DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
DonanımHaber Anasayfa (Eski Sürüm) Geribildirimleriniz
43
Cevap
2
Favori
3.485
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> DonanımHaber Anasayfa (Eski Sürüm) Geribildirimleriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      226 Mesaj

iOS Beta Tester
      12 Kasım 2015 13:02:33 Konu Sahibi

DonanımHaber anasayfası (forum değil) masaüstü sürümü (www.donanimhaber.com) eski görünümünü görüntülerken karşılaştığınız sorunları, ekran boyutunuz, işletim sistemi ve tarayıcınızı belirterek (mümkünse bir görüntü ile) bize iletin, en kısa sürede çözüme ulaştırmaya çalışalım. Bunun dışında alakalı istek ve önerilerinizi de alabiliriz.

Önemli not: Yazılım ve hatalarla ilgili mesajlarınızı, mutlaka @synchyall ve @gun kullanıcılarını etiketleyerek gönderiniz.

Teşekkürler.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |
      Bahsedilenler: gun , Citizen , synchyall

Sık Sorulan Sorular ve Yanıtları
      - Salatalığım olmadığı için cacık bölümünden uzaklaştırıldım, banımı kaldırır mısın? + Hayır
      - Android kullanıcısıyım ama avatarımın altında iOS yazıyor, düzeltir misin? + Hayır
      - Açtığım konuda sorduğum sorunun yanıtını buldum, sildirir misin? + Hayır
      - Beni dolandırdılar, CrazyDolambaç hesabını banlar mısın? + Hayır
      - Müthiş bir haber buldum, anasayfada yazdırır mısın? + Hayır
      - [Buraya bir gerekçe gelecek], tanışalım mı? + Hayır
    • Çavuş
      85 Mesaj
      17 Ocak 2016 12:24:08
      Slm.
      foruma girilmiyor, sürekli yönlendirme sayfasında takılıp kalıyor sayfa...

• General
      6272 Mesaj
      17 Ocak 2016 12:44:06

Hangi sayfa ?
      Yada nereden tıkladığınızda
      |
      |
      uysaloguz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      85 Mesaj
      17 Ocak 2016 14:54:08
      Masa üstü bilgisayarım ile, Explorer edge ile ana sayfada forum linkine tıklıyorum ve sürekli ek te bulunan sayfa geliyor. Sürekli aynı sayfa, hiç bir yere yönlenmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysaloguz -- 17 Ocak 2016; 14:57:42 >
      |
      |

• 17 Ocak 2016 15:30:15

Hocam aynı sıkıntı bende de var, league of legends forumuna girerken bu hatayı alıyorum, 8 sn geçince sayfaya girer gibi yapıp tekrar bu sayfa geliyor sürekli aynı yönlendirme, herhangi bir **** uzantısı da yok.

|
      |
      gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bilcümle avratlar saçlarıma deli oluyorlar
    • Çavuş
      85 Mesaj
      17 Ocak 2016 16:42:42
      An itibari ile hata düzelmiş görünüyor. Artık sebebi ne idiyse...
      |
      |

• Teğmen
      184 Mesaj
      25 Ocak 2016 18:29:46
      İmza mın 2 satırda görünmesini istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxy -- 25 Ocak 2016; 18:31:11 >
      |
      |

Sol reredo remiredo / Remi resi dore dosisi
    • 09 Şubat 2016 18:58:13

Önemli etiketlere açıklama ekleme gibi bir şey yaparsanız güzel olur. Mesela CES 2016 fuardaki tüm haberleri tek etikette topluyorsunuz, burda en üstte fuar şu günler arasında yapıldı, şu kadar firma katıldı gibi önemli veya gerenin demek buymuş dedirtecek kısaca açıklama eklenmeli. Bu konuda sdn çok iyi bir yol izliyor, onlardan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda bu işlem seo tarafında da + haznenize yansır.

