Şimdi Ara

Donanımhaber Dergisi !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşünüyorum da acaba Donanım Haber'in neden kendi Teknoloji dergisi yok.Aslında olsa Piyasadaki çoğu dergiden iyi olur.Şahsen ben hiçbi sayısını kaçırmazdım.

• Siteden tüm haberleri okurken kim dergi alırki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu

Siteden tüm haberleri okurken kim dergi alırki?

cahilliğin lüzmu yok.

Level.com.tr - Level Dergisi
    Chip.com.tr - Chip Dergisi
    pcnet.com.tr - PC net dergisi
    Oyungezer.com.tr - Oyun Gezer dergisi

bu dergilerin de internet siteleri güzel bir arayüz ile hizmet vermekte buna karşın dergiler de kendi alanında en çok tercih edilen dergiler. DH'nin de dergi çıkarması durumunda kesinlikle tutacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

cahilliğin lüzmu yok.

bu dergilerin de internet siteleri güzel bir arayüz ile hizmet vermekte buna karşın dergiler de kendi alanında en çok tercih edilen dergiler. DH'nin de dergi çıkarması durumunda kesinlikle tutacağını düşünüyorum.

Yanlış bilmiyorsam bahsettiklerin site olarak değil dergi olarak yayın hayatına başladılar? Yanılıyor muyum?
  • Bencede mantıklı , hele şöyle konu dışı paylaşılan esprili muhabetler falan paylaşılsa her sayı'da =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

cahilliğin lüzmu yok.

+1 Bence de DH dergi çıkarsın.Piyasadaki bir çok dergiden daha iyi olacağına eminim.
  • Defalarca açıldı bu konu. Defalarca tartışıldı. Böyle bir projeleri yok, uzun bir süre de olmayacak sanırım.
  • dergi demek gün reyizin birsürü eleman alması demek para demek
  • Donanım Haberin Dergisini Çıkartmasını İstiyorum.

Derginin Pdf Sini Çıkartsalar İlk Önce Tutup Tutmayacağını Ordan Anlarlar Ki Şunu Düşünürsek Donanım Haberin Çalışanlarının Hepsi Zeki Bilgisayar Uzmanı Fazla Maliyeti Olmaz.Deneme Amaçlı Mesut Abimiz Bile Bu İşi Yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DisCoKraL -- 2 Ağustos 2011; 18:06:01 >
  • Valla ben Ciddiyim.Hiçbir sayıyı kaçırmadan alırdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.