Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.021
Cevap
58
Favori
154.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 713
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 69
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 59 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 2970
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 713
  • Favoriye Eklediklerim 58
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • M4M00D (272 mesaj) Jeolog. (133 mesaj) RootUser (69 mesaj) ardaalisahin (37 mesaj) onatba (27 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1038 mesaj) Mobil (479 mesaj) Mini (198 mesaj) Uygulama (306 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2500 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

teamviewer tarzı bir program ile uzaktan bilgisayarınıza bağlanıp isterseniz sizin adınıza konuyu düzenleyebilirim hocam. yanlış anlaşılmasın konu biraz dağınık olayı bilmeyen bağış için giren birinin ilk bakışta biraz kafası karışabiliyor. veya bunun yerine konuya eklemek istediğiniz mesajın metin kısımlarını kopyala yapıştır ile konuya ekleyebilir ardından resimler için ise aşşağıdaki kodları kullanabilirsiniz

[simage]https://store.donanimhaber.com/a6/a9/ba/a6a9ba4a4903f5f98b110a252b12cc6d.png[/simage]

[simage]https://store.donanimhaber.com/31/34/aa/3134aa8738147534fdb63dd9294e3c6c.png[/simage]

[simage]https://store.donanimhaber.com/0e/9c/9a/0e9c9a8b02425d02d21f71502d0bc405.png[/simage]

veya bunun yerine direkt olarak benim mesajıma yönlendirme yapabilirsiniz bunun için ise :

Bağış yapamadım nasıl bağış yapabilirim diyorsanız :
    [link=https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141411048]Bilgilendirme için Tıklayın[/link]

nasıl isterseniz hocam istediğiniz şekilde yardımcı olurum
    tamam, en basiti yönlendirme işiymiş

• Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

Test ettim gayet güzel çalışıyor hocam böyle daha iyi oldu mesajlar arasında kayboluyordu attığım bilgilendirme metni
    |
    |
    RootUser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

twitter kullanmıyorum ancak facebook üzerinden paylaşım yapmıştım. twitter kullanan arkadaşlar da konuyu bağış linkini paylaşıp bir tag altında toplanabilirse güzel olabilir elbette. bir tag olmasa bile twitter veya sosyal medya kullanan arkadaşlar yine paylaşımını yapsın çevrelerindeki insanlara duyurmuş olur en azından
    twitter bende kullanmıyorum ama öyle aklıma geldi,iyi olur diye düşünmüştüm.

takipçisi kitlesi fazla olan bir kaç kişi paylaşım yapsa zaten yeterli olacak hedef için ama işte benim çevremde öyle biri yok
    |
    |
    muammer816 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bugun 100 kusur toplanmis. ortalamayi kil payi yakalayacagiz gibi. hadi hayirlisi
    |
    |
    M4M00D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i5 4670k SOKET 1150 3.4GHZ 6MB CACHE 22NM / Hyper 612 Ver.2 CPU Soğutucusu / Asus GTX970 ROG STRIX GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia Geforce / Gskill 8GB (2X4GB) RipjawsX DDR3 1600Mhz CL9 1.5V DUAL KIT RAM / Seagate 3.5" 1TB BARRACUDA Sata 3.0 64MB Cache 7200RPM Harddisk / MSI Z87-G43 INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI ANAKART / CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 200R 550W MIDT ATX SİYAH KASA / Windows 7 Professional SP1 64bit
  • Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

9480 TL toplanmış yani 2520 TL lazım 17 günlük bir süreçte günde 150 TL gerekiyor yapılmayacak bir şey değil aslında bu çok ufak bir miktar olması gerekiyor ama işte destekçi bulmak gerek
    |
    |
    EuroTrumpSimulator2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Bir türlü bulamıyorum siteye girdiğimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Forum anaekranındaki bilgilendirici metni okuyarak geldim ancak çok sıradan düz metin olmuş, en azından DH Hatıra Ormanı kısmı veya destek ol kısmı gibi kalın puntoyla yazılan şekilde olmalı. Daha görünür olacaktır :)

Yönetimi göreve davet ediyorum efendim
    kullanıcıların istekleri var @Jeolog. bey

edit : bu arada hocam bizim konuyu canlandırma işi ne oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 4 Ocak 2020; 14:41:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Jeolog. , Glitz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bağış ekranına hala ulaşamadınızmı hocam yardımcı olmamı istermisiniz?
    |
    |
    :::Banner::: kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

Merhaba ne olur ne olmaz ben tüm üyeler için konuya açıklık getirmek istedim sanırım bağış yapmakta sorun yaşayan birden fazla kişi var mobilde.

ilk olarakhttps://crowdfon.com sitesine giriş yapıyoruz

karşımıza çıkacak ekran :

sağ üst köşedeki 3 çizgi olan yere tıklıyoruz üye değil isek üye ola üye isek üye girişine tıklıyoruz

giriş yaptığımızda karşımıza profil sayfamız çıktı

şimdi yapacağımız işlem yahttps://crowdfon.com/proje/donanim-haber-fidan-bagi-kampanya/2393 linki ile kampanyaya ulaşmak yada https://crowdfon.com linkine tıklayarak anasayfaya geçmek olacak aynı şekilde profil sayfanızda üst kısımda sitede crowdfon yazan logoya tıklarsanız da anasayfaya yönlendirecektir. anasayfada en üst sırada kampanya var ordan tıklayarak ta ulaşabilirsiniz.

