Şimdi Ara

Donanimhaber WoW Classic WOTLK Başlıyor.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
2
Favori
47.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Classic ile ilgili baya bir gelişmelerin olduğu şu günlerde bu video ya bir göz atmanızı tavsiye ederim. Classic den ilk screenshotlar.

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=1NlIgLJsY48&fbclid=IwAR1XYT1kGhJ1m5AW6a-cx_HtZwVQo2vsgSW3bTUukq_7uwU53Oe7yEvWa8g

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Summer is coming

• quote:

Orijinalden alıntı: zodd

Değerli azeroth vatandaşları.

Classic ile ilgili baya bir gelişmelerin olduğu şu günlerde bu video ya bir göz atmanızı tavsiye ederim. Classic den ilk screenshotlar.

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=1NlIgLJsY48&fbclid=IwAR1XYT1kGhJ1m5AW6a-cx_HtZwVQo2vsgSW3bTUukq_7uwU53Oe7yEvWa8g
    Video'nun yorumlarından biri "Now blizzard, give me a release date, so i know when to break up with my girlfriend ! "

• Bi bitmedi horde aşkınız
  • Edit: Horde olacaksanız mesajı dikkate almayın.

Klasik için Guild arıyorum.

Şimdilik light's hope serveri ile vakit öldürüyorum ama çıktığı gibi orjinale geçeceğim. Daha önce guildde bulundum, kabul ederseniz sevinirim.

Ozan

Eski nick -Lord Sith
    Eski karakter adı - Silverhand / Holyhope /Methzen

Oynamayı düşündüğüm class mage (tailor - ench)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 30 Nisan 2019; 11:28:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Revan

Edit: Horde olacaksanız mesajı dikkate almayın.

Klasik için Guild arıyorum.

Şimdilik light's hope serveri ile vakit öldürüyorum ama çıktığı gibi orjinale geçeceğim. Daha önce guildde bulundum, kabul ederseniz sevinirim.

Ozan

Eski nick -Lord Sith
    Eski karakter adı - Silverhand / Holyhope /Methzen

Oynamayı düşündüğüm class mage (tailor - ench)
    Merhabalar aramıza hoşgeldin

Bu başlıktaki anket pek sağlıklı olmadi neden derseniz forumdaki herkes oy kullanabiliyor ve uye sayısından fazla oy oldu :)

en son oylamayı discordda yeniden yapicaz acılıstan once
  • Hoşbulduk Glex-

----------

Geliyor musunuz Anıl, Deniz? Yoksa yaşlandınız mı? Tolga ruhunu horde'a sattı o yüzden ona tepkiliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 5 Mayıs 2019; 13:47:27 >
  • Darth Revan kullanıcısına yanıt
    Ozancim benim main charlarim hala ally :)

Maalesef artik evli ve cocuklu oldugum icin vakit ayiramiyorum. Ayrica zodd ile onceki dh guildinde guzel ayrilmadigimiz icin bu guildde olma ihtimalim zaten yok ama yine de basarilar guilde eminim guzel olacaktir.

Bu arada lights hopeda ally isen gel bigun Halit ile keselim seni orda horde oynuoz (daha lvlingdeyiz) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: metamania

Ozancim benim main charlarim hala ally :)

Maalesef artik evli ve cocuklu oldugum icin vakit ayiramiyorum. Ayrica zodd ile onceki dh guildinde guzel ayrilmadigimiz icin bu guildde olma ihtimalim zaten yok ama yine de basarilar guilde eminim guzel olacaktir.

Bu arada lights hopeda ally isen gel bigun Halit ile keselim seni orda horde oynuoz (daha lvlingdeyiz) :)
    Cok uzun zaman oldu sebepler farkli seyler olabilir ben bir cogunu hatırlamıyorum bile ama tekrar senide aramızda gormekten onur duyarız.
  • Olaylardan haberim yok vallahi. Ben ikinci DH guildinde bulunmadım sanırım. Zodd ile karazhan serverinde classic/tbc zamanı oynamıştım diye hatırlıyorum. O zamanlar paladindi.

