Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
52
Favori
180.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
711 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, askerden döndüm arkadaşlar. Proje tam gaz devam edecek. Biraz forumla ilgilenmem lazım ne oldu, ne bitti. Zaten hala oldukça uzun bir süremiz var ve hedefe oldukça yakınız. İlgilenen herkese çok teşekkürler. Sorular varsa buradayım artık.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Oncelikle hos geldiniz, gecmis olsun
    Kampanyaya gelecek olursak kampanya tikandi gibi, bagis yapan yok. Bu ilk mesajdaki listedeki herkese bildirim dusurmek lazim. Hatta forum geneline bildirim, mesaj vs. bir seyler yapilmali.
    Ayrica yonetimin destegini goremedik hala, 3-5 fidan da onlar salsin lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 16 Aralık 2019; 15:22:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Oncelikle hos geldiniz, gecmis olsun
    Kampanyaya gelecek olursak kampanya tikandi gibi, bagis yapan yok. Bu ilk mesajdaki listedeki herkese bildirim dusurmek lazim. Hatta forum geneline bildirim, mesaj vs. bir seyler yapilmali.
    Ayrica yonetimin destegini goremedik hala, 3-5 fidan da onlar salsin lutfen

Teşekkürler :)

ara sıra konuya mesaj atan herkese bildirim gönderiyorum   yüksek bağış belirtip ölü taklidi yapan arkadaşları özelden dürteceğim bir ara   ayrıca ofis olsun moderatörlerimiz olsun bağışımızı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz tabii.  

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam şu anasayfaya konuyu tekrar eklesek olmuyor mu forumdaki yetkili abilerimiz bi el atıverse

• Ana sayfaya reklam isteruk

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

hocam şu anasayfaya konuyu tekrar eklesek olmuyor mu forumdaki yetkili abilerimiz bi el atıverse

popülerlere mi, öne çıkanlara mı ?

konu ilk açıldığında anasayfa da ilk bu konuyu görüyordum ayrı bir alan olarak minik bir açıklama ve link vardı bağış için hocam ancak artık bunu göremiyorum

• evet anasayfadaki o yazı iyiydi en azından sürekli göz önündeydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

konu ilk açıldığında anasayfa da ilk bu konuyu görüyordum ayrı bir alan olarak minik bir açıklama ve link vardı bağış için hocam ancak artık bunu göremiyorum

Hı duyuru penceresini diyorsunuz. Evet orada bir sıkıntı var. Kasıtlı olarak kaldırılmadı. Gelecek yine.

• Geleceğe bir umut, bir nefes olmak adına herkes ufakta olsa bir şeyler yapabilir. Bu ülke hepimizin...
    beklemedeyiz hocam

Hoşgeldiniz geçmiş olsun.

Maalesef yine bir donanımhaber klavye delikanlıların gazabına kaypaklığına ve sahterkarlığına maruz kaldık. 497 kişi 1800 ağaç sözü verdi ama 217 destekçi 833 ağaç oldu.

Eğer bu proje bu kaypaklar yüzünden çöp olursa verdiğiniz emeklerden ötürü kendi adıma özür dilerim.

Bu sonuçta şunu gösterir ki burada (donanımhaberdeki) çevreci takılanların hepsi belirli bir kitlenin paralı provokatörü olmuş ve amaçları su yüzüne çıkmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Hoşgeldiniz geçmiş olsun.

Maalesef yine bir donanımhaber klavye delikanlıların gazabına kaypaklığına ve sahterkarlığına maruz kaldık. 497 kişi 1800 ağaç sözü verdi ama 217 destekçi 833 ağaç oldu.

Eğer bu proje bu kaypaklar yüzünden çöp olursa verdiğiniz emeklerden ötürü kendi adıma özür dilerim.

Bu sonuçta şunu gösterir ki burada (donanımhaberdeki) çevreci takılanların hepsi belirli bir kitlenin paralı provokatörü olmuş ve amaçları su yüzüne çıkmıştır.

Teşekkür ederim.

Henüz planlanan sürenin yarısına geldik ve yüzde 70'i toplandı gereken paranın. Bunu hiçbir reklam, tanıtım vs olmadan yaptık. Tabii ki 497/497 beklemiyorduk   bunu göze alarak başladık kampanyaya. Ben projeyi tamamlayacağımıza eminim. Ha hedeflenenin çok çok üstüne çıkamayız belki o ayrı.

• paranın tamamı toplanmazsa üzer.
    Hocam, isim yazdırıp vermeyenleri tespit etmek için bir sistem var mı? Citizen halleder gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 18 Aralık 2019; 18:43:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

Hocam, isim yazdırıp vermeyenleri tespit etmek için bir sistem var mı? Citizen halleder gibi.

Sanırım mümkün değil, ben boş bir vaktimde özelden taciz edeceğim kendilerini  

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.