evet kampanyamıza ulaştık destekçiler yazan kısma tıklıyoruz ve ondan sonra biraz daha aşşağı iniyoruz

ve en alt sayfada aşşağıdaki resimin olduğu yere ulaşıyoruz destekle butonuna tıklıyoruz

karşımıza bağış miktarı seçmek için bir sayfa çıkıyor benim hatrımaa 10 TL den biraz daha fazla bağışlarsanız çok sevinirim

biraz aşşağı indiğimizde karşımıza zengin abiler için olan kısım çıkıyor zengin abiler konuya acil bekleniyorsunuz

en son ödeme yöntemini seçiyorsunuz kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapacaksanız kredi kartını seçip bilgileri girip öde ye tıklıyorsunuz ardından ödemeniz gerçekleşiyor ( bankanızda 3d koruma var ise telefonunuza mesaj gelir mesajdaki kodu girmeniz için yeni bir sayfaya yönlendirilirsiniz mesajdaki kodunuzu girdikten sonra ödemeniz onaylanır ) eğer eft havale yapacaksanız eft havale kısmını seçip karşınıza çıkan banka bilgilerine direkt olarak eft havale yapabilirsiniz o seçeneği seçtiğinizde de tamamla tarzında bir buton çıkacak ona basmanız yeterli.

umarım yararlı olmuştur bağışlarınızı böyle güzel bir konu için esirgemeyin desteğinizi bekliyoruz
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

Tamamlanacağını düşünüyorum aslında hak ettiği ilgiyi görse bir konu
    |
    |
    kangaetemo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mobilden nasıl bağış yapabilirim?
    [link=https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141491714]Bilgilendirme için Tıklayın[/link]

konuya eklermisin hocam @RootUser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 4 Ocak 2020; 14:37:24 >
    |
    |
    Bahsedilenler: RootUser

Merhaba ne olur ne olmaz ben tüm üyeler için konuya açıklık getirmek istedim sanırım bağış yapmakta sorun yaşayan birden fazla kişi var mobilde.

ilk olarakhttps://crowdfon.com sitesine giriş yapıyoruz

karşımıza çıkacak ekran :

sağ üst köşedeki 3 çizgi olan yere tıklıyoruz üye değil isek üye ola üye isek üye girişine tıklıyoruz

giriş yaptığımızda karşımıza profil sayfamız çıktı

şimdi yapacağımız işlem yahttps://crowdfon.com/proje/donanim-haber-fidan-bagi-kampanya/2393 linki ile kampanyaya ulaşmak yada https://crowdfon.com linkine tıklayarak anasayfaya geçmek olacak aynı şekilde profil sayfanızda üst kısımda sitede crowdfon yazan logoya tıklarsanız da anasayfaya yönlendirecektir. anasayfada en üst sırada kampanya var ordan tıklayarak ta ulaşabilirsiniz.

evet kampanyamıza ulaştık destekçiler yazan kısma tıklıyoruz ve ondan sonra biraz daha aşşağı iniyoruz

ve en alt sayfada aşşağıdaki resimin olduğu yere ulaşıyoruz destekle butonuna tıklıyoruz

karşımıza bağış miktarı seçmek için bir sayfa çıkıyor benim hatrımaa 10 TL den biraz daha fazla bağışlarsanız çok sevinirim

biraz aşşağı indiğimizde karşımıza zengin abiler için olan kısım çıkıyor zengin abiler konuya acil bekleniyorsunuz

en son ödeme yöntemini seçiyorsunuz kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapacaksanız kredi kartını seçip bilgileri girip öde ye tıklıyorsunuz ardından ödemeniz gerçekleşiyor ( bankanızda 3d koruma var ise telefonunuza mesaj gelir mesajdaki kodu girmeniz için yeni bir sayfaya yönlendirilirsiniz mesajdaki kodunuzu girdikten sonra ödemeniz onaylanır ) eğer eft havale yapacaksanız eft havale kısmını seçip karşınıza çıkan banka bilgilerine direkt olarak eft havale yapabilirsiniz o seçeneği seçtiğinizde de tamamla tarzında bir buton çıkacak ona basmanız yeterli.

umarım yararlı olmuştur bağışlarınızı böyle güzel bir konu için esirgemeyin desteğinizi bekliyoruz
    Teşekkürler, 50 lira bağışladım

• Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

Ben teşekkür ederim hocam hayırlı olsun
    |
    |
    372 Mesaj
    son 247 fidan kalan gün 15
    basit bir hesapla 247/15 = 16.46
    günlük 16 buçuk fidan bağışlanması gerekiyor.
    bu durum beni biraz endişelendirdi.
    buraya kadar getirmişken olumsuz sonuçlanırsa üzülürüm .

|
    |
Reklamlar
bankalar.org
Bitcoin
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.