Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
52
Favori
180.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
711 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam neden ana sayfadan silinde konu. forumun anasayfasında gözüküyordu şimdi bu konu yerine reklam var
  • Konu yukarıda kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

hocam neden ana sayfadan silinde konu. forumun anasayfasında gözüküyordu şimdi bu konu yerine reklam var

ben de bilmiyorum hocam

sayfanın içeriğine ofis bakıyor, biz sadece moderatörüz :) jeolog a sorarız Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor 

• yeni yapabildim bagisi. hedeflenen sayiya ulasilir insallah. emegi gecenlere tesekkurler
  • Anasayfa da olması iyiydi. Şimdi iyice gözden uzaklaşacak bu konu. 4000 lira kaldı ha gayret
  • Ana sayfada görünmesi iyiydi niye kaldırıldı ki?
  • Bağışımızı yaptık 10 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce bağış yapmıştım ama hiç unutmuşum. Anasayfada gösterilmesi lazım. Birçok insan unutmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up citi kardes konuyu anasyafaya ekler misin

• Hadi arkadaslar hadi, o kadar kisi yazmislar listeye, niye tikandi kampanya.

• Vay arkadaş 497 kişi destek veririm demiş 214 kişi destek olmuş.

Destek veririm diyenlerden ciddi ağaç sayısı elde edilirken kampanya kapsamında elde edilen gelir vad edilenden çok çok az yazıklar olsun.

Crow süresi bittiğinde bütün destek veririm diyenlerin profillerini tek tek inceleyip neden söz verip caydığına soracağım. Hele hele birde çevreci takınıp kaçtıysa vay hele onun haline.
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Tam da bunu yazmaya geliyordum hocam. Neredesiniz arkadaşlar destek olun burada kalmasın.
  • Forum yönetiminden kalan sürede konuya destek olmalarını rica ediyoruz. Anasayfaya mı tutturulur yoksa tüm üyelere bilgilendirme mesajı mı yollanır. Ne yapılabiliyorsa hepsini deneyelim, burda yarım kalmasın bu girişim. Bu kadar emek, izinler, hevesler boşa gitmesin.
  • 6 adet söz vermiştim. 100 lira kadar bağış yaptım. Öğrenci halimle elimden fazlası gelse dahasını da yapmak isterdim. Umarım istenilen miktara ulaşırız.
  • Ana sayfaya eklenmesi lazım.
  • Haydi arkadaşlar

• Söz veren arkadaşların yarısı piyasada yok ya
  • Yardım çağrısında bulunmaya çalışıyoruz arkadaşlar. Umarım projemiz başarıya ulaşır.

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 15 Aralık 2019; 2:24:39 >
  • Sözümüzü yerine getirdik çok şükür :)
  • Hadi beyler son 3.720 Türk lirası kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.