Şimdi Ara

DONANIMHABER ASLANLARIN YUVASI (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.422
Cevap
11
Favori
727.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: be cool

hadi maniayı sildirdiniz
    "taraftarın seni unutmaz cimbomum" dan ne istediniz??
    ben emek verdim o topiğe
    şiir yazdım.hadi bana saygınız yoktu,
    verilen emeğedemi saygı duymadınız?
    kendimi hiç bu kadar kötü hissetmedim
    demekki dostluk arkadaşlıkta bi yere kadar
    insanlar kendi egosunu tatmin etmek için başkalarına zarar vermemeli
    yapılan tek kelimeyle ayıptır
    kızgınlığım dinerse birgün belki dönerim
    sağlıcakla kalın hoşçakalın

hayırdır Haktan abi.

Böle birden nere gidiyosun.

biandaağlıcakgibioldum.gif
  • quote:

hadi maniayı sildirdiniz
    ben emek verdim o topiğe

aslanların yuwasındada ben aynı şeyleri hissetmiştim ...................sen sildirdiğinde kimseye danışmadan ,sormadan yaptığında..
    üzülme ...
    kimseyide suçlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doors -- 9 Kasım 2006; 22:29:58 >
  • eğer şiir topiğini burdan biri sildirdiyse vay onun haline başka birşey demiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

eğer şiir topiğini burdan biri sildirdiyse vay onun haline başka birşey demiyorum.

ya bunu aramızdan kim sildirebilir ki.

bi fenerli gelip aramızda Bi cimbomlu ost gibi gözükemez ya.
  • gökay abi.aslanlar yuvasını haktan abi sildirmedi.onu sildiren benim.herkez lafını bilsinde konuşsun.
  • herşeyide sen sildirmişin o zaman...ölemi yani recep???az öncede mania yı ben sildirdim demiştin...
    birbirimize düşücez gibi geliyo...
  • Ben yazın burda yokken 175 sayfa topic silindiginde ben hiç sesimi çıkarmadım kardeşler ...

Be cool senle konuşup o topiclerin silinmesi istemiştik ve senin video topic devam etmesini yönetimden bizzat ben istemiştim o günleri sanırım hatırlıyorsun ve banada ASLANLARIN YUVASINDAN devam etmek içinde en iyi fikir demiştin sonra ne oldu bize istersen onu anlat tabi istersen...

Seni Sevdik Saygı Duyduk böyle bir hale geldiyse sorumlusu tek başına sensin kusura bakma ama bana o kadar çok şey ögrettinizki sagolun diyorum bana iyi ders oldu neyse saglıcakla kal ALLAHA EMANET OL...
  • noluyor burda yav
  • quote:

Orjinalden alıntı: doors

herşeyide sen sildirmişin o zaman...ölemi yani recep???az öncede mania yı ben sildirdim demiştin...

evet herşeyi ben sildirdim.şiir topiği hariç.birbirimize düşmeyiz abi merak etme ama sinsi şeytanlar çıksın bi bakalım kimlermiş.kimsenin korkmasına gerek yok sanal ortam kavga çıkmaz yani.
  • quote:

quote:

hadi maniayı sildirdiniz
    ben emek verdim o topiğe

aslanların yuwasındada ben aynı şeyleri hissetmiştim ...................sen sildirdiğinde kimseye danışmadan ,sormadan yaptığında..
    üzülme ...
    kimseyide suçlama

• quote:

herşeyide sen sildirmişin o zaman...ölemi yani recep???az öncede mania yı ben sildirdim demiştin...

• ya kavga etmeyin be sebebi neki
  • ulasn yemişim yuvanızı.burada en çok benim emeğim var bunun aksini iddaa eden adam değildir.neyse koçlar hepinizi iyi bakın kendinize benden bu kadar.bana cvp hakkı doğacak bişeyler yazmayın.
  • gökay abi seninle meselem yok
    ben seni nasıl biliyosam öyle kal
    seviyemizi düşürmeyelim
    manianın orta sayfalarını okursan orada aslanlar yuvasının neden silindiğine dair bilgi var
    ortamı boşuna germe
    ilk sayfadaki şiirde yok zaten
  • quote:

gökay abi.aslanlar yuvasını haktan abi sildirmedi.onu sildiren benim.herkez lafını bilsinde konuşsun.

bana be cool sildirdi dediniz hatta kendide dedi recep neyse sorun cıkacaksa o burda olmasın MSN de konuşuruz olayları bilmeyenler bir anlam veremez ve burası sırf bizlere ait degil bir sürü arkadaş girip bakıp cıkıyor ama bana denen be cool sildirdi demiştiniz ve kendide dedi içim kan aglayarak sildirdim diye 175 sayfaydı ve 24 saat yazanlardan biride recep ti ...yani eger 15 sayfa için bu yazılıyorsa digerini varın sizler düşünün...
  • quote:

quote:

evet herşeyi ben sildirdim.şiir topiği hariç.birbirimize düşmeyiz abi merak etme ama sinsi şeytanlar çıksın bi bakalım kimlermiş.kimsenin korkmasına gerek yok sanal ortam kavga çıkmaz yani.

o zaman maniayı sildirdiğinde haktan neden sinirlenip yazı yazdıki buraya ,,ben anlamadım şimdi...

haktan @sewiye düşmez merak etme...ortamı geren ben değilim ...neyse ya...
  • haktan abi biraz dikkat etsen yazdıkalrına
  • quote:

ulasn yemişim yuvanızı.burada en çok benim emeğim var bunun aksini iddaa eden adam değildir.neyse koçlar hepinizi iyi bakın kendinize benden bu kadar.bana cvp hakkı doğacak bişeyler yazmayın.

recep ayıp oluyo ulan !!!falan ...senin benim atanın hüseyinin burhanın kemalin mehmetin ardanın uğurun azmı payı war...
    kimse yazmazken ayakta tuttum bende burayı hatırlayın bi...
    yemek zor yani recep anlayacağın..
  • Herkes haddini bilsin arkadaşlar,abilerim

recep41@ senden büyükler war bu topicde.=ULAN!!

Burda ki herkes olgun nasıl dawrancağını bilen insanlar.Bana had bildirmek düşmez yanlış anlamayın ama biraz düşünseniz birlik ve beraberliğimizi,anlarsınız.

walla dalga geçmicem(dünümü bugünümü) bi daha
  • quote:

quote:

hepte bir seytandan köstebekten bahsediliyo hep bu belirsiz kalıyo.. ikilik yaratan kim burda onu bi acıklayın bakalım madem bir gruptuk neden ikilem yaratıldı neden baska topicler acıldı ben kac aydır topic acmıyorum ne bilgim varsa topicte paylasıyorum ...

şiir 15dakika evvel silinmistir...

kaç aydır salagı oynuyorum kimse beni konusturtmasın forumada giricek yüzünüz kalsın

• 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.