Şimdi Ara

Donanımhaber Anasayfa Sorunu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aylardan beri devam eden bir sorun. Anasayfadaki haberlerin ve forumdaki konulara yazılan yorumları beğendiğimizde kapanan oturum sorunu, nerdeyse 8,9 aydır bu sorun devam etmekte ama çözülmüyor ya da çözmek istemiyorlar belki de kalifiyesiz web master kişileri çalıştırıyorlar bilmiyoruz. Ama ortada bir sorun var orası kesin, ayrıca artık en beğenilen yorum üste yer almıyor bu durumda beğeni butonu işlevini yitirmiş oluyor. YouTube hesapları ve forumdaki diğer kullanıcıların hesapları çalındığından beri kendilerine gelemedi site yönetimi. Oturum kapanma sorununu çözene kadar anasayfadaki haberlere yorum atmama kararı alıyorum sizlerinde yorum yapmamasını rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 3 Temmuz 2020; 18:31:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar, forumda asp sayfalara geçişte bir logout problemi yaşadık ancak bu düzeltildi.

Sizin bahsettiğiniz herhangi bir yorumu beğenirken logout olma yanlış mıyım ? Hangi tarayıcıyı kullandığınızı öğrenebilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Merhabalar, forumda asp sayfalara geçişte bir logout problemi yaşadık ancak bu düzeltildi.

Sizin bahsettiğiniz herhangi bir yorumu beğenirken logout olma yanlış mıyım ? Hangi tarayıcıyı kullandığınızı öğrenebilir miyim ?

Chrome kullanıyorum. Geçende yazdım, bir arkadaş sorunu ilettim dedi ama hala devam ediyor başkalarıda bu sorunu yaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Chrome kullanıyorum. Geçende yazdım, bir arkadaş sorunu ilettim dedi ama hala devam ediyor başkalarıda bu sorunu yaşıyor.

Alıntıları Göster

Anladım hocam, ben ilgileniyorum konu ile, iletişimde kalalım.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

"Din" bölümü ne zaman açılıyor? Moderatör olacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum da. Malum bölümde sıkı denetim şart, bu konuda benden iyisini bulamazsınız. 

• quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

"Din" bölümü ne zaman açılıyor? Moderatör olacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum da. Malum bölümde sıkı denetim şart, bu konuda benden iyisini bulamazsınız. 

Bir aksilik çıkmazsa haftaya sanırım :)

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Anladım hocam, ben ilgileniyorum konu ile, iletişimde kalalım.

Alıntıları Göster

Hala aynı sorun devam ediyor?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.