Şimdi Ara

DONANIM MAGAZİN HABER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
3.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARTIK DONANIM MAGAZİN OLARAK BURDA HİZMET VERECEKTİR.

ARTIK BU FORUMDA KİM KİMİNLE NERDE NE ZAMAN NASIL HEPSİ BURADA ARTIK

DONANIM HABER AHALİSİNİ HEM BİLİNÇLENDİRECEZ HEMDE GİZLİ SAKLI HİÇ BİŞİ BIRAKMIYACAZ....

EVET ŞÖLE İLK BAŞTA KAÇIRAN ARKADAŞLARIMIZIN İÇİN ŞÖLE Bİ MAGAZİN TURU YAPALIM

ŞİMDİ BAŞLIKLAR

. SAADET ZİNCİRİNE ŞOK BASKIN
    OBUR X NİKLİ ŞAHSIN KURMUŞ OLDUĞU SAADET ZİNCİRİ DONANIM MAGAZİN VE EMNİYET GÜÇLERİ TARAFINDAN ÇÖKERTİLDİ. OBUR X KAYIP. POLİS GENİŞ ÇAPTA ARAMA BAŞLATTI...

.. BEKİR İN İĞRENÇ EMELLERİ
    BECKİR-DAVİDBECKİR NİKLİ ARKADAŞ BİLGİSAYARIM BOZUK AYAĞIYLA POTASYUMU EVE ATTI. İLK BAŞTA ENERJİ DEPOLATTI SONRA NARGİLE İÇİRMEYE GÖTÜRDÜ. NARGİLENİN İÇİNE KOYDUĞU UYKU İLACIYLA POTASYUMU UYUTAN BEKİR POLİSİN ŞOK BASKINIYLA SON ANDA YAKALANDI. POTASYUMU DOKTOR MUAYENESİ İÇİN ADLİ TIPA BEKİR İ DE SORGU İÇİN ADANA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE GÖTÜRÜLDÜ. DAHA SONRA ÇIKARILAN MAHKEMECE SUÇSUZ BULUNAN BEKİR PİS PİS SIRITARAK ADLİYEDEN AYRILDI

AYRINTILAR AŞŞAĞIDA....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.S.S. -- 11 Nisan 2006; 19:55:35 >

• olm sen nerdeysen, ben ordan kaçarım

edit: hay senin.... la olm ben sağlamım diyom annamıyon mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 1 Temmuz 2005, 11:24:41 >
  • Tam beklediğim gibi bi topic....Senden magazinci değil ''ARENA'' ekibi olur bütün foyalarımızı kıçartıyon.Magazinci dediğin özel hayatla ilgilenir...
  • benide mewlüth nickli mod engellemiş durumda peki ben kimim sizce
  • AYRINTILARRR...

saadet zincirine şok baskın!

DONANIM MAGAZİN:oburx nickli kişi kandırdığı üyelerle birlikte saadete ererken yakalandı.
    sorularımıza cevap veremeyen oburx ben bişi yapmadım sadece saadete eriyoduk demekle yetindi.

ama donanım magazin boş durmadı ve oburx ve saadet zincirini araştırdı. bu oburx nikli şahıs ayrıldığı sevgilisi yüsünden baya bi bunalım geçiren bu kişi gereksizler bölümünde açtığı topicle insanları sigaraya alıştırdı. sonrada saadet zinciri kurarak insanalrı kandırdı ve hain tuzağına düşürdü. polis sorgusunda bütün iddaaları red etti. çıkarıldığı mahkemede delil yetersizliği yüzünden serbest bırakıldı.

dikkat edin donanım haber ahalisi böle insanların oyununa gelmeyin. böle insanlar halkımızın manevi duygularını rencide ederek kendi tuzaklarına düşürüyolar dikkat edin

OBURX:CVP: İddalar tamamen yersiz ve haksızdır. Zaten çıkarıldığım mahkemede delil yetersizliğinden serbest bırakıldım. DH üyeleri beni tanırlar ve güvenirler... Bu asılsız ve üzüntücü haber tamamen beni ve saadet zincirini yıkmaya çalışan kişilerin çıkardığı asparagas haberdir...

