inanmazdım bu takımlardan.

Demekki neymiş önemli olan takım değilmiş başındaki kişiymiş

• MARCO kullanıcısına yanıt
    Takimlar cekildiginde baya aglamistim hatirlarsin Oner abi. Defansif oynayarak kazandik, benimle oynayan arkadaslar eminim sinirlenmistir ama bu takimla bu kadar, napalim. Keske finali Alp'le oynasaydim ama olmadi, en azindan ikimiz de ilk uce girdik. Baska turnuva olacak, gecen sefer Porto ile kazandin yine Porto verelim deseler, istemez kalsin derim

• TURNUVA ŞAMPİYONU tolga226 >>>

Turnuva ikincisi ; ScRedd >>>

Turnuva üçüncüsü ; ank_yer_6 >>>

arkadaşları gönülden tebrik ederim.

Rütbeleriniz hesaplarınıza işlenmiştir. Güzel oldu valla, yakıştı hepsi :P

Katılan tüm katılımcılara teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

Harry Kane

Turnuvaya özel olarak Lukaku'yu kaldirip koydum.

Boşver Kane'i, çare Adebayor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güven

TURNUVA ŞAMPİYONU tolga226 >>>

Turnuva ikincisi ; ScRedd >>>

Turnuva üçüncüsü ; ank_yer_6 >>>

arkadaşları gönülden tebrik ederim.

Rütbeleriniz hesaplarınıza işlenmiştir. Güzel oldu valla, yakıştı hepsi :P

Katılan tüm katılımcılara teşekkürler.

Tebrikler arkadaşlar güzel turnuvaydı ne kadar çeyrek finalde elensekte :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Tebrikler Tolga öncelikle Porto ile Şampiyon çıkacak deseler inanmazdım bu takımlardan.

Porto şampiyon çıkacak deseler inanmazmıydın ? Şu takımlar arasında en iyi takım bence başta Liverpool ardından Porto gelir Arsenal bile değil. 90+ SS olan hücüm oyuncuları ve Ronaldodan farkı olmayan tek başına Martinez yetiyor o takımda. Bilseydim başta Portoyu arkadaşdan ben alırdım.

Herkese teşekkürler düzenleyene ve katılımcı arkadaşlara olursa bir daha böyle organizasyon seve seve katılırız

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Evet Porto ya hiç şans vermiyordum dostum arsenal ve atletico madrid takım olarak daha iyi diye düşünmüştüm zaten Tolga ile görüştüğümde oda memnun değildi fazla takımdan ama yere bakan yürek yattı

İnşallah yönetim böyle bir organizasyon yine yapar ama sorun çıkaranları dahil etmezse cok iyi olur.

• Güven kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Turnuva icin de tesekkur ediyorum.

Adebayor'un vakti geçti artik bu arada. Eskisi gibi degil oyunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga226

Takimlar cekildiginde baya aglamistim hatirlarsin Oner abi. Defansif oynayarak kazandik, benimle oynayan arkadaslar eminim sinirlenmistir ama bu takimla bu kadar, napalim. Keske finali Alp'le oynasaydim ama olmadi, en azindan ikimiz de ilk uce girdik. Baska turnuva olacak, gecen sefer Porto ile kazandin yine Porto verelim deseler, istemez kalsin derim

Tebrikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Porto şampiyon çıkacak deseler inanmazmıydın ? Şu takımlar arasında en iyi takım bence başta Liverpool ardından Porto gelir Arsenal bile değil. 90+ SS olan hücüm oyuncuları ve Ronaldodan farkı olmayan tek başına Martinez yetiyor o takımda. Bilseydim başta Portoyu arkadaşdan ben alırdım.

Herkese teşekkürler düzenleyene ve katılımcı arkadaşlara olursa bir daha böyle organizasyon seve seve katılırız

Kesinlikle, Porto 4 buçuk yıldızlı takımların en iyilerinden.

Mesela Shaktar var, 4 yıldızlı ama çoğu 4 buçuk yıldızlı takımdan çok daha üstün. Luis Adriano, Taison, Bernard, Costa, Teixeira, Dentinho gibi hızlı ve çabuk pas yapan bir iskeleti var takımın. Dezavantajları 9-10 dakikalık maçlarda ortaya çıkıyor ama tam turnuva takımı.

Bir sonraki turnuvayı düzenler 4.yıldızlı takımları dahil ederseniz, Shaktar'ı unutmayın :)

• Porto'dan memnun herkes ama benim takimim degil, l1 ucgen yapmak durmadan benim hareketin degil. Kanatlara indirmeyi daha cok seviyorum ama orta acinca Martinez pek verimli degil. Mesela Ultimate Team'de de bir kadromda tek forvet Costa, digerinde Benzema. Martinez aradigim oyuncu degil kesinlikle ama Quaresma'ya laf yok

• Yeni turnuva lutfeenn

• Yeni turnuva bekliyoruz,yine bu konu üzerinden devam eder umarım.
    Kardeşim senle de bir gün maç yapmak isterim @ank_yer_6
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Yeni turnuva bekliyoruz,yine bu konu üzerinden devam eder umarım.
    Kardeşim senle de bir gün maç yapmak isterim @ank_yer_6

1 saate oyuna gireceğim. Denk gelirsek yapalim, Tottenham'a iyice alistim artik

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.