Örnek bir etiket:http://www.donanimhaber.com/mwc2016/
      Başka bir örnek:http://www.donanimhaber.com/ces2016/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 10 Şubat 2016; 16:54:52 >
      |
      |
      Bahsedilenler: gun

• 14 Şubat 2016 21:01:42

Ana sayfaya Uygulama Haber gibi forumdan popüler konular gibi bir alan yapılmalı. Popüler konuların bir kopyası orda olmalı. Ana sayfaya gelen kullanıcı forumda da bu varmış diyip gitmesi için. Ek olarak ana sayfanın yeni tasarımında reklamları gizleme seçeneği olmalı. SDN Forum'da olduğu gibi reklamların bulunduğu containerda bir buton olmalı, bu butona tıklayın tüm içeriklerin olduğu container genişleyip reklamların üstüne geçmeli. Herkes bu sayede mutlu olur. Aynı olay forum içinde olmalı. En azından ad*block kullanımını bir miktar azaltmış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 14 Şubat 2016; 21:02:08 >
      |
      |

• General
      6272 Mesaj
      14 Şubat 2016 21:49:05

Böyle birşey düşünüyoruz. Ancak yeni tasarımda.

Reklam konusunu değerlendirelim yeni tasarımda çok etki etmeyecek gerçi

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      Cenkay KESER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Er
      14 Mesaj
      11 Mart 2016 16:05:18

koskoca anasayfanın sağı solu boş nie oralarda reklam yok? abi batıracaksınız siteyi çalışın biraz müşteri bulun reklam koymayın demiyoruz gözümüze sokar gibi abartılı olmasın yeter
      |
      |
      gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1701 Mesaj
      16 Nisan 2016 19:29:56
      Merhaba,

Günde ortalama 4 saat teknoloji sitelerinin (yerli/yabancı) videolarını izleyen birisiyim. DH'de ayda 1 ya da 2 defa video izliyorum. Çünkü bir haber girildiğinde anasayfada onun bir video olduğu beli değil. Haber görselinin üzerine o kadar çok yazı yazıyorsunuz ki yıllardır webde gezinen insan refleksi olarak onlara bakmıyorum bile. İlgiç olan ise haber görselinin üzerinde satırlarca yazan yazının aynısı görselin hemen altında haberin başlığı olarak tekrar yazıyor. Burada bir sorun var. Ben o haberin ne olduğunu görselden mi okuyayım yoksa metinden mi? Çok fazla göz yorucu olduğunu ve karmaşık bir görüntü oluşturduğunu düşünüyorum. Yotube'da da aynı hatayı yapıyorsunuz. Şöyle göstereyim:

Youtube'da videolarınızın az izlenmesine eminim bu da bir etkendir. (Asıl hedefinizin Youtube değil web siteniz olduğunu biliyorum.)Küçük resimler (haber görselleri) dikkati çok çekiyor. Ben bir kullanıcı olarak buna dikkat ediyorum daha doğrusu dikkat ettiğimi fark ediyorum. DH'ye bu yakışmıyor.

Forum için buraya yazma demişsiniz ama bu mesajı size forumda gönderiyorum. Bir cümle yazayım: mini ve mobil versiyonlarda mesaj göndermek İŞKENCE. 100 Mbps download, 20 Mbps upload ve 0-20 ms arası ping değerlerine sahip internet kullanıyorum. DH mini sitede yazdığım mesajı gönder tuşuna bastığımda 10 saniye bekliyorum. Şanslıysam error line bilmem kaç hatası vermiyor mesaj gidiyor.

Neyse teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batarya zayıf -- 16 Nisan 2016; 19:31:34 >

• General
      6272 Mesaj
      16 Nisan 2016 23:15:24

Forumla alakalı ben cevap vereyim, diğer slayt ile alakalı bir cevap gelmez ise onuda veririm.

Öncelikle vakit ayırıp yazdığınız için teşekkürler.

Bu mesaj atarken bekleme sorunun farkındayız ancak surivor bizi geçen haftadan beri her gece çökerttiğinden bazı değişikler yaptığımızdan ve optimize ettiğimizden altyapıyı ilgilenemedik.

