Şimdi Ara

DonanımHaber BOYKOT Topluluğu ( #HAYIR ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
7.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scott Mary

quote:

Orijinalden alıntı: way_big

sen almadın diye ekonomi battı eyvah

Yalnız ben değil. Onbinlerce kişi olarak Pınar ürünlerini tüketmeyeceğiz ve kafeye vs. gittiğimizde önümüze Pınar marka gelirse reddedip, bu tip büyük kafeleri ve restoranları da mecburi boykota zorlayacağız. Biz almayınca kime satacaklar? Hiç kimseye. Onlar da mecburen marka değiştirmek zorunda kalacak. Halk düşmanlarına yok artık bizden para mara.

Ben de özellikle pınar alacağım gittiğim cafe lere pınar istiyorum diyeceğim. Yerli malları boykot edeceğinizi ABD israil alman mallarını boykot edin önce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Scott Mary

quote:

sen almadın diye ekonomi battı eyvah

Yalnız ben değil. Onbinlerce kişi olarak Pınar ürünlerini tüketmeyeceğiz ve kafeye vs. gittiğimizde önümüze Pınar marka gelirse reddedip, bu tip büyük kafeleri ve restoranları da mecburi boykota zorlayacağız. Biz almayınca kime satacaklar? Hiç kimseye. Onlar da mecburen marka değiştirmek zorunda kalacak. Halk düşmanlarına yok artık bizden para mara.

Ben de özellikle pınar alacağım gittiğim cafe lere pınar istiyorum diyeceğim. Yerli malları boykot edeceğinizi ABD israil alman mallarını boykot edin önce

Yok ben paramın dışarıya çıkmasını istiyorum, yok evetçi yatırımcılara benden para

• 10 liralık çekirdeğimi aldım ülkeyi izliyorum bakalım daha ne kadar komik duruma düşecek
  • yukarda kalsin
  • Torkunun eklenmesi güzel olmuş sadece konya menşeli olmaları yeter artar bile
  • Sadece bu markaları değil çoğu Türk malını yabancı muadili varsa almıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    Köylü cahildir evetçidir eee?

• quote:

Orijinalden alıntı: daldan_dala

bu tür firmaların ürünlerini alıp çöpe dökmek gerekiyor. kampanyaya destek olun ve bunu yapın.

Böylesine bir boykot sadece size yakışır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vesteli ekleyin vesteli

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

bu tür firmaların ürünlerini alıp çöpe dökmek gerekiyor. kampanyaya destek olun ve bunu yapın.

İllaki inanan biri çıkar boykot yerine destek olur nede olsa her yalana inanan boykotçu çooook bu forumda. Siz bile inanmışsınız

Bir zamanların en muhalif kişiliği her konuda atan tutan orin cezalardan sonra ne hale gelmiş sadece artıya basarak bölümü takip ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daldan_dala -- 23 Nisan 2017; 8:22:54 >

• Bim ve a101

• Boykot'a gerek yok aslinda. Sek dururken Pinar'a para mi verilir zaten? Damak tadi denen bir sey var.

• CHP'yide ekleyin listeye

• quote:

Orijinalden alıntı: desparegas

CHP'yide ekleyin listeye

Misvak da Ahaber'in dergi versiyonu galiba.

Kardeşim şimdi misal diyorum hayirci olsan misal bak. Kız kardeşin de bi tür fotolar veren böyle bi kız olsa. Bir gün kız kardeşinin evetci bir sarhoş tarafından darp edildiğini ogrensen olmaz deme bak misal diyorum.

Sence Türkiye de yaşayan birini seçmeleri ne kadar mantıklı olurdu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

İllaki inanan biri çıkar boykot yerine destek olur nede olsa her yalana inanan boykotçu çooook bu forumda. Siz bile inanmışsınız

Bir zamanların en muhalif kişiliği her konuda atan tutan orin cezalardan sonra ne hale gelmiş sadece artıya basarak bölümü takip ediyor

Artıyla eksiyle işim olmaz, fırsat buldukça takip ediyorum bölümü.

• ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Gerisine bakmak kolay gir bak o yüzde 92ler 93ler yetmedi mi

• elonardo kullanıcısına yanıt
    İç anadoluyu görmezden gelip hatayı atman ilginç. Sadece 1 ilimiz var sanırım :D işinize geldiği gibi tabi. Köylüyü yer, koyun de, ötekileştir, çobanın oyu senin oyunla bir olmaz tabi.

Çok değişik bir kafa yapınız var. Cidden.

• ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Boşuna çomar dememişim.. Asıl yobaz olan sensin köylüyü ötekileştirdiğimi nerden biliyorsun çobanın oyu herkesle eşit zamanında da bu tür söylemlere karşı çıktık.

Köylerde hayır atan çoban kardeşlerimizde var onların zihni sizin gibi yosun kaplı değil gerçekleri biliyorlar ayrıca yadığım alışveriş yaptigim doğdugum yeri atiyorum gidip yozgatı mı atayım? milletin kararına saygılıyız elbet onlarda anlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elonardo -- 23 Nisan 2017; 15:13:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Köylü milletin efendisidir çomarcan kardeş

Bizim köylümüzün oy oranları böyle

http://secim.haberler.com/2017/hatay/arsuz-referandum-sonuclari/

http://secim.haberler.com/2017/hatay/samandag-referandum-sonuclari/

http://secim.haberler.com/2017/hatay/defne-referandum-sonuclari/

Hadi naş

Korkudan blokladı KLAVYE delikanlısı @elonardo

• DH ölücüleri EVETçi şirketleri boykot edecekmiş bunu duyan firma sahipleri gülmekten ölür
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.