Şimdi Ara

DONANIM MAGAZİN HABER (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
3.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: X-GeN

@earandil

b.s.s'nin nicki yanlış hizalamayla yapıştırmışsın çok az daha yukarda olsaydı yemiştim

o kayma bmp den jpg e cevirirken oldu sucum yok benim
    ss aldıktan sonra bu orijinaldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eärendil -- 4 Temmuz 2005, 18:22:20 >
  • B.S.S foyası çıkmış en sonunda...

• çok zekisniz yaa. benim mesai 18.00 de bitiyor. ve evimdeki bilgisayarım bozuk. buda bababım notebooku. tarihde yanlışlık var

• quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

çok zekisniz yaa. benim mesai 18.00 de bitiyor. ve evimdeki bilgisayarım bozuk. buda bababım notebooku. tarihde yanlışlık var

bendeki forum saatimin ayarı bozuk halkı kandıramazsın

• quote:

Orjinalden alıntı: earandil

quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

çok zekisniz yaa. benim mesai 18.00 de bitiyor. ve evimdeki bilgisayarım bozuk. buda bababım notebooku. tarihde yanlışlık var

bendeki forum saatimin ayarı bozuk halkı kandıramazsın

asıl senin ayarın bozuk foruma suç atma .

sen bana demedin mi dün, abi lütfen beni de yükseltin benide tanısınlar diye yalvaran sendiin olum ne çabuk unuttun.
    aslını inkar eden bizden değildir.

• FORUMUN KURBAĞASI OLMA ÖZELLİĞİNİ TAŞIYAN sputnick BU GÖREVİ KÖTÜYE KULLANIYOR....

sputnick NİKLİ KURBAĞA TAM BİR BEYAZ KADIN TİCARETÇİSİ. TATİLİNİ YAPTIĞI BALTA GİRMEMİŞ YAĞMUR ORMANLARINDA TAVLADIĞI DİŞİ KURBAĞALARI TÜRKİYE YE GETİREREK ONLARI KÖTÜ YOLA DÜŞÜREN sputnick ONLARIN SIRTINDAN ELDE ETTİĞİ PARALARI DA KENDİNE ÇOK LÜKS EV YAPTIRAN sputnick OCAK 2004 TEMPO DERGİSİNİN KURBAĞA KRALLARI SIRALAMASINDA İLK SIRAYA OTURARAK DERGİYE KAPAK OLDU. AYRICA sputnick YÜZERKEN ZIPLAYIPTA MAYOSU DÜŞMESİN DİYE MAYO KULLANMIYOR....

TEMPO DERGİSİNİN KAPAĞI

sputnick İŞ ÜZERİNDEYKEN
     DONANIM MAGAZİN HABER

• salih yine bitirmişsin olayı
  • sputnick yağmur ormanlarındaki geçirdiği kaza yüzünden artık kazandığı paraları yiyor ve forum forum geziyor.
    aşağıdaki resim kaza anında çekildi..
     DONANIM MAGAZİN HABER
  • Evet mayo kullanmadığım doğrudur erkeğin malı meydanda olur kardeşim. ve ayrıca balta girmemiş yağmur ormanlarından nasıl beyaz geliyo ? güney amerika da değil mi orası ? genelde esmer olur onlar. ( uzmanlık alanım ya ordan biliyorum. ) zaten sadece ocak 2004 te değil yanımdaki elemanlarım sayesinde bu senede zirvedeydim ama pek piyasaya çıkmadığım için kapak olamadım. kaza falan geçirmedim, diğerlerine bişey demiyorum ama kaza geçirmedim yoruldum artık o yüzden bıraktım zaten SSK dan da emekliliğim gelmişti. kenera çekildim artık elemanlarım devam ediyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sputnick -- 5 Temmuz 2005, 11:17:53 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sputnick

Evet mayo kullanmadığım doğrudur erkeğin malı meydanda olur kardeşim. ve ayrıca balta girmemiş yağmur ormanlarından nasıl beyaz geliyo ? güney amerika da değil mi orası ? genelde esmer olur onlar. ( uzmanlık alanım ya ordan biliyorum. ) zaten sadece ocak 2004 te değil yanımdaki elemanlarım sayesinde bu senede zirvedeydim ama pek piyasaya çıkmadığım için kapak olamadım. kaza falan geçirmedim, diğerlerine bişey demiyorum ama kaza geçirmedim yoruldum artık o yüzden bıraktım zaten SSK dan da emekliliğim gelmişti. kenera çekildim artık elemanlarım devam ediyo.

işte itiraf etti. puu resil seniiii
    donanım magazin napar işte böle yakalar.

• nıye benım hakkımda bişi yok burda

ne bıcım magazincisiniz beeeeeeeeeee

• quote:

Orjinalden alıntı: egzantirig

nıye benım hakkımda bişi yok burda

ne bıcım magazincisiniz beeeeeeeeeee

senin hakkında da yazacam amma bi ton abin kardeşin var senin yemiyo valla.

ama bak şöle bişi olabilir

egzantiringin mesajları neden silindi Azz sonraa
    veya
    egzantiring kimlere niçin çekti
    veya
    egzantiring gerçektende egzantiring birimi

seç birini

• hepicinden döktür...

• hatta anket bıle yapabılırsın
    mesela egzantrıg suan ne yıyo

• cekırdek
    • antep fıstıgı
    • kıraz

• quote:

Orjinalden alıntı: egzantirig

hepicinden döktür...

SONRA ALINMACA GÜCENMECE YOK TAMAMMI
  • İŞTEEE ŞOKK İDDAAAAA

EGZANTİRİNG YEDİĞİ MEYVELERİNİN ÇEKİRDEKLERİNİ EVİNİN BALKONUNDAN AŞŞAĞIYA ATARAK 2 KİŞİNİN YARALANMASINA YOL AÇTIII

AYRINTILAR AZ SONRA....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.S.S. -- 5 Temmuz 2005, 17:03:14 >
  • BSS

sadece bu haberle geçiştirme bekliyom olm
  • VE AYRINTILAR

EGZANTİRİĞİ HEPİMİZ Bİ ABLA Bİ KARDEŞ OLARAK BİLİRDİK.ÇÜNKÜ KENDİSİ HANIM HANIMCIK Bİ KIZDI. AMA BUGÜN OLANLARI DUYUNCA ŞAHSEN BEN KULAKLARIMA İNANAMADIM.

EGZANTİRİNG NİKLİ ARKADAŞ BUGÜN İKİNDİ SIRALARINDA BİLGİSAYAR KARŞISINDA MEYVE YEDİĞİNİ KENDİSİDE SÖLÜYORDU. BU ÇOK GÜZEL Bİ DAVRANIŞ MEYVE YEMEK. AMA O MEYVENİN ÇEKİRDEKLERİNİ EVİNİN BALKONUNDAN AŞŞAĞI ATTIĞINI VE 2 KİŞİNİN YARALANDIĞI HABERİ GELİNCE İNANIN ŞAŞIRDIM.

İKİ KİŞİNİN YARALANMASINA SEBEP OLAN ŞEFTALİLER NASILDA ÇEKİRDEĞİNİ ÇIKARMAK İÇİN YARISINI YEMİŞ

DONANIM MAGAZİN HABER

YEDİĞİ ARMUTUN ROBOT RESMİ

DONANIM MAGAZİN HABER

VE KİRAZLARDAN ARTA KALAN SON İKİ TEK

DONANIM MAGAZİN HABER

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.