Şimdi Ara

DONANIM MAGAZİN HABER (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
3.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

quote:

Orjinalden alıntı: ensartas

aaaaa bunları da mı görücektik tylor senle fazla samimi olmamak lazım baksanıza kameralara yakalanınca nasıl da pişkin pişkin gülüyor bir de hiçbirşey yokmuş gibi poz veriyor snki biz de bunu yedik valla bu magazin haber işi iyi oldu

ya işte donanım haber forumu herkesi üye yaparsa olacağı buydu

Mesela seni dimi?

Aynı zamanda seni

• neyse ben bir süreliğine msn yi açmıyım baksana adam vampirmiş ya bir de buluşacaktık dimi neyse ben hastayım zaten tylor sen takıl ya
  • olm salih yaptığın işi gördünmü?gitti mis gibi taze kan
    bir daha iş başındayken rahatsız etmesora olacaklara karışmam
    quote:

neyse ben bir süreliğine msn yi açmıyım baksana adam vampirmiş ya bir de buluşacaktık dimi neyse ben hastayım zaten tylor sen takıl ya

• quote:

Orjinalden alıntı: tylor

olm salih yaptığın işi gördünmü?gitti mis gibi taze kan
    quote:

neyse ben bir süreliğine msn yi açmıyım baksana adam vampirmiş ya bir de buluşacaktık dimi neyse ben hastayım zaten tylor sen takıl ya

bak bi kişiyi kurtardık. bu topic herkese ulaşcak ve herkes seni öğrenecek...
    pis vampirrrr

• quote:

quote:

• olm git başımdan kısmetime mani olma
    bak sinirlendirmeyin sonunuz iyi olmaz(nası tehdit ama)
    quote:

quote:

quote:

bak bi kişiyi kurtardık. bu topic herkese ulaşcak ve herkes seni öğrenecek...
    pis vampirrrr

• iki resimde değişikti benzemiyo birbirine diğeri tylorun dayı oğlu mu yoksa hala oğlu mu
  • B.S.S devam valla sayen de kanımı kurtarmış oldum
    üç kere sağol sağol sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: bengisu

iki resimde değişikti benzemiyo birbirine diğeri tylorun dayı oğlu mu yoksa hala oğlu mu

sen haberi nasıl okuyon. ilk kurban ilk aşkı şukufe nin şikayeti üzerine kılık değiştirdi. yukarda citizen eskiden muhabbet kuşuymuş ama estetikle papağan olmuş. gördünmü teknoloji neler yapıyo..
  • olm ne zorunuz vardı işte şurda gül gibi geçinip gidiyoduk,bende gece çalışırım artık,gunuduz rahat vermiyosunuz
    ayrıca ensar seninle illaki karşılaşcaz-sen kurtulamazsın
  • B.S.S'nin gerçek kimliği...

DONANIM MAGAZİN HABER
  • quote:

olm ne zorunuz vardı işte şurda gül gibi geçinip gidiyoduk,bende gece çalışırım artık,gunuduz rahat vermiyosunuz
    ayrıca ensar seninle illaki karşılaşcaz-sen kurtulamazsın

şansına küs
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aaaaa bunları da mı görücektik tylor senle fazla samimi olmamak lazım baksanıza kameralara yakalanınca nasıl da pişkin pişkin gülüyor bir de hiçbirşey yokmuş gibi poz veriyor snki biz de bunu yedik valla bu magazin haber işi iyi oldu

ya işte donanım haber forumu herkesi üye yaparsa olacağı buydu

Mesela seni dimi?