Vay çocuk geldi demek, çok sevindim çok. Ömrü güzel olur inşallah. Bu arada bir not: Halit Alliance, döndürdüm onu. Eğer gerçek oyunculuğun konuşulduğu, gerçek Azeroth'da savaşılacaksa; ben ve tüm bağlantılarım son gücü ile

For the Alliance :)

Edit: Gerçi Thrall'ın Warchief olduğu bir horde ile sorunum olamaz. Benim sorunum scourge ve forsaken ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 5 Mayıs 2019; 12:4:54 >

• Gaza getirelim classic gelmeden.
  • Evet dogru hatırlıyorsun ozamanlar Glex isimli bir paladinim vardi :) ben bile zor hatırlarken senin bunları hatırlaman cok ilginc gercekten :)
  • O guild benim ilk guildimdi (O.Empire) bir de orada senatör rankındaydım. Paladinlerden ben sorumluydum. O yüzden unutmadım coğu oyuncuyu

Edit: Şimdi bunlar neyin tribinde diyen arkadaşlar olacaktır. Classicin olayı, journey olması. Level 60 olunca falan başlamıyor yani oyun. O nedenle Guildlerde düşük levelden max levele toplantılar, yardımlaşmalar, baskınlar vs. olurdu. Çoğu guildin class leaderları olur ve classların doğru şekilde gelişmesine yardım ederlerdi. Öyle her yerde talent değiştirilemiyordu. Sabredin anlarsınız 🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 6 Mayıs 2019; 9:45:53 >
  • Merhaba millet,

Ben de yıllar sonra bfa ile döndüm ama aradığımı bulamadım o yüzden classic i bekliyorum.
    Bir sorum olacak, bu classic için de para ödeyecekmiyiz ? (game time değil de ek paket ücreti gibi )
  • Beklemedeyim bende.
    Tam tarih verildi mi acaba ?
    Ücret konusu nolmustu birde ?

Aylık ödemeyi geçerim de şimdi bana 50 Euro bfa parası cikarmasinlar durduk yere. Ana oyunu oynayacağım meçhul çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Beklemedeyim bende.
    Tam tarih verildi mi acaba ?
    Ücret konusu nolmustu birde ?

Aylık ödemeyi geçerim de şimdi bana 50 Euro bfa parası cikarmasinlar durduk yere. Ana oyunu oynayacağım meçhul çünkü.
    Bence BFA'sı olup aylık ödeyenlerden ekstra ücret istemezler. BFA oynamayan, uzun süredir oyundan uzak kalmış oyuncuları çekmek içinde paket çıkarıp aylık istemeyebilirler. Paket fiyatı tahminimce Warcraft® III: Reforged için belirledikleri bedel olan 30 euro olur. Zamanında wowda 12aylık üyelik sözü verenlere diablo 3'ü ücretsiz vermişlerdi.
  • https://www.wowclassiccountdown.com/

Burada çıkış tarihi 16 Temmuz olarak verilmiş. Game of Thrones fragmanlarından teori kasanlar gibi tarih tespit etmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

https://www.wowclassiccountdown.com/

Burada çıkış tarihi 16 Temmuz olarak verilmiş. Game of Thrones fragmanlarından teori kasanlar gibi tarih tespit etmişler.
    Mantıken bu ay içinde açıklamaları lazım. Yakında beta çıkar onla beraberde çıkış tarihi verirler. 8.2 için temmuz ayını ön görüyorlar. Bunu referans alırsak wow classic ağustos sonuna kalır.

• patch yazın geliyor deniliyor genelde ama tecrübelerime göre blizard hic bir zaman yazın oyun çıkarmıyor. okullar kapalı, herkes tatilde, raidler yapılamıyor. bu sebebpten her patch yaz sonu, eylül gibi geliyordu. bence suan yine eylül ekim gibi yetiştirmeye çalışıyorlar.

dwarf hunter açmayı planlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.