Şimdi Ara

Donanımhaber Burning Crusade Topluluğu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serverlara göre belirleyeceğiz her şeyi

• Burning Crusade Classic
    • You will decide if your character moves to Burning Crusade upon logging in on pre-patch.
    • If you choose to stay in Classic Era, your character will look inactive until you install Classic Era, which will then give you access to your character on the Classic Era version of your server.
    • You also have a paid option to make a copy of your character to keep in Classic Era while also moving on to Burning Crusade.
    • Your name will be saved for both server options. If there are server connections they will likely play out like in modern wow having names with servers attached.
    • The team wants to address faction imbalance in BC Classic with small changes such as Paladin seals being available to both factions.
    • Summoning Stones will be introduced with BC Classic as they were added originally in the expansion.
    • PvP titles will be awarded to only a top percentage of players per region.
    • They will not be added any fresh start servers for their timeline of Burning Crusade Classic, but it is something they have been talking about once the launch is successful.
    • Layering will be used much in the same way for Classic's launch.

• Humanlara ccden çıkma racialı tbcde mi gelmişti bilgisi olan var mı?

• Şu ana kadar belirlediklerini hızlıca özetleyeyim:

1. Transfer anonsu geldiğinde olan charlarınızı tbc'ye kopyalayabileceksiniz. Dilediğinizi oynayabileceksiniz.
    2. 58 boost gelecek ama bu sadece tbc'ye devam edecek olan serverlarda kullanılacak.
    3. Server isimleri aynen tbc'de de classic'te kalanlar için de devam edecek.
    4. #somechanges dediler. Human racial, dual-spec, barber shop vs için bir şey söylenmedi ama sanmıyorum, bunlar büyük değişiklikler olur.
    5. 2.4.3 patch'i mekanikleri ama nerflenmemiş bosslar ile başlayacak. Aynı classic gibi phase olarak ilerleyecek. Toplam 5 phase.
    6. Drum işine ayar çekeceğiz dediler, herkes lw olmak zorunda kalmayacakmış. Ya exhaustion ya da cd eklerler bloodlust ile ortak. Seal of blood'u ally paladinlere de verecekler level 70'te.
    7. Fresh realm anons etmediler ama mutlaka açarlar, 80k serverlarla outlande başlanmaz. Tbc'den 1-2 hafta önce söylerler, çünkü şimdi fresh açacağız deseler millet üyelik iptal edip yeni realm bekler.
    8. Classic'te hata yaptık, raidler çok kolay oldu, tbc'de zorluğa ayar çekeceğiz de dediler laf arasında.

Bunlar şimdilik söylenenler, ilerleyen zamanda bazı ufak tefek değişiklikler olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83FB9EC72 -- 21 Şubat 2021; 9:26:18 >

• Yani dün blizzcon izledim başından sonunda kadar Wow developerlarının soru cevap şeklinde bir sunucuyla beraber ilerlemesi sanki bana biraz stage gibi geldi yani önceden hazırlanmış. Sorular ve cevapları hazır önceden planlanmış gibiydi.

Genel olarak kimse böyle bir şey beklemiyordu reddit de coğu yorum blizz gene para koparma peşinde gibi era da kalmak ve BC ye devam etmek gibi 2 ödemeli bir yol sundular bunun dışında boost olarak arkadaşına yetişmek için 58 lvl a gene ücretli olarak cıkabiliyorsun.

Yani genel olarak gene para koparma peşinde karar verilen belli politikalar var TBC için fresh server olmaması inanılmaz kötü oldu. Muhtemelen TBC cıktıktan 1 ay sonra fresh açıcaklar cünkü bu ödemeli hizmetleri cogu insan satın almaktan vazgeçer gibi bir mantalite içindeler bunu geçen paketlerde de görmüştük keza.

Ben mutlu değilim acıklamalardan..

• Alt char kasanlar var mı? Earthshaker’da 60 lvl paladinim hazır. Alt kasmaya başladım tbc için. Golemagg’da da 60 undead rog var ama Ally devam etmeyi düşünüyorum tbcde. Var mı earthshakede olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Alt char kasanlar var mı? Earthshaker’da 60 lvl paladinim hazır. Alt kasmaya başladım tbc için. Golemagg’da da 60 undead rog var ama Ally devam etmeyi düşünüyorum tbcde. Var mı earthshakede olan

Boşver o ölü serverları, Gehennas'da Ally kasmaya başla :)

• Psikotrex kullanıcısına yanıt
    Psiko selamlar olsun. Bizde gehennasda sıfırdan bir başlangıç yaptık. İş, güç, ev halkından fırsat buldukça tbcye yetişmeye çalışacağız.

@felsefesever’de sağolsun guilde katılım konusunda ilgilendi ve yardımcı oldu.
  • Ölü mü hocam en kalabalık serverlardan biridir. Ayrıca Horde Ally dengesiyle bilinen bir server

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Boşver o ölü serverları, Gehennas'da Ally kasmaya başla :)

Alıntıları Göster

Peki hocam TBC Launch 'da sıra bekleme durumları nasıl olacak sence "Gehennas" 'da?

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Peki hocam TBC Launch 'da sıra bekleme durumları nasıl olacak sence "Gehennas" 'da?

