Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
52
Favori
180.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
711 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, toplanan bağış elimize ulaştı. Size dekontlarla ne kadar yattığını, ne kadar kesintiler olduğunu göstereceğim. Herkes görsün, bilsin ne olup bittiğini. Projeye başlarken size crowdfonun %2.5'luk payı almayacağını söylemiştim. Hukuki boyutta bir takım sıkıntılar oluşabileceği için bu pay kesildi ancak kesilen oran kadar, crowdfonun sahibi Savaş ÜNSAL bey projeye bağış yaptı. Bağışçılar kısmında da ismini görebilirsiniz. Bundan sonraki ilk durak Orman İşleri Müdürlüğü. Gidebilirsem bizzat, ağaçlandırma şefi Süleyman beyin yanına gidip bağışı yapacağım. Gidemezsem eft ile bağışı gerçekleştireceğim. Konu üzerinden yine haberleşeceğiz bol bol. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Hep birlikte çok güzel bir proje başardınız gerçekten. Umarım bunu bir geleneğe dönüştürür her yıl böyle güzel bir olaya imza atarız.

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor

• Hayırlı olsun. Ne mutlu bize
  • Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiri görünce ban yedim sandım...

• Tebrikler hocam iyi emek verdiniz sizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Merhaba arkadaşlar, toplanan bağış elimize ulaştı. Size dekontlarla ne kadar yattığını, ne kadar kesintiler olduğunu göstereceğim. Herkes görsün, bilsin ne olup bittiğini. Projeye başlarken size crowdfonun %2.5'luk payı almayacağını söylemiştim. Hukuki boyutta bir takım sıkıntılar oluşabileceği için bu pay kesildi ancak kesilen oran kadar, crowdfonun sahibi Savaş ÜNSAL bey projeye bağış yaptı. Bağışçılar kısmında da ismini görebilirsiniz. Bundan sonraki ilk durak Orman İşleri Müdürlüğü. Gidebilirsem bizzat, ağaçlandırma şefi Süleyman beyin yanına gidip bağışı yapacağım. Gidemezsem eft ile bağışı gerçekleştireceğim. Konu üzerinden yine haberleşeceğiz bol bol. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Hep birlikte çok güzel bir proje başardınız gerçekten. Umarım bunu bir geleneğe dönüştürür her yıl böyle güzel bir olaya imza atarız.

Suleyman Bey'in bu konudaki deneyimleri nedir acaba? Ben ormanin kurumasindan felan korkuyorum acikcasi. Bu sebepten deneyim ve planlama hakkinda net bilgi istiyorum hocam.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

@` quaD.

Kendisi ağaçlandırma şefi, arazileri tek tek gezip ağaçlara baktığını sanmıyorum açıkçası Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor  Biz kendi alanımızı kendimiz kontrol etmeye çalışırız belirli aralıklarla.

• dh forumda envayi çeşit konu üzerinden, birbiriyle sürekli didişen, atışan bazen kalp kıran, bazen ban yiyen ve birbirini gerçekte tanımayan insanların birlikte 'imza atabilme' yeteneğini görmek güzel.
    emeği geçenlere tekrar teşekkürler. BAŞARDIK
  • quote:

@` quaD.

Kendisi ağaçlandırma şefi, arazileri tek tek gezip ağaçlara baktığını sanmıyorum açıkçası   Biz kendi alanımızı kendimiz kontrol etmeye çalışırız belirli aralıklarla.

Kendisinden planlama, bolge toprak yapisi, agac cinsleri, toprak egimi vb bilgileri alip baska bir bilir kisiden de teyit ederseniz seviniriz. Iki kiside ayni seyi derse o zaman sorun yok.

Onemli olan parayi toplamak degil. Simdi istesek yine 12bin toplariz. Onemli olan 60 yasina gelince o agaclarin buyudugunu gormek

• Emperor Karl Franz kullanıcısına yanıt
    Niyeyse bende aynından hissettim. Bu dh psikolojimizi de bozdu.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, toplanan bağış elimize ulaştı. Size dekontlarla ne kadar yattığını, ne kadar kesintiler olduğunu göstereceğim. Herkes görsün, bilsin ne olup bittiğini. Projeye başlarken size crowdfonun %2.5'luk payı almayacağını söylemiştim. Hukuki boyutta bir takım sıkıntılar oluşabileceği için bu pay kesildi ancak kesilen oran kadar, crowdfonun sahibi Savaş ÜNSAL bey projeye bağış yaptı. Bağışçılar kısmında da ismini görebilirsiniz. Bundan sonraki ilk durak Orman İşleri Müdürlüğü. Gidebilirsem bizzat, ağaçlandırma şefi Süleyman beyin yanına gidip bağışı yapacağım. Gidemezsem eft ile bağışı gerçekleştireceğim. Konu üzerinden yine haberleşeceğiz bol bol. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Hep birlikte çok güzel bir proje başardınız gerçekten. Umarım bunu bir geleneğe dönüştürür her yıl böyle güzel bir olaya imza atarız.

Şu benim 5 ağaca bi işaret koyalım da karışmasın ötekilerle :)

İşin şakası bi yana da bu projeye destek vermek ve hayata geçişini izlemek üstüne bir de sigarayı bırakmak. Lanet olası 2020 facialarına rağmen anlıkta olsa mutlu etmekte.

• hayirli olsun

• quote:

Koca dhnin topladığı paraya bak. Ayıp gerçekten

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

@Dexter Morgan

ilk proje için güzel bir mebla bence.

• Çok güzel bir iş çıkardık forum olarak. Forumla ilgin üst düzeyde Jeolog. Rütbenin hakkını felaket bir şekilde veriyorsun. Koordine için teşekkür ederiz
  • Ambarad kullanıcısına yanıt

@Ambarad

Teşekkür edeirm :) Herkes elinden geleni yaptı ve güzel bir şekilde sonuçlandırdık.

• Paranın toparlandığını görünce sevindim, son baktığımda 8000lerdeydi.. 12 yıllık forum hayatımın en anlamlı olayı olabilir.

Teşekkürler tekrardan
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Herseyin bu kadar seffaf ve usulune uygun, resmi bir sekilde yapilmasi ve bizlerle paylasilmasi DH'nin guvenilirligini bir kez daha tescillemistir. Hem sizlere hem de bagisci tum herkese tesekkurler.

Bundan sonrasinda umarim guzel ve basarili bir dikim yapilir ve en az zayiat ile fidanlar uzun yillarca buyur sonunda da guzel bir koru haline gelir.

Dikimden sonra ve ilerleyen yillarda fotograflarla guncelleme yapilabilirse harika olur. Tabi imkan var ise.
  • Hepimize hayırlı olsun emeği geçen herkese teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Kendisinden planlama, bolge toprak yapisi, agac cinsleri, toprak egimi vb bilgileri alip baska bir bilir kisiden de teyit ederseniz seviniriz. Iki kiside ayni seyi derse o zaman sorun yok.

Onemli olan parayi toplamak degil. Simdi istesek yine 12bin toplariz. Onemli olan 60 yasina gelince o agaclarin buyudugunu gormek

Alıntıları Göster
    20 yıl sonra 15 metreyi bulur hocam

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.