Şimdi Ara

#$# DonanımHaber 5.İzmir Buluşması #$# 24 Nisan - 11:00 - Konak Pier Önü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
0
Favori
5.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: guide

iyi bakalım , teleferiğe çıkarsak benim tavukları alırlarmı yukarıya ?

Ne diyim Tavuklar götürsün seni
  • ne güzel olur yav , götürsünler beni
  • yaw şunu 23 nisan 13:00 yapsak yada 24 Nisan 11:00 yapsak ?
  • Arkadaşlar 11 de yapabiliriz sorun değil ama pazar günü olması kesin çünkü geleceklerin yarısı nerdeyse tek pazar günü boş..
  • quote:

iyi bakalım , teleferiğe çıkarsak benim tavukları alırlarmı yukarıya ?

Abicim yukarıda var tavuk reyonu, istediğin kadar al yaw panik yapma satıyorlar orada
    Biraz pahalı sadece o kadar.

Önceki teleferik buluşmasında, 150 milyonluk malzeme almıştık ordan aslında o kadar da pahalı değil herkesi doyurdu 150 milyoncuk
  • çok pahalıya patlar benim gık gık gıdaklar yukarıda , o zaman gölete gidelim
  • walla gecen sefer gelıcem dedım gelemedım bu seferde istanbula gıdıyorum tam gununu bulmussunuz ama benım ıcınde mıdye yıyın zehırlenın yane sızden tek rıcam bu
    bu kadar adam gıdılcek en mantıklı yer golet weya teleferık ama tabe herkes sozunde durur we gelırse
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UndeRqRo.uNd -- 18 Nisan 2005, 6:08:38 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UndeRqRo.uNd -- 18 Nisan 2005, 6:08:48 >
  • bi 650 km sonra ordayım
  • ya eskisehirde hayal kahvesinin önünde yapsak toplantıyı neden izmir neden ankara değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: UndeRqRo.uNd

150 milyonum olsa Lisanslı ipb alırdım

• quote:

Orjinalden alıntı: ifocel

ya eskisehirde hayal kahvesinin önünde yapsak toplantıyı neden izmir neden ankara değil.

çok kasmaya gerek yok izmirde de var hayal kahvesi
  • benim için Ctesi uygun olur Aydin-Söke telefonu alcamda
  • quote:

çok pahalıya patlar benim gık gık gıdaklar yukarıda , o zaman gölete gidelim

Bak fazla tavuk yersen senin sonunda böyle olur

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzen® -- 12 Nisan 2005, 12:37:59 >

• quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert
    çok kasmaya gerek yok izmirde de var hayal kahvesi

• quote:

Orjinalden alıntı: Kuzen®

quote:

çok pahalıya patlar benim gık gık gıdaklar yukarıda , o zaman gölete gidelim

Bak fazla tavuk yersen senin sonunda böyle olur

/>

hiç kendini yorma , beni gıd gıd gıdaklardan soğutamazsın , aramızda dehşetengiz bir bağ oluşmuş durumda

• Ozan nereye gidilceği belli bile değil anladığım kadarı ile.12 de orda buluşulursa bişeye benzemez buluşma.Zaten geç kalanlar olacaktır,e bide nereye gidilceğine karar verilicek konuşulcak fln,sonra bide gidilceke yere yol alıncak saat 3 te piknik yerine varılıcak.Saat 3 piknik için çok geç bi saat.Bence yer belirlenip o yere yakın bi yerde 10-11 gibi buluşulsa daha uygun olur diye düşünüyorum.Tabi yine siz bilirsiniz.
  • Çok doğru düşünüyorsun Cancazım Bencede destinasyona yakın bir yerde buluşulması en doğrusu olur , daha öncede söylemiştim zaten
  • Piknik içinde bence en iyi seçim sarnıç olur.Rahat oluruz.Komple çim alan.Areside getirmek isterdim ama malesef 26 Nisan'dan önce dışarı çıkaramıyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.