Alıntıları Göster

TBC Launch'ta "Gehennas"da sıra bekleme tabii ki olacak, bundan şikayetçi tayfaya bedava migrate gelecek, gidecekler ve 2 ay sonra hype dönemi bitip millet oyunu bıraktıktan sonra migrate ettikleri serverın ölü olduğu bahanesiyle oyunu bırakacaklar muhtemelen.

Bu senaryo 12312312. kez yaşandı ve her zaman keyif alınan yerler kalabalık serverlar oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

TBC Launch'ta "Gehennas"da sıra bekleme tabii ki olacak, bundan şikayetçi tayfaya bedava migrate gelecek, gidecekler ve 2 ay sonra hype dönemi bitip millet oyunu bıraktıktan sonra migrate ettikleri serverın ölü olduğu bahanesiyle oyunu bırakacaklar muhtemelen.

Bu senaryo 12312312. kez yaşandı ve her zaman keyif alınan yerler kalabalık serverlar oldu.

Alıntıları Göster

Sıra bekler iken Sıradan attığı da olmuştu yalnız ve bu 1.5 ay kadar sürmüştü

Bu tekrar olursa o bahsettiğin kalabalık server da oynamak çokta matah bişi olmaz bence.

• quote:

Bu tekrar olursa o bahsettiğin kalabalık server da oynamak çokta matah bişi olmaz bence.

Alıntıları Göster

Evet, başlangıçta hepsinde sıra olacaktır ama Gehennas, Firemaw vb serverlarda çok daha fazla sıra olacaktır.

Kalabalık serverda oynamak istemek gibi sakin server seçmek de kişisel bir tercihtir.

Ama yine de nihai toplamda, kalabalık bir serverda ilk 1 ay sırada beklerken geçecek bezdirici zaman, az populasyonlu bir serverda grup/raid bulmak/kurmak için aylarca harcayacağımız zamandan çok daha az olur.

Şahsen 1 aylık sıkıntıyı, 20 aylık sıkıntıya tercih ederim.

Not: Ne karar verdiler bilmiyorum ama Salad Bakers, Apes gibi lokomotif guildler aynen ally olarak devam edecekse ally oynamak için en uygun server Gehennas gibi görünüyor tbc için. Bu guildlerin ne yapacakları konusunda bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83FB9EC72 -- 28 Şubat 2021; 9:12:17 >

• quote:

Alıntıları Göster

1 ay cefasini çekerim, kalan 2 yıl da sefasını. Bunu anlamayacak ne var bu kadar anlamıyorum?

• Beyler konu daha çok farklı yönlere kaymadan bir şeyler eklemek istiyorum.

Şimdi tbc de server seçimi tabiki gayet önemli. Shazzrah en kalabalık eu serverlarindan biriydi ilk gün 25 bin kişi sıra bekledim 8 saat fln sürmüştü. Sıradan atma vs tabi bunlarda vardı ancak daha sonrasında 5dk içinde girersen sıra olduğu yerden devam ediyordu bunları unutmayın. Classic launch da yapılan bir çok hata tbc de olmayacaktır. Asıl olay layering mevzusu kalabalık serverlar da gene bu sıkıntıyı yaşıcaz gibi duruyor. Burası bir tbc guild başlığı değil daha çok tbc nasıl olur nasıl ilerler o tür konulari konuşulan bir başlık olmasını diliyorum. Keza classic de yaşadığımız bolunmeler ve tartışmaları tekrar yaşamamak adına.
    Bu arada tbc tarihi her ne kadar belli olmasada acayip bir hype görüyorum her tarafta. Tbc ilk 3 ay tadından yenmez bence.

• Classic'te 2-6 layer vardı başlangıçta ve bildiğiniz gibi toplam 6 başlangıç bölgesi var. Bu toplam oyuncu sayısının aynı anda Hellfire Peninsula'da olacağını varsayarsak ki öyle olacak zaten, en düşük servera bile 20+ layerlı bir başlangıç gerekir.

Blizzard bile, ortalama bir serverda, 80 bin oyuncunun aynı anda aynı haritada olup da oyunun düzgünce oynanabileceğini düşünüyor olamaz.

Açıkçası ben fresh server bekleyeceğim. Şimdi anons etmiyorlar millet sub iptal edip yenileri beklemesin diye. Ama mutlaka açmak zorunda kalacaklar çünkü bu yoğunluğu kaldıracak kapasiteleri zaten yok. 0'dan 3-4 ay botsuz, boostsuz, normal bir ekonomide eskisi gibi oynanır en azından.

• Fresh server gelirse benim de tercihim olur.

• Suan forumlarda fb da fln baya millet jewelcrafting için maden depolayip fotolar koymuşlar :) millet baya hype olmuş

• İlgilenen varsa bir grup oyuncu, fresh crusade diye bir hareket başlattı. 6 binden fazla kişi bu cuma server saati ile 19.00'da level 1'den başlayacak.

Serverı başlangıçtan birkaç saat önce anons edecekler önden kimse gitmesin diye.

Tbcye kadar oyalanmak isteyen olursa discordları:https://discord.com/invite/A9Wy6PYs

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.