Şimdi Ara

Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda) (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.687
Cevap
91
Favori
161.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türklük duygusunu kullanıp oy istiyorlar ama mesele Kırıma gelince cılız yorumlar hariç hiç bir tepki yok.Kırımın elden gitmesine az kaldı bence 6000 asker için izin istedi Rusya.Ayrıca polis siyasi slogan diye Hocalı pankartlarını stada almadı.Türklük duygusu sadece bir şarkıda kaldı.Ben Türk'um bile diyemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herdogan80 -- 2 Mart 2014; 10:20:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger yay ucuz sağlam - güçlüsünü almak istiyorsanız buyrun burdan bakın..

http://forum.donanimhaber.com/m_88644778/f_//tm.htm#88644778
    http://forum.donanimhaber.com/m_88641453/f_//tm.htm#88641453
  • Var mıdır tanıyan, bilen ?

Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda)
  •  Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda)

Bu kitabı okumanızı tavsiye ederim,meraklı olunca bu konulara insan sıkılmadan bitiyor kitap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkoğlu35

Var mıdır tanıyan, bilen ?

Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda)

Ebulfez Elçibey ?
  • Evet resimdeki kişi Azerbaycan'ın 2. cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey'dir. Yakın tarihimizin en önemli "Türk"lerinden birisidir. 5 Türk devleti Sovyetler dağılıp bağımsızlığını kazandığında Türkçülük-Turancılık hareketine ilk destek verendir.

Yakın tarihimizi bilmek gerektiğini düşünüp resmi koyduğumda en az 4-5 kişinin yazacağını düşündüm (üstelik forumun en kalabalık saatlerinde) ama yok arkadaş ancak ekle, ekle, ekle. Bu yüzden konuya son yazışımdır. Kalın sağlıcakla.
  • Türk milliyetçiliğinin tek umudu Türkiyedir
  • Beni de yazarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pal

Türk milliyetçiliğinin tek umudu Türkiyedir

Katılmıyorum.Aksini dahi iddia edebilirim hatta.Turan'ın kurulmasının önündeki en büyük engeldir desem,çok ağır eleştiri alacağım kesin ama maalesef böyle.
  • quote:

Evet resimdeki kişi Azerbaycan'ın 2. cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey'dir. Yakın tarihimizin en önemli "Türk"lerinden birisidir. 5 Türk devleti Sovyetler dağılıp bağımsızlığını kazandığında Türkçülük-Turancılık hareketine ilk destek verendir.

Yakın tarihimizi bilmek gerektiğini düşünüp resmi koyduğumda en az 4-5 kişinin yazacağını düşündüm (üstelik forumun en kalabalık saatlerinde) ama yok arkadaş ancak ekle, ekle, ekle. Bu yüzden konuya son yazışımdır. Kalın sağlıcakla.

Hocam genelde Konu dışı vb. yerlerdeki bi takım insanlarla uğraştığımızdan (en azından ben) buraya bakmayı pek aklıma getiremiyorum alınacak gücenecek birşey yok.
  • Neden bu konu özelde Osmanlı konusu gibi bu da konu dışına alınmalı.Böylece daha çok kitleye ulaşılabilir.
  • Türkçü kandaşlarımla aynı otağı paylaşmaktan gurur duyarım.Beni de ekler misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman_E

Arkadaşlar Devlet Bahçeli'nin son attığı tvitler beni üzdü.
    Yanlış Aile Disiplini, Çocuğu pkklilarin önderlik ettiği eyleme gönderme sonra çocuk ölünce ekmek almaya gittiydi... Ne deniz, ne çayan, ne berkin bizim sorunumuz olmadı. Dost düşman karıştırmaya başladı bazıları diye düşünüyorum. Soydaşlar ne düşünüyor