Aynı zamanda seni

Ben zaten ilk baştayım salih

• MAGAZİN ÖZETLER

BENGİSU MANKEN OLMAK İSTİYOR

EARANDİL YARDIM FONLARINDAN CEPLERİNE AKTARDIĞI PARALARI SEVGİLİSİYLE YERKEN GÖRÜNTÜLENDİİİ

KELEPÇE KİMLE YAKALNADI

AZ SONRAAAA
  • VE AYRINTILAR

BENGİSU MANKEN OLMAK İSTİYOR..

bengisu . 4 temmuzda yani daha bugün üye olmasına rağmen kırdığı cevizler bini aştı.
    topiclerde ben manken olmak istiyorum diye haykıran bengisu kendine ajans aradığını fakat hiçbir ajansın onu kabul etmediğini öğrendik.
    kendisinin çok güzel bi kız olduğunu ve mankenlere taş çıkarttığını idda eden bengisu peki neden ajanslar kabul etmiyor diye sorduğumuzda ilginç bi cevap verdi. "Onlar güzelden anlamıyo"
    büyük bi araştırmacı örneği sergileyerek bengisuyun ajanslara verdiği resmi yayınlıyoruz. Bakalım ne kadar güzel.. Yorum sizin arkadaşlar.....

DONANIM MAGAZİN HABER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.S.S. -- 4 Temmuz 2005, 16:03:55 >

• yok hacı anladım senden kacıs yok her türlü yakalıyon

• tamamdır inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bengisu -- 4 Temmuz 2005, 16:03:22 >
  • EARANDİL YARDIM FONLARINDAN CEPLERİNE AKTARDIĞI PARALARI SEVGİLİSİYLE YERKEN GÖRÜNTÜLENDİİİ

EARANDİL NİKLİ ARKADAŞ BİLİYORMUSUNUZ BİLMİYORUM AMA GENELLİKLE AFRİKA YA YARDIM EDEN İNTERNET SİTELERİNİ TANITAN TOPİCLER AÇIYODU. AMA BİZ DONANIM MAGAZİN OLARAK ASLINI ARAŞTIRDIK VE İNGİLİZCESİ İYİ OLAN BU ARKADAŞ BÖLE SİTELERİ HAZIRLAYARAK PARALARI KENDİ BANKA HESABINA AKTARDIĞINI ÖĞRENDİK. İŞTE EARANDİLİN SEVGİLİSİYLE PARALARI YERKEN RESİMLERİ

DONANIM MAGAZİN HABER

BU RESMİ YAYINLAMAYI BAYA Bİ DÜŞÜNDÜK AMA YÖNETİM KURULUNDA ALDIĞIMIZ KARARLA BU RESMİ SANSÜRLÜ OLARAK YAYINLAMAYI KARARLAŞTIRDIK.HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİZ

• quote:

Salih İşte bu olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuZuN_CiCeGi -- 4 Temmuz 2005, 16:22:05 >

• quote:

quote:

EARANDİL YARDIM FONLARINDAN CEPLERİNE AKTARDIĞI PARALARI SEVGİLİSİYLE YERKEN GÖRÜNTÜLENDİİİ

EARANDİL NİKLİ ARKADAŞ BİLİYORMUSUNUZ BİLMİYORUM AMA GENELLİKLE AFRİKA YA YARDIM EDEN İNTERNET SİTELERİNİ TANITAN TOPİCLER AÇIYODU. AMA BİZ DONANIM MAGAZİN OLARAK ASLINI ARAŞTIRDIK VE İNGİLİZCESİ İYİ OLAN BU ARKADAŞ BÖLE SİTELERİ HAZIRLAYARAK PARALARI KENDİ BANKA HESABINA AKTARDIĞINI ÖĞRENDİK. İŞTE EARANDİLİN SEVGİLİSİYLE PARALARI YERKEN RESİMLERİ

DONANIM MAGAZİN HABER

BU RESMİ YAYINLAMAYI BAYA Bİ DÜŞÜNDÜK AMA YÖNETİM KURULUNDA ALDIĞIMIZ KARARLA BU RESMİ SANSÜRLÜ OLARAK YAYINLAMAYI KARARLAŞTIRDIK.HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİZ

Salih İşte bu olmadı

bu izin alınarak yapılmış bişidir
    merak etme raad ol

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.