Şimdi Ara

donanım haber youtube kanalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese Merhaba, Bildiğiniz gibi donanım haber platformunun youtube kanalı da var. Forumdaki gibi hakaret eden insanların yorumlarını silmedikleri için youtube sayfa kalitesi gerçekten çok kötü durumda. Durum böyle olunca tecrübeli insanlar uzaklaşıyor. Youtube sayfasına yorum yapan insanlar hakaretlerden dolayı benim gibi mağdur oluyor. Karşısındaki hakaret eden bu insanlar hem youtube kurallarını hiçe sayıyorlar hem de T.C. Devleti yasalarını hiçe sayıyorlar. Açıkçası neye güvenerek karşısındaki insana hakaret ediyorlar anlamak mümkün değil. Karşımdakinin fiziksel bir insan olduğunu ben biliyorum. Ben şimdi ne yapıyım? Teknik destek verdiğimiz iki tane hukuk bürosu müşterimiz var. Konuyu onlara taşıyıp dava açılmasını isteyecek durumdayım. 15 yıl önceki gibi tespit edilememe durumu günümüzde pek yok. Youtube Türkiye'deki firmalardan reklam gelirine sahip olduğu için devletle uyumlu çalışmaya gayret ediyor, adli bilişim de eskisi gibi değil. Kamusal bilişim suçları şikayet edildiğinde eliyle koymuş gibi tespit ediyor. Örneğin; Cumhurbaşkanına hakaret edildiğinde anında buluyorlar. Üstelik bunun için sadece ekran görüntüsünün savcılığı iletilmesi yeterli oluyor. Zira kamu davası olduğu için savcılık doğrudan araştırmayı yapıyor. İki kişi arasındaki dava kamu davası olmadığı için avukat tutmak gerekiyor dava masraflarını da üstlenmek gerekiyor. Ben açıkçası hukuki süreçleri biraz bildiğimim için dava açmaya çok sıcak bakan bir insan değilimdir. Davanın bir süreci olacaktır. İşimi gücümü bırakıp avukatla mahkemeye gidip hakimin vereceği kararı dinlemem gerekiyor. Bana hakaret eden kişinin de para verip avukat tutacağını varsayarsak dava süreci uzayacaktır. Bu arada yasal hakkımı kullanıp bana hakaret içeren donanım haber youtube sayfasına erişim kısıtlamasını da isteyeceğim. Yani bir tebligatta donanım haber platformuna gidecektir. Çünkü donanım haberin youtube sayfasının yorumları kontrol etmesi gerekiyordu. Neden etmiyor bunu gerçekten anlamıyorum.

Uzun yazdığımın farkındayım. Ekran görüntüsü ve linki sizlerle paylaşıyorum. Bana hakaret eden kişinin yorumunu youtube ekibine incelenmesi için ilettim. Dava sürecini başlatmadan önce sizlerin de fikirlerini almak istedim. En büyük endişem ise 18 yaş altında olma ihtimali.

https://www.youtube.com/watch?v=HLtnCu9J_nc&lc=Ugxlv0DXb8tc-bXRGVd4AaABAg

donanım haber youtube kanalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edemirci1 -- 3 Temmuz 2020; 0:56:12 >

• hocam en iyisi hukuki sürece devam edin lütfen.sonuç alacağınızı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.