Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.032
Cevap
59
Favori
168.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 715
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 69
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 59
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • M4M00D (275 mesaj) Jeolog. (133 mesaj) RootUser (69 mesaj) ardaalisahin (37 mesaj) onatba (27 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1043 mesaj) Mobil (479 mesaj) Mini (199 mesaj) Uygulama (311 mesaj)
  • @
706 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor
Giriş
    4227 Mesaj

Merhaba arkadaşlar, toplanan bağış elimize ulaştı. Size dekontlarla ne kadar yattığını, ne kadar kesintiler olduğunu göstereceğim. Herkes görsün, bilsin ne olup bittiğini. Projeye başlarken size crowdfonun %2.5'luk payı almayacağını söylemiştim. Hukuki boyutta bir takım sıkıntılar oluşabileceği için bu pay kesildi ancak kesilen oran kadar, crowdfonun sahibi Savaş ÜNSAL bey projeye bağış yaptı. Bağışçılar kısmında da ismini görebilirsiniz. Bundan sonraki ilk durak Orman İşleri Müdürlüğü. Gidebilirsem bizzat, ağaçlandırma şefi Süleyman beyin yanına gidip bağışı yapacağım. Gidemezsem eft ile bağışı gerçekleştireceğim. Konu üzerinden yine haberleşeceğiz bol bol. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Hep birlikte çok güzel bir proje başardınız gerçekten. Umarım bunu bir geleneğe dönüştürür her yıl böyle güzel bir olaya imza atarız.

https://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://img.donanimhaber.com/upfiles/595739/4181112d-4bae-439c-ae09-b07993751518.jpeg&t=0&size=1&bound=2&border=1&resolution=0
    https://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://img.donanimhaber.com/upfiles/595739/3ed0b337-74cd-44e3-ac83-4569ee7b7f77.jpeg&t=0&size=1&bound=2&border=1&resolution=0

#EvdeKal

• Yarbay
    7157 Mesaj
    Hayırlı olsun. Ne mutlu bize
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ryzen 2600X | MSI x470 Gaming Pro Carbon | Asus Rog Strix Rx 580 | Corsair VENGEANCE LPX 16GB(2x8GB) DDR4 3000MHz C15 | ADATA XPG SX8200 NVMe M.2 SSD | EVGA Supernova 750 PQ, 80 Platinum 750W | Phanteks Eclipse P300
  • Binbaşı
    1490 Mesaj
    Tebrikler hocam iyi emek verdiniz sizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Merhaba arkadaşlar, toplanan bağış elimize ulaştı. Size dekontlarla ne kadar yattığını, ne kadar kesintiler olduğunu göstereceğim. Herkes görsün, bilsin ne olup bittiğini. Projeye başlarken size crowdfonun %2.5'luk payı almayacağını söylemiştim. Hukuki boyutta bir takım sıkıntılar oluşabileceği için bu pay kesildi ancak kesilen oran kadar, crowdfonun sahibi Savaş ÜNSAL bey projeye bağış yaptı. Bağışçılar kısmında da ismini görebilirsiniz. Bundan sonraki ilk durak Orman İşleri Müdürlüğü. Gidebilirsem bizzat, ağaçlandırma şefi Süleyman beyin yanına gidip bağışı yapacağım. Gidemezsem eft ile bağışı gerçekleştireceğim. Konu üzerinden yine haberleşeceğiz bol bol. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Hep birlikte çok güzel bir proje başardınız gerçekten. Umarım bunu bir geleneğe dönüştürür her yıl böyle güzel bir olaya imza atarız.

Suleyman Bey'in bu konudaki deneyimleri nedir acaba? Ben ormanin kurumasindan felan korkuyorum acikcasi. Bu sebepten deneyim ve planlama hakkinda net bilgi istiyorum hocam.

• Caner Aksoy
    4227 Mesaj

@` quaD.

Kendisi ağaçlandırma şefi, arazileri tek tek gezip ağaçlara baktığını sanmıyorum açıkçası   Biz kendi alanımızı kendimiz kontrol etmeye çalışırız belirli aralıklarla.

|
    |
    ` quaD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#EvdeKal
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    dh forumda envayi çeşit konu üzerinden, birbiriyle sürekli didişen, atışan bazen kalp kıran, bazen ban yiyen ve birbirini gerçekte tanımayan insanların birlikte 'imza atabilme' yeteneğini görmek güzel.
    emeği geçenlere tekrar teşekkürler. BAŞARDIK
    |
    |

@` quaD.

