Şimdi Ara

#$# DonanımHaber 5.İzmir Buluşması #$# 24 Nisan - 11:00 - Konak Pier Önü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
0
Favori
5.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UndeRqRo.uNd -- 18 Nisan 2005, 5:44:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: UndeRqRo.uNd

quote:

Orjinalden alıntı: Kuzen®

Arkadaşlar sarnıç diyorsunuzda oraya gidersek mangal,tabak,çatal,bıçak felan gibi şeyler gerekmez mi?Bir de araba lazım olmaz mı?Bunları masıl tedarik edeceğiz?bir de Sarnıç a gidersek nerde buluşabilirz? Biliyorsunuzki İzmir in her tarafından arkadaşlarımız gelecek bunları da düşünerek bir yer ayarlamamız gerekir bence.

yuha ya ne sernıcı İzmir in merkez i Konak abi daha neresi ortak!

çatal ,bıçaksız kalırsak kaç sen Sayın NeGA

ayrıca Et derken ne eti dana mı koyun mu bence kıymaalalım Negativ KöFtE yapsın

• buluşmalara yeni üye kabul edionus mu?
  • ehehe bende gelirim o zaman ehehehe yanlız nere gitçemize kara verelim ve de 20 kağıttan fazla düşmesin kişi başına öğrenciyiz bi çoğumuz malum

hatta resmim içinde buyrunhttp://www.yigit.gen.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sputnick -- 12 Nisan 2005, 19:46:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: elmayra

cumartesi öleden sonra alsancak ta bulusalm sahilde içelim.ve evet ben bi bayanim.

Ya organizasyondaki güzelliğe bak tam kafa adamsın walla ama ben alsancak sahili yerine ksk kulup bınasının önündeki sahilleri tercih ederim akşam saat 10 gibi limana giren çıkan gemileri falan seyredecen dalga sesi ince ince rüzgarda olmayacak alacaksın Miller leri off offf dadından yenmez walla...Zaten hawalarda güzelleşmiş ben gene o bankı rezerwe ettireyim bu yaz için zaten askere gidecez özleriz o bankı...Hey gidi izmir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Game Over

quote:

cumartesi öleden sonra alsancak ta bulusalm sahilde içelim.ve evet ben bi bayanim.

Ya organizasyondaki güzelliğe bak tam kafa adamsın walla ama ben alsancak sahili yerine ksk kulup bınasının önündeki sahilleri tercih ederim akşam saat 10 gibi limana giren çıkan gemileri falan seyredecen dalga sesi ince ince rüzgarda olmayacak alacaksın Miller leri off offf dadından yenmez walla...Zaten hawalarda güzelleşmiş ben gene o bankı rezerwe ettireyim bu yaz için zaten askere gidecez özleriz o bankı...Hey gidi izmir...

evet aslında ksk kulübün önünde çok güzel restoran var ama tuzlu biraz ama bi manzara var ufffff

• inciraltI TurkuazI Kapatal1m. Hep birlikte Yiyelim içelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Game Over

quote:

Sen buluşmaya fln gelme bence.Atla bi arabaya piyasa yap nasılsa bir hatun düşürürsün onunla gider sessiz sessiz oturursun sahilde miller içersin.Bak askerede gidecekmişin olayı evde noktalarsın.

Herşeyin yeri zamanı var arkadaşlar konumuzla alakasız mesajlar atmayınız lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can -- 13 Nisan 2005, 1:13:57 >

• Katılıyorum

Hadi başka gelecek var mı listede belirtsin
  • son karar belli mi??
    nerde???daha erken saate alındı mı falan yani???
  • cumartesi olsa? pazar zor...

EDIT: bu arada pm almadm, cok kirildm. kustum size:P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordGunthar -- 13 Nisan 2005, 13:47:02 >
  • Yaw Ares'i getirin diyonuzda o rahatına çok düşkün ona yumuşak bi yer ayarlayabilceniz mi?
    Yumuşak yer buldumu böyle bacak bacak üstüne atıp uyuor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can -- 13 Nisan 2005, 16:19:10 >
  • ben göbep yaptım baya bi 1 senede , göbeğimdir diye söylemiyorum çok yumuşaktır kendisi gelsin yatsın , ama dediğim gibi patlatırım kıçına 3-5 kere
  • Defector 'ü qören, haber veren var mı? kendisini qöremedim Lütfen haber verilsin kendisine ..

• quote:

Orjinalden alıntı: UndeRqRo.uNd

Defector 'ü qören, haber veren var mı? kendisini qöremedim Lütfen haber verilsin kendisine ..

Onun herşeyden haberi var sen merak etne
  • quote:

Orjinalden alıntı: ---CAN---

Yaw Ares'i getirin diyonuzda o rahatına çok düşkün ona yumuşak bi yer ayarlayabilceniz mi?
    Yumuşak yer buldumu böyle bacak bacak üstüne atıp uyuor.

Süper yaw, getir şu ARES'i. valla büyük eğlence olur

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UndeRqRo.uNd -- 18 Nisan 2005, 6:10:39 >
  • bir avıç kıl yumağı dediğin itcik 2 aya kalmaz sana hatırlatır bu dediğini yanlız
  • eee tam olarak planı belirleyelim arkadaşlar ve pier'in önü diyosunuzda tam neresi yahu...2 giriş var heh orda kalabalık ypatıkmı mıllette toplanıyor noooluyo dıye hehe papaz olmak ıstemem acıkcası...kaybedırom hemen kendımı..

@Can

Abicim o serseriyi getir yahu.....
  • getirmeyecek can veledi , köprünün ayağındaki giriş dostum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.