Şimdi Ara

Donanım Haber yardımınızı istiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
1
Favori
9.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence 2si1, Mobilite ve benzeri programlar çoğaltılmamalı olan programların kalitesini düşürebilir.

• Şöyle bi sistem olabilir mesela günde 10 tane reklama tıklasak ve bidaha 24 saat reklam görmesek hem adam gibi sürekli saçma sapan reklamlar gelmese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklamlar en büyük sıkıntı, bir şekilde ek uygulamalarla görmüyoruz ancak bu konuda dh için zararlı sonuçta burası reklamlarla ayakta kalan bir yer. Şu reklamların dozajı ayarlansa bu kadar sıkıntı yaşanmaz.

• Şu ana sayfanın çevresini kaplayan reklamlardan kurtulsak çok iyi olur. Ya da mobil cihazlarda reklam hiç çıkmasa daha iyi Olur hiç olmazsa mobil internet kotasının hızlı bir şekilde azalmasını engellemiş oluruz.

• abi şu yorum yazma yerinin tasarımına bir el atsanız iyi olur bence =)

• Oylamaya katılanların yarısına yakını reklamları sorun göstermiş. Arkadaşlar tarayıcınız için reklam engelleyici eklentiler kullanırsanız donanımhaber sayfalarındaki bu görüntü kirliliğinden kurtulabilirsiniz. O zaman forum tasarımının aslında gayet yeterli, sade ve başarılı olduğunu farkedeceksiniz. Amma velakin donanımhaber çalışanları "reklam mı, sade ve başarılı bir arayüz mü?" sorusuna elbette reklam cevabını verecekleri için bu konuda onların tarafında yapılabilecek bir şey yok.
  • Ekrem71 Haber yazmaması büyük bir gelişme olabilir

• Mesut bey birde Ekrem71 haberleri kaldırılmalı. Hürriyet Milliyet in teknoloji dedikodu haberlerine benziyor.
  • yazılarınızda çok fazla bilginin bulunması güzel birşey fakat metinlerin uzun olması bir yerden sonra sıkılıp bırakmama neden oluyor yazıların yine aynı doyuruculukta olmasını fakat bıktırmayacak bir formatta hazırlanırsa daha iyi olacağını düşünüyorum

• SONY , MicroSoft gibi firmalarla daha çok röportaj gerçekleştirin .

Yapabiliyorsanız Türkiyede'ki oyun fiyatlarını konuşmak için bakanlıkla görüşüp bir röportaj yapın . Bu iş nereye gidiyor devletin bu konular hakkındaki fikirleri neler bunları sorun .

Elektronik cihazları etkileyen VESTEL vergisini bir devlet adamıyla konuşup röportajını sunun .

Oyunlardan bilmem kaç milyon TL gelir bekliyorlar , bu beklentilerini neye dayanarak gösteriyorlar ve hangi olumlu tutumun içinde bulunmuşlar . Bu konu hakkında da röportaj bekliyoruz .

Deme o ki daha etkili röportajlarda bulunun ve bunu devlet büyüklerimizle birlikte gerçekleştirin .

Teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 15 Ağustos 2015; 17:06:38 >
  • reklam için oymu kullandınız birde..
    kurun **** geçin ne reklamı ya yıl olmuş 2015 hala reklam diyen var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: qrolica

beyler bende hiç reklam yok acaba neden

Mesut Çevik bunu beğenmedi.

Mesut bey başka bir konu hakkında size forumdan email ve forumdan özel mesaj yollamıştım.Olumlu yada olumsuz dönüş yapmanızı beklemiştim ama ikiside olmadı.Vaktiniz olduğunda dönüş yaparsanız sevinirim.
  • Videolar cok yavas. En kisa surede video stream altyapisina el atilmali diye dusunuyorum.

• Yapisal degisikler disinda, yonetimsel degisikliklerin de degerlendirilmesi gerekiyor. Insanlar buraya sadece icerik icin degil ayni zamanda iletisim icin de geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

"Teknoloji Çöplükleri" yazi dizisi gibi ilginc konular üzerine yazi dizilerine baslamistiniz. Bu tip paylasimlarin artmasini temenni ediyorum.

Ayrica video incelemelerin kesinlikle bir özet yaziyla beraber verilmesi gerektigini düsünüyorum. Bu durum belki videonun tiklanma sayisina falan darbe vurabilir ama bunu videoya tiklandigi taktirde acilan bir alt kisim gibi yapabilirsiniz.