Kendisi ağaçlandırma şefi, arazileri tek tek gezip ağaçlara baktığını sanmıyorum açıkçası   Biz kendi alanımızı kendimiz kontrol etmeye çalışırız belirli aralıklarla.

Kendisinden planlama, bolge toprak yapisi, agac cinsleri, toprak egimi vb bilgileri alip baska bir bilir kisiden de teyit ederseniz seviniriz. Iki kiside ayni seyi derse o zaman sorun yok.

Onemli olan parayi toplamak degil. Simdi istesek yine 12bin toplariz. Onemli olan 60 yasina gelince o agaclarin buyudugunu gormek

• Yüzbaşı
    923 Mesaj

Niyeyse bende aynından hissettim. Bu dh psikolojimizi de bozdu.
    |
    |
    Emperor Karl Franz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu benim 5 ağaca bi işaret koyalım da karışmasın ötekilerle :)

İşin şakası bi yana da bu projeye destek vermek ve hayata geçişini izlemek üstüne bir de sigarayı bırakmak. Lanet olası 2020 facialarına rağmen anlıkta olsa mutlu etmekte.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    3465 Mesaj
    hayirli olsun

|
    |

• Yarbay
    3899 Mesaj
    quote:

Koca dhnin topladığı paraya bak. Ayıp gerçekten
    GSKILL 16GB (2X8GB) 3000MHZ SNIPERX
    Kingston 120GB HyperX Fury 3D
    Asus VX229H-Logitech G502 Proteus Spectrum-Logitech G103-Bloody G500
    Xbox:HotshotLotus

• Caner Aksoy
    4227 Mesaj

@Dexter Morgan

ilk proje için güzel bir mebla bence.

|
    |
    Dexter Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#EvdeKal
  • Yarbay
    3977 Mesaj

Çok güzel bir iş çıkardık forum olarak. Forumla ilgin üst düzeyde Jeolog. Rütbenin hakkını felaket bir şekilde veriyorsun. Koordine için teşekkür ederiz

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Caner Aksoy
    4227 Mesaj

@Ambarad

Teşekkür edeirm :) Herkes elinden geleni yaptı ve güzel bir şekilde sonuçlandırdık.

|
    |
    Ambarad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#EvdeKal
  • Yarbay
    3107 Mesaj
    Paranın toparlandığını görünce sevindim, son baktığımda 8000lerdeydi.. 12 yıllık forum hayatımın en anlamlı olayı olabilir.

Teşekkürler tekrardan
    |
    |

#SecretSeal
  • Binbaşı
    1539 Mesaj

Herseyin bu kadar seffaf ve usulune uygun, resmi bir sekilde yapilmasi ve bizlerle paylasilmasi DH'nin guvenilirligini bir kez daha tescillemistir. Hem sizlere hem de bagisci tum herkese tesekkurler.

Bundan sonrasinda umarim guzel ve basarili bir dikim yapilir ve en az zayiat ile fidanlar uzun yillarca buyur sonunda da guzel bir koru haline gelir.

Dikimden sonra ve ilerleyen yillarda fotograflarla guncelleme yapilabilirse harika olur. Tabi imkan var ise.
    |
    |
    Jeolog. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Yarbay
    4582 Mesaj
    Hepimize hayırlı olsun emeği geçen herkese teşekkürler

|
    |
    Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran,
    Bize Her Sevdadan Geriye Kalan,
    Sadece Galatasaray.
    Umut K.
  • Teğmen
    169 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Kendisinden planlama, bolge toprak yapisi, agac cinsleri, toprak egimi vb bilgileri alip baska bir bilir kisiden de teyit ederseniz seviniriz. Iki kiside ayni seyi derse o zaman sorun yok.

Onemli olan parayi toplamak degil. Simdi istesek yine 12bin toplariz. Onemli olan 60 yasina gelince o agaclarin buyudugunu gormek

Alıntıları Göster
    20 yıl sonra 15 metreyi bulur hocam

|
    |

Reklamlar
kripto para haberleri
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.