Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
246
Favori
107.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aybars beye teşekkür ederim. Kasko ve trafik sigorta poliçesini yaptı. iyi çalışmalar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Trafik ve kasko poliçelerimi bu sene Aybars beye taşıdım, ihtiyaç kalmayacağını temenni edip yine de yaptık bakalım. Aydınlatıcı bilgileri için teşekkürler.

• Aybars hocam merhaba,
    Size bir sorum olacaktı. Yakın zamanda bir off road arac almayi planliyorum ama daha cok sehir icinde kullanilacak. Gecen ay da maddi hasarli bir kaza yasadim ve kaskonun onemini bir kez daha anladim, bu nedenle mutlaka kasko yaptiracagim ancak sorun şu ki:
    Almayi dusundugum araclar 20 -25 yasinda araclar. Bu araclara kasko yapan sirketler var mi? Sanirim özel kasko deniliyor bunlara, ve her sene 1200-1300 tl bandi kasko teklifi alan benim gibi birisi icin bu araclara tahminen ne fiyatlara kasko yapilir ? Tesekkurler, saygilar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacewolf kullanıcısına yanıt

Aybars bey teşekkür ederim ben de =) 5 yılı bulduk sizinle ilk ibizamla birlikte, mesafeler olsa da güvenimiz tam,sevgiler saygılar...

• holden12 H kullanıcısına yanıt
    merhaba ,

elbette sorunsuz kasko yapılabilir. Ancak fiyatları ne desek yalan olur. 25 yaşında 100.000 lira olan araçlar da var 30.000 lira olan araçlar da var.
    Belirttiğim gibi kasko sorun olmaz kesinlikle. Fiyatları üzerinize alana kadar göremeyiz ne yazık ki.

Cok tesekkur ederim, arac alinirsa size donus yapacagim mutlaka o halde..

Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • holden12 H kullanıcısına yanıt
    Sağlıklı günler dilerim.
  • Trafik sigortam 19 Temmuz tarihinde bitiyor. Yeni teklifi ne zaman alabilirim?

• ugursimsek_03 kullanıcısına yanıt
    25 haziran sonrası ne zaman arzu ederseniz bakabiliriz.
  • Aybars Bey trafik sigortamı çok uygun bir fiyattan yaptı. Kendisine teşekkür ederim. Gerçekten çok ilgilendi ve yardımcı oldu.

• kasko teklifi için pm

• Sayın @evilboy51 , Ayrton_SENNA ve iskilaz hocalarımızın beşinci senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Sağlıklı günler dilerim.
  • Aybars bey gerçekten çok ilgili ve bilgili birisi. Yaklaşık 3 yıldır kendisinden yaptırıyorum sigorta ve kaskoyu. 2 ay önce Şırnak Silopi de başıma bir kaza olayı geldi ve kendisini aradım. Hatanın bende olduğunu düşünürken kazayı anlattıktan sonra karşı tarafın suçlu olduğunu belirtip tutanağa yazmam gereken yazıyı da, çekiciyi de, kısaca her şeyi kendisi halletti sağolsun. Ben ilk kasko yaptırdığımda kendisi uygun fiyattan verdiği için tercih etmiştim. Şimdi ise Aybars beyde daha pahalı olsa dahi kesinlikle kendisini tercih edeceğim.

Aybars beyden fiyat alanlar için de tavsiyem daha ucuzunu bulsanız dahi kendisini tercih edin. İnşallah başınıza bir kaza olayı gelmez ama gelirse kendisi ile görüştüğünüzde iyi ki Aybars beye yaptırmışım diyeceksiniz.

• Pm gönderildi, teklif bekliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sayın kirikambar hocamızın altıncı yılında da poliçeleri yenilenmiştir.

Hep ekonomik olarak kazanç sağlamaya çalışarak nice altıncı yıllar , kazasız günler olsun
  • Merhaba,kaza durumunda kusurlu olan tarafın trafik sigortası 43 bin liraya kadar ödemekle yükümlü olduğu rakamı ödemezse kasko devreye giriyor mu ? Bazen trafik sigortası önemsiz deyip geçiyoruz ama bu durumda onu da ödemeyen bir şirketten trafik sigortası yaptırmışsak kasko şirketi nasıl bir yol izliyor ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • McCandlesss kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Trafik sigortasını öyle geçmemek gerekiyor işte bu nedenle :)
    Trafik sigortası ödeme limitini doldurmadan kasko devreye giremez. Netice olarak ödemek zorunda kalırlar ama ne kadar süreceği bilinemez ne yazık ki.
    Evet maalesef öyle görünüyor,hukuki olarak ödeyecekler tabi ama süreç uzarsa karşı taraf mağdur olabilir.bu durumda bize ucu dokunurmu bilmiyorum ama yinede trafik sigortası da olsa iyi firmalarla çalışmak gerekiyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sayın CiyaEzIM , snowlion , befo ve AbesLang hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

Kazasız günler dilerim.
  • Aybars beye yaptığımız kazada gösterdiği çabadan dolayı çok teşekkür ederiz. Her sorunda yanımızda oldu. Yıllardır kasko ve sigortamızı kendisine yaptırıyoruz ve umarım bundan sonra da bu şekilde devam eder. Kaza yaptıktan sonra gösterdiği çaba gerçekten takdir edilesiydi.

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.