Şimdi Ara

DONANIMHABER ASLANLARIN YUVASI (783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.422
Cevap
11
Favori
727.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 781782783784785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kahkaha atamıyo ama bellii
  • dün fenerin berabere kalması çok iyi oldu.walla denizliye helal olsun.geçen sene şampiyonluk iddaasına girmiştim denizli sayesinde kazandım.dünde denizli-fener maçına iddaa'ya girdim.maç berabere bitti.yine kazandım.saatler yine 20:45'ti.yarın kazanırsak süper olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fask_1984

dün fenerin berabere kalması çok iyi oldu.walla denizliye helal olsun.geçen sene şampiyonluk iddaasına girmiştim denizli sayesinde kazandım.dünde denizli-fener maçına iddaa'ya girdim.maç berabere bitti.yine kazandım.saatler yine 20:45'ti.yarın kazanırsak süper olacak.

evet süper olucak

edit : sayfa bası olmusummm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 11 Kasım 2006; 17:47:11 >

• inşallah kazanırız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: doors

quote:

Orjinalden alıntı: fask_1984

aslanlara selamlar...

naber

iyidir senden nbr
  • quote:

inşallah kazanırız.

hocam yeni forvet hattımızla insallah yaparız bu isi karan + kabze ikilisi kabzeden cok iyi seyler bekliyorum

arkadaslar ben biraz nfsc oynıyım gelicem azzcıkk gasa basıyım
  • hadi oyna.... dikkat et ,,hızlı gitme

kabze+karan arkalarında iliç ;umut werici gibi geliyor.
  • Derbi Galatasaray Cafe Crown'un!

Beko Basketbol Ligi'nin 6. hafta mücadelesinde ezeli rakipler Beşiktaş Cola Turka ile Galatasaray Cafe Crown Akatlar Spor Salonu'nda karşı karşıya geldi. Beşiktaş evinde Galatasaray'a boyun eğdi.

Beşiktaş Cola Turka Galatasaray Cafe Brown karşısında bir ara farkı 10'a kadar çıkarsa da Galatasaray Fitch'in etkili oyunu ile soyunma odasında 36-35'lik üstünlük ile gitti. İkinci yarı çekişmeli geçen mücadele sonucunda sahadan galibiyetle ayrılan takım 67-60'lık skor ile Galatasaray Cafe Brown oldu...

• G.Saray'ın muhtemel 11'i

Galatasaray, Sakaryaspor ile yarın Turkcell Süper Lig'de oynayacağı karşılaşmada mutlak galibiyeti hedefliyor.

Bu sezon ligde oynadığı karşılaşmalarda evinde Fenerbahçe'yi 2-1, Trabzonspor'u 1-0 yenip, deplasmanda da Beşiktaş ile 0-0 berabere kalarak büyük takımlara karşı henüz mağlup olmayan Sakaryaspor'u evine puansız göndermeyi isteyen sarı-kırmızılı ekipte, Necati ile Aydın, sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecek.

Galatasaray'ın genç yıldızı Arda'nın durumu ise bu akşam yapılacak antrenman sonrasında kesinlik kazanacak.

Galatasaray'ın Sakaryaspor karşısına, Mondragon, Cihan (Sabri), Song, Tomas, Orhan, Okan (Arda), Inamoto, Ilic, Ayhan, Hasan Kabze ve Ümit 11'i ile çıkması bekleniyor.

Ali Sami Yen Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak karşılaşmayı, hakem Yunus Yıldırım yönetecek. Maç, Digitürk Lig TV'den naklen yayınlanacak.

-AYDIN'IN SAKATLIĞI-

Galatasaray'ın genç oyuncularından Aydın, kasığındaki ağrıları nedeniyle sağlık heyeti tarafından takımdan alındı.

Uzun zamandır ağrılarına rağmen antrenmanlara çıkan Aydın, ağrıları artınca idmanlara katılmayı bırakıp, tedavi olmaya başladı. Aydın'ın bir süre fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı çalışıp, tedavi olacağı açıklandı.

Kulüp doktoru Murat Çevik, kasığında 2. derece zorlanma bulunan Necati'nin bu hafta oynamayacağını, durumunun gelecek hafta kesinlik kazanacağını söyledi.

• galatasaray yendi demek.baskette işler yolunda gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaRoS_35 -- 11 Kasım 2006; 18:23:02 >
  • quote:

hadi oyna.... dikkat et ,,hızlı gitme

kabze+karan arkalarında iliç ;umut werici gibi geliyor.

oynadım geldimm hocam evet... düsündümde simdi gercekten tehlike oynasınlar ama ellerinden geleni yapsınlar bu ileri 3lü is yapar bence
  • Fark Atıcaz sakaryaya... okadar kaçırdıkki son maçlarda artık bu maçta ya da fb maçında patlıcaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melik

Fark Atıcaz sakaryaya... okadar kaçırdıkki son maçlarda artık bu maçta ya da fb maçında patlıcaz...

insallah patlayalımda hangisinde olursa olsun takım hakettigini alsın yeter....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melik

Fark Atıcaz sakaryaya... okadar kaçırdıkki son maçlarda artık bu maçta ya da fb maçında patlıcaz...

FENERE PATLAYALIM YA..5-1 ne güzeldi be..
    ah ribery beniçmeyimkimiçsin.gif
  • gün beşiktaşın günü olsun

Beşiktaş 0-1 Sivasspor (İlk Yarı)
    Turkcell Süper Lig'in 13. hafta karşılaşmasında Beşiktaş evinde Sivasspor'u konuk ediyor. İnönü Stadı'nda oynanan karşılaşmada şu an ilk yarı devam ediyor ve konuk ekip Sivasspor'un 15. dakikada Mehmet Yıldız'la bulduğu golle 0-1'lik üstünlüğü bulunuyor.. Beşiktaş 0-1 Sivasspor

• Sakarya ile 21. kez

Galatasaray ile Sakaryaspor, Birinci Futbol Ligi'nde yarın 21. kez karşı karşıya gelecek. İki takım arasında geride kalan 20 maçta Galatasaray galibiyet sayısında 13-2 önde bulunuyor. Taraflar 5 maçta da berabere kalırken, Cim Bom toplam 43, yeşil-siyahlılar ise 14 gol attı.

-İSTANBUL'DA SAKARYASPOR'UN GALİBİYETİ YOK-

Galatasaray ile Sakaryaspor arasında bugüne dek lig tarihinde İstanbul'da 10 maç oynandı.

Aslan, evinde 6 maçı kazanırken, 4 kez berabere kaldı. Sakaryaspor, deplasmanda rakibini hiç yenemedi.

İstanbul'daki maçlarda Galatasaray 24, Sakaryaspor ise 7 gol kaydetti.

-SAKARYASPOR'UN SON GALİBİYETİ 1982'DE-

Sakaryaspor, lig tarihinde Galatasaray karşısındaki son galibiyetini 1982-83 sezonunda, 12 Eylül 1982 tarihinde Adapazarı'daki maçta 1-0'lık skorla aldı.

Yeşil-siyahlı takım, bu maçın ardından çeşitli sezonlarda güçlü rakibiyle oynadığı ligdeki son 17 maçta da galibiyet sevinci yaşayamadı.

• ALLAHIM yarın gol goool gooool goooool çok gol istiyorum...
  • benide ekleyin 40 senelik aslanlıyız!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: OGULCAN59

benide ekleyin 40 senelik aslanlıyız!!!!!

o zaman sana baba diyelim

• 
Sayfa: önceki 781782783784785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.