Şimdi Ara

Donanımhaber'a Özel dr.com.tr Kupon Kodu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
8.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ALLAH KORUSUN DOLANDIRICI AVI D&R ONLİNE SİTESİ
  • Bir tek memnunum galiba jestini yap kuponuyla aldığımız 9 kadar kitap çok kısa sürede elime ulaştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200e 20 mı :-D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 gündür sipariş hazırlanıyor ne hazırlıyorlarsa bu kadar? Maillere cevap bile vermiyorlar.
  • 100 e 20 olsaydi iyiydide jestiniyap gibi bi kampanya bekleyesindeyiz.200 e 20 kufur gibi

• 200'e 100 indirim aldım geçen ay dalga mı geçiyorlar? DH ahalisine yapılmış saygısızlıktan başka bir şey değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh. üyelerine kupon tanımlayacaklarına sorunları giderseler daha hayırlı olacakmış (yorumlardan anladığım kadaruyla) :)
  • 20 tl kaziklama bedeli D&R dusunrsek urunler Zaten kazik .... :) uzak durun :)

• 200/20 çöp ama jestiniyap'tan aldığım çeklerle toplamda 500 liralık sipariş verdim. en geç 2-3 gün içinde kargoya verildi tüm ürünler.

galiba çok şanslıyım. çoğu insan kargodan şikayetçi.
  • Alışveriş yapacak arkadaşlar şansınızı denemek istiyorsanız sayısal falan oynayın daha iyi

• 30lu makas mevzusunu hatırlayanlar like
  • Sipariş verme niyetiniz var ise verin o siparişi unutun geldiği zaman süpriz yapmış oluyorlar.

• dr enpara ile kampanya yapmıştı zamanında hala iade para iade edicek.

• İyi de siparişleri gönderemiyorlar ki. Her mağazasında olan kitap tedarikte görünüyor. Mesaj attım, trumpta sixin alt katta duruyor kitap, isterseniz ben alıp getiriyim, kargolayın bana diye ertesi gün yolladılar:)

• d&r bu kadar sorunlumu kırklıyın başı bir kitap alayım okumayı deniyeyim dedim hevesim kaçtı
  • D&R internet sitesi kampanyası yada kuponu görürseniz koşarak kaçın hu kadar müşteriyi salak yerine koyan değer vermeyen umursamayan bu kadar dandik bir firma daha görmedim yüzsüzlüğün biri bin para

• D&r gordummu arkama bile bakmadan kaçarım

ÇÖP

• hayatımda bu kadar berbat, bu kadar iş bilmez, hiçbir işe yaramayan bir firma görmedim. tek kelime ile lanet rezil bir firma bana göre..

• 200 e 20 ne ? Salak mı zannediyor bu Dnr .

• Ben hayatımda bu kadar rezil bir firma görmedim

Çocuğa transformers sipariş ettik farklı bir ürün gönderdindiler hediye paletiydi allahtan erken açtık iade dahil almayacaklardı

Zorla iade ettik değişim istedik sitede sattıkları ürünü değişim yapmadılar

İade aldılar 25 TL kupon yandı

19 TL karta iade MESAJI 15 gün sonda bugün geldi 100 TL hediye kartı kullandım ondan haber yok

Yarın arayıp yedi sülalesine sayacağım

Pişkin pişkin konuşacak müşteri memnuniyeti mağduriyet felan biyana verdiğimiz parayı geri almak için 20 gündür 10 kere aradım küfretmediğin kalmadı

Çağrı merkezi çalışanları bildiğin sığır karşımda duvar la konuşuyorum o derece

10 senedir internet üZerinden alışveriş yaparım

Bukadar rezilini ilk defa gördüm telefonla bal satan firmalardan farksız aman diyeyim size

Umarım tez Zaman'da batarlar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.