Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
245
Favori
107.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın munchausenbyproxy ve Osmanaga26 hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

Kazasız ve güzel günler dilerim.
  • Sayın uyucelkan ,bocelik ve hobitt hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• Sayın emre hocamızın dördüncü senesinde de poliçeleri yenilenmiştir kazasız ve güzel günler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Sayın emre hocamızın dördüncü senesinde de poliçeleri yenilenmiştir kazasız ve güzel günler dilerim.
    Motorun 5 olmadı mı
  • Emre kullanıcısına yanıt
    Ben eksik saymışım , zaman çabuk geçiyor
  • Sayın metalheadjm , karalimemet ve Rizeli hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• Sayın Turkcedublaj , Snowlion ve Corleonext hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• quote:

Sayın metalheadjm , karalimemet ve Rizeli hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• quote:

Ben eksik saymışım , zaman çabuk geçiyor
    Şaka bir yana ev, araba ve motor ile ilgili tüm sigorta işlemlerimde Aybars Bey'den destek alıyorum. İki kez de pazar günü kendisini rahatsız etmek durumunda kaldım (arıza durumunda çekici ve çilingir hizmeti), ilginiz ve desteğiniz için buradan da teşekkür etmek isterim.
  • Emre kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ,acil durumlarda her zaman yanınızdayım
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Sayın Spacewolf, ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.İşiniz gücünüz rast gitsin.
    Bu sayfaya internetten kasko hakkında arama yaparken ulaşanlar içinde naçizane bir tavsiyem olacak.Konunun ilk sayfasındaki iletişim numarasından konu sahibi beyefendiye ulaşın.Fikir alışverişinde bulunun ve teklif isteyin.Aybars bey kibar ve nazik kişiliği ile size yardımcı olacaktır.Konu hakkında gerekli tüm bilgilendirmeyi yapıp ve varsa sorularınızı yanıtlayıp nihai kararı size bırakıyor.Hali hazırda çalıştığım bir acente olmasına rağmen ikinci aracımın kaskosu için kendisiyle çalışmayı tercih ettim.

• Trafik ve kasko sigortalarimizi yine Aybars beye yaptirdim.Tesekkur ederim yardimlari icin.
    Fiyatlar , her zamanki gibi uygundu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Bıraz gec oldu ama 3 . Sene polıcemı yenıledık. Tsk ler

• Sayın UfukVural ve hknorl hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır. Kazasız ve güzel günler dilerim.
  • Pmden mi yoksa wp den mi ruhsat ve tc göndericez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babapars B kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz yerden iletebilirsiniz hocam.
  • Sayın hasli hocamızın beşinci senesinde de poliçeleri yapışmıştır. Kazasız ve güzel günler olsun

• Merhabalar Aybars bey spacewolf@
    sizden daha önce kasko ve dask yaptırmıştım ve şimdide trafik sigortam bitiyor
    bana aksigortadan 835 liralık teklif sundunuz bu aynı zamanda eski acentemde aynı rakamı verdi.
    Siz bunun üzerinden %5 indirim verebiliyormusunuz vaat ettiniz gibi, eğer yapabilirseniz trafik poliçemide
    sizden yaptırmak istiyorum. Sizden cevap ve bilgi bekliyorum
    Saygılar
  • kridvan kullanıcısına yanıt
    Merhaba trafik sigortasındaki tavan fiyat uygulaması nedeniyle asıl indirimleri yapamadığımızı başlıkta 1 sene önce belirtmiştim. Ancak sadece bizim baktığımız poliçeler için indirim alabiliyoruz onlar da indirim olsa bile daha düşük olmaktadır

• Sayın mysticc hocamızın beşinci senesinde de poliçeleri yenilenmiştir. Kazasız ve güzel günler dilerim

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.