Güzel bir yorum olduğu için alıntı yapma gereği duydum.
    Az da olsa çevreye duyarlı insanları görmek güzel.
    Umarım herkes duyarlı olur birşeyi elde etme hırsından az da olsa vazgeçip doğayı korumaya çalışır.
  • Haber içerikleri daha özenli ve detaylı olmalı diye düşünüyorum, 2si1 gibi programları gereksiz buluyorum bunun dışında ürün incelemeleri'nin artması ve sitenin stabil ve hızlı olmasını istiyorum

Ekrem71 haberlerinden memnunum sadece başlıklara yorumunu katması forumdaki fanboyları sinirlendiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 16 Ağustos 2015; 0:38:28 >
  • 2si1 mobilite gibi programların artması güzel olur.
    Teknoloji dışında teknolojinin insanlara ve doğal hayata etkileride videolarda anlatılmalı.
  • inceleme videoları ya çok geç geliyor bazıları gelmiyor bile

görselli konularda görseller basit bir şekilde açılamıyor başka sekmeye aktarılması çok hoş değil

reklamlar sitenin bize daha iyi hizmet verebilmesi açısından önemli fakat reklam engelleyici kullanmasam sitede dolaşmak ve keyif almak pek keyifli değil

• Daha çok Erdi Özüağ, daha az Mesut Çevik görsek site çok daha güzel olacak

• *Anasayfa tasarımı değiştirilsin
    *Reklamlara bir düzenleme getirilsin
    *Video izleme kaynakları çoğaltılsın[youtube vb sitelerede yüklenilsin]
    *Canlı yayınlar çoğaltılsın
    *Canlı yayınlar için site içi veya program olarak interaktif katılım olmalı , biraz daha açalım tv8 in yan ekran uygulaması gibi , sizler bir konuda anket vb şeyleri kullanıcıya yolluyorsunuz gelen bilgiler ekranda görünüyor.
    *İnceleme yapılan studyo tasarım olarak değiştirilsin.Sanal stüdyo yerine gerçek bir stüdyoda yayınlar yapılsın ve birden fazla stüdyo tasarımı olsun.
    *Rakiplerinizde oldugu gibi incelediğiniz ürünlerin uzun kullanım testlerini belirli bir süre sonra yayınlayabilirsiniz.
    *üyelerinde görebileceği bir veritabanı istiyorum veritabanının içeriğinde örneğin telefon veritabanında telefon adı ekran boyutu çıkış tarihi farklı test programlarından aldıgı puanlar gibi detaylar yer alsın,
    *Windows 10 uygulaması gelsin ve sitede canlı yayın yada üye oldugumuz bir kategoriye içerik geldiğinde bize bildirimler sunsun
    *Farklı kategorilerde videolar gelsin , ve alanında uzman editörler bunu incelesin mesela bir araba haberinde sizi görmeyelim.[örneğin teknoseyirde arabaya bakan adamlar gibi]
    *Gelişmekte olan sitelerin yaptıgı gibi küçük etkinliklerle basit hediyeler yollayabilirsiniz.
    *Anasayfa galerisi değiştirilsin
    *Yabancı kaynaklar gibi incelemenin altında tablo olarak kriter:puan olsun.
    *Video içeriğinde kullanılan intro vb şeyler yenilensin daha modern görünsün intro için (techinside a bakabilirsiniz)
    *Canlı yayınlarda illa birşey tanıtmak yerine haftada bir belirli bir konu üzerine soru cevap olabilir
    *anasayfada tasarımla bütünleşik olarak forumda bulunan popüler konu başlıkları görünebilir.
    *Üyeler yazılı metin gönderebilsin , biraz daha detaylı olarak isteyen kullanıcılar belirli bir konu için inceleme yapıp yollayabilsin bunlar kullanıcı deneyimleri adında bir sayfada toplansın dilerse kendi video incelemesinide bu ayrı sayfanın içerisine koyabilsin, bu sayede sizlerde yetenekli gördüğünüz gençlerle çalışma imkanı bulabilirsiniz üstelik siz onları aramadan onlar sizi bulmus olucak
    *Yılın belirli aylarında olan fuarlar için özel kategoriler oluşturulsun ve ansayfada bu kategoriye tıklanınca fuar videoları sıralı halde görünsün.
    *Video interaktif ilerlesin mesela videoda tasarım konusundasınız videonun içinde performansa geç diye küçük bir ileti olsun ve kullanıcı buna tıklarsa tasarımı atlayıp performansa geçsin.
    *Nasıl yapılır tarzında programlar çekilsin sizin yılan hikayesine dönen canlı yayın nasıl yapılır gibi:))

Şimdilik bu kadar geldi

Saygılarımla Eray Han

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.