Haftaya daha detaylı ilgilnip çözeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      batarya zayıf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Phenom II X4 940, Asus M3A78T (790GX), 2x2 GB DDR2-800 ,Samsung 2333SW 23"", Sapphire Ati HD6870 1GB, 160 Gb Intel X25-M SSD ve SCYTHE Silent Box içinde 3,5" Western Digital 750 Gb 5400 rpm sessiz HDD, 16 Mb önbellek , Lian-li PC-C32 Fanları kısılmış Kasa, Be-Queit 450 Watt güç kaynağı, Samsung DVD-RW Gümüş ön yüz, Microsoft Sidewinder X6, Cyber Snippa Intelliscope fare, SONY KDF-E50A11E 50" 3LCD HDTV, 2x Saitek P3000 Gamepad Scythe Zipang soğutucu
    • General
      6272 Mesaj
      23 Nisan 2016 21:19:00

En kısa sürede ilgileneceğiz ayrıntılı yazdığınız için teşekkürler

|
      |
      kfat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      106 Mesaj
      14 Mayıs 2016 23:30:54
      Az önce yeni bir üyelik almaya çalıştım fakat Kayıta ilgili sorunum vardı onay kodu gelmiyor tekrar gönder butonuda çalışmıyor yani üye olunmuyor hata bildir dediğimde
      Server Error in '/' Application.

Runtime Error
      Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
      <system.web>
      <customErrors mode="Off"/>
      </system.web>
      </configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
      <system.web>
      <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
      </system.web>
      </configuration>

bu hatayı alıyorum

• General
      6272 Mesaj
      15 Mayıs 2016 15:25:04

Çok Teşekkürler bildiriminiz için yarına düzelir. Forumdan da üyelik alıp orada kullanabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Ahmet Özbay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Phenom II X4 940, Asus M3A78T (790GX), 2x2 GB DDR2-800 ,Samsung 2333SW 23"", Sapphire Ati HD6870 1GB, 160 Gb Intel X25-M SSD ve SCYTHE Silent Box içinde 3,5" Western Digital 750 Gb 5400 rpm sessiz HDD, 16 Mb önbellek , Lian-li PC-C32 Fanları kısılmış Kasa, Be-Queit 450 Watt güç kaynağı, Samsung DVD-RW Gümüş ön yüz, Microsoft Sidewinder X6, Cyber Snippa Intelliscope fare, SONY KDF-E50A11E 50" 3LCD HDTV, 2x Saitek P3000 Gamepad Scythe Zipang soğutucu
    • Er
      1 Mesaj
      24 Mayıs 2016 11:35:36
      bu çağ dışı tasarıma daha ne kadar devam edeceksiniz anasayfa savaş alanı gibi içerik olarak beğenmeme rağmen tasarım anlamında çok kötü. Geri planda harcadığınız emeği neden bu kadar kötü sunuyorsunuz..

• DH Tasarım Direktörü
      226 Mesaj

iOS Beta Tester
      24 Mayıs 2016 13:25:41 Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: any12

bu çağ dışı tasarıma daha ne kadar devam edeceksiniz anasayfa savaş alanı gibi içerik olarak beğenmeme rağmen tasarım anlamında çok kötü. Geri planda harcadığınız emeği neden bu kadar kötü sunuyorsunuz..

Birkaç ay daha muhtemelen.
      |
      |

Sık Sorulan Sorular ve Yanıtları
      - Salatalığım olmadığı için cacık bölümünden uzaklaştırıldım, banımı kaldırır mısın? + Hayır
      - Android kullanıcısıyım ama avatarımın altında iOS yazıyor, düzeltir misin? + Hayır
      - Açtığım konuda sorduğum sorunun yanıtını buldum, sildirir misin? + Hayır
      - Beni dolandırdılar, CrazyDolambaç hesabını banlar mısın? + Hayır
      - Müthiş bir haber buldum, anasayfada yazdırır mısın? + Hayır
      - [Buraya bir gerekçe gelecek], tanışalım mı? + Hayır
    • General
      6272 Mesaj
      24 Mayıs 2016 20:45:05

Yeni tasarım geliyor bayağıda teknolojik olduğundan beklediğimizden fazla uzun tuttu.

|
      |
      any12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,055
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.