Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
52
Favori
180.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
711 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut bir video ceksin DH youtube kanalinda yayinlasin.2.800 kaldi 15 gun.

@speed-step bir el atsan guzel olmaz mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 28 Aralık 2019; 23:8:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayınvalide de bi 20lik ateşledi, az önce yatırdım. Üyeler uyumayın yahu. Çoluğunuz çocuğunuz oksijen soluyacak.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    çok güzel olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haydi gençler. Yılbaşı hediyeleriniz fidan olsun. Kaldı 15 gün 3000TL eksik var hala...
  • gozcelik G kullanıcısına yanıt
    2800 TL kalmış yani 280 fidan çok az kalmış umarım toplanır

• 5 fidan gönderdim, inşallah gerçekleşir.

• Sonsuzartıbir S kullanıcısına yanıt
    kaldı 2750 TL yani 275 fidan bence gerçekleşecek hocam yeterki forum biraz destek çıksın

• M4M00D kullanıcısına yanıt
    yapamadım, özelden yapacağım iişlemleri adım adım yazarsanız sevinirim, bol oksijenli yarınlar dilerim
  • Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Özelden değilde buradan anlatayım herkese yararı olsun hocam

İlk olarak şu siteye üye oluyorsunuz :https://crowdfon.com

giriş yaptık diyelim şu şekilde :

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor

üye olduktan sonra bağış yapmak için şu linki kullanıyoruz :https://crowdfon.com/proje/donanim-haber-fidan-bagi-kampanya/2393

bağış yapmak için girdiğiniz linkte destekle butonuna tıklıyoruz.

ardından kırmızı ile işaretlediğim alandan bağış yapmak istediğiniz miktarı seçiyoruz turuncu ile işaretlediğim alandan ise ödeme yöntemini seçiyoruz. eğer banka kartı veya kredi kartı ile direkt olarak ödeme yapacaksanız kredi kartı seçeneğini seçip istenilen bilgileri girip istediğiniz şekilde bağışınızı tamamlıyorsunuz. eğer havale/eft seçecekseniz karşınıza havale eft seçtiğinizde bir banka iban numarası ve hesap adı çıkacak bu hesaba miktarı yollayıp aşşağıda bulunan tamamla butonuna tıkladığınızda bağışı yapmış oluyorsunuz.

Eğer bağış konusunda hala sorun yaşıyorsanız lütfen bildirin daha detaylı yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 1 Ocak 2020; 22:0:38 >

• beyler donanımhaber olarak şu kampanya hedefe ulaşmazsa ayıp bize, bir fidan bağışı daha yaptım.
    1 fidandan ne olacak demeyin destek olalım.
  • S0N3R S kullanıcısına yanıt
    çok az birşey kaldı gerçekten ulaşılmayacak birşey değil hocam
  • 500 kişi katılacağım dedi yarısı bile katılmadı valla yazıklar olsun. harbi ölücüymüş millet.

• rockandemir84 kullanıcısına yanıt
    bu olayı bende anlamadım yav madem katılmayacaksın isim yazdırma hadi yazdırdın 10 tl at bari la dimi yani

yinede 2740 TL kaldı hedefe hocam ulaşılmayacak birşey değil
    Teşekkürler, yarın ilgileneceğim

Birşey değil hocam.
    bağış yapıldı , miktarın seçilip seçilmediği pek belli olmuyordu, bende drek destekleye basınca boş sayfa açılıordu, bi şekilde oldu, Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor
    kaç tl bağış yaptığınızı banka kartınızın ekstresinden veya son işlem hareketlerinden görebilirsiniz hocam anladığım kadarı ile 10 TL bağış yapmış olabilirsiniz çünkü standart olarak 10 tl seçili geliyor isteyen kişiler 50-100-1000 TL seçebiliyor .

bağış listesinde gözüküyorsunuz :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 29 Aralık 2019; 15:17:17 >

• Biz de bağışımızı yaptık.
    Doğrudur, siteye girdim, sitenin içine girdim, şimdiki devam eden projeler e girdim, dh forum çıktı, ona tıkladim, oldu, herhalde galiba sanirsam

adınız gözüküyor hocam evet 10 TL bağış yapmışsınız istediğiniz tutar buysa hiçbir problem yok

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.