@B.S.S gel senide üye yapalım...
    ....................................................................................................................
    DONANIM MAGAZİN:böle masum masum açıklamarla kurtulamayacaksın oburx.
    bak bak bana bile iğrenç tekliflerini sunuyo.
    hatta ve hatta Pm ve MSN ile beni tehdit ediyor.

Dikkat edin donanımhaber ahalisi bu tip insanlara kanmayın

donanım magazin olarak siz sevgili halkımızı uyarmak boynumuzun borcu..

OBURX:Kesinlikle inanmayın saadet zincirinin sağlam halkaları arkadaşı tüm ısrarlarına rağmen adli sicil kaydının bozuk olması üzerine almadığımızdan saldırmaya başladı pm attım doğru ama dedimki olmuyo üyelerimin kötü düşünmesine sebep oluyorsun yapma etme dedim tehditleri o savurdu benide almazsanız saldırmaya devam ederim dedi ve halen görüyorsunuz saldırıyor...
    ....................................................................................................................
    DONANIM MAGAZİN:obur X nikli bu şahıs saadet zincirindeki mudilerin yüklü miktarda parasını alarak sahte şirketine ortak yaptı. Ve hala daha paralarını ödemedi. Ve kaçış yolu olarak da biz kar zarar ortağı olduk ve şirketimiz zarar etti diyerek kaçıyor.

BDDK olaya el koydu.

quote:

sağlam halkaları

bu şekilde mudilerine seslenen bu şahıs aslında böle demekle ben sizin paralarınızla zevkü sefa sürüyorum size arkamı dayadım artık bana bişi olmas demek istiyor. ve halka diyerek te mudilerine üstü kapalı ahlaksız laflar konuşuyo...

OBURX:Arabayı BDDK'ya kaptırmadık....

DONANIM MAGAZİN:İşte kendisi de itiraf etti BDDK yetkilileri ve polisimiz Her yerde OburX i arıyor.

OburX

1979 doğumlu
    Asıl adı : Metin

İlk başta Adalet Bakanlığında makbuz kesmeye başalayan bu şahıs 1 yılda 1.000,00 YTL Adalet bakanlığını dolandırdı. Sonra paraları alıp kaçan Oburx isim değiştirip Saadet Zinciriyle gündeme geldi. Donanım Magazin bu şahsın maskesini düşürdü ve yetkilileri göreve çağırdı.

OBURX:İftiralar kulak asmayın sayın halkım oyunuzu verin beni başbakan yapın...

DONANIM MAGAZİN: İŞTEEE İkinci Uzan Vakası

Dolandırdığı mudileri hala kandırmak için uğraşan OburX bide utanmadan meydanlardan Başbakan olmak istiyorr.

OBURX:Oh be uçağıda aldık heran problem çıkarsa saadet zincirinin sağlam halkaları beni yeni aldığım adaya kaçarız...

DONANIM MAGAZİN:BU İDDASINDAN SONRA SESSİZCE UÇAĞINA BİNİP MUDİLERİ YÜZ ÜSTÜ BIRAKARAK KAYIPLARA KARIŞTIII

• quote:

Orjinalden alıntı: ergün84

benide mewlüth nickli mod engellemiş durumda peki ben kimim sizce

iski yüzünden di mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

quote:

Orjinalden alıntı: ergün84

benide mewlüth nickli mod engellemiş durumda peki ben kimim sizce

iski yüzünden di mi

sanırım
    senden nefret ediyorum
    umarım o şahıs kendini anlamıştır

• benide banlamış lanet olası pis zenci
  • AYRINTILARRRR..

BEKİR İN İĞRENÇ EMELLERİ

SON DAKKA HABERİ OLARAK VERDİĞİMİZ BEKİR İN İĞRENÇ EMELLERİ ADLI HABERİMİZİ SUNUYORUZ...
    SON DAKKKAAAAA

Bilgisayarım bozuk ayağıyla Potasyumu evine çağıran Bekir potasyuma ilaçlı çay içirerek potasyumu uyutmuş ve sonrada kötü yola düşürme çalışmaları sırasında Adana Ahlak Polisi şok baskınla Tam zamanında potasyumun hayatını karartmadan bekiri yakaladı. Bekir sorgulanmak üzere Emniyete götürüldü. Potasyumda doktor kontrolü için Adana Adli Tıp a götürüldü. Bekir 10/07/05 tarihinde Hakim önüne çıkarılacak.

Yapılan testler sonucunda potasyum da herhangi bi bulguya rastlanmaması bizleri sevindirdi ...

donanım magazin

• Biri B.S.S'yi sustursun...Bütün DH'ye rezil oluyoz....

Edit:Beckhir olm gel şunun topuklarına sıkalım....
  • Donanım magazin de ne demek?

Şok! Şok! Şok!

Az Sonra.

Ekran kartı, Ram ile basıldı.
  • ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK

HUZUN ÇİÇEĞİ ARVALTSE NİN DEMLEDİĞİ ÇAYI NEDEN İÇMEK İSTEMEDİ. İLK BAŞTA FAZLA ÇAYIN VARMI DİYE SORAN ÇİÇEK SONRA ÇAYI RED ETTİ.

ACABA ARALARINDA Bİ ANLAŞMAZŞLIK MI VAR. YOKSA ÇİÇEK PMLERİNİ ARVALATSE YE OKUTMAKTAN VAZ MI GEÇTİİ AZ SONRAAA
  • ulen biri sunu sustursun yawww
    rezil etcek bizi cumle aleme
    lem olm biz magazınlere felam cıkmak ıstemıyoz alooooo
  • quote:

Orjinalden alıntı: OburiX

Biri B.S.S'yi sustursun...Bütün DH'ye rezil oluyoz....

Edit:Beckhir olm gel şunun topuklarına sıkalım....

önce @karaçapraz ın topuklarına sıkalım

• beyler su donanım magazını cökertelım yaw
  • BURASI ÇÖKMEZ..

YAYINLADIĞIMIZ HABER YÜZÜNDEN ETEĞİ TUTUŞAN ARVALTSE NİKLİ ŞAHIS HUZUN ÇİÇEĞİNİN GÖNLÜNÜ ALMAK İÇİN BAYA Bİ UĞRAŞIYOR.
    BAYADAN BERİ ÇİÇEĞİN PM LERİNİ OKUYAN ARVALTSE ÇİÇEĞİN BU DURUMU ÖĞRENMESİ ÜZERİNE ZOR GÜNLER YAŞIYOR. BAKALIM İLERLEYEN ZAMALARDA NELER OLACAK.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

BURASI ÇÖKMEZ..

YAYINLADIĞIMIZ HABER YÜZÜNDEN ETEĞİ TUTUŞAN ARVALTSE NİKLİ ŞAHIS HUZUN ÇİÇEĞİNİN GÖNLÜNÜ ALMAK İÇİN BAYA Bİ UĞRAŞIYOR.
    BAYADAN BERİ ÇİÇEĞİN PM LERİNİ OKUYAN ARVALTSE ÇİÇEĞİN BU DURUMU ÖĞRENMESİ ÜZERİNE ZOR GÜNLER YAŞIYOR. BAKALIM İLERLEYEN ZAMALARDA NELER OLACAK.

Salihh sen varya bi güzel sopa istiyon he
  • cekmeyin arkdeşim şş aloo cekmesene dh yi şşş
  • salih haberler çok etkili gerçekten arkadaşları böyle bilmezdim sayende herşeyi öğreniyoruz başlarılarının devamını dileriz böyle giderse yılın magazincilik ödülünü sana vericeğiz gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

BURASI ÇÖKMEZ..

Salihh sen varya bi güzel sopa istiyon he

Sen korkma ben varken bisi yapamaz oyalanlarız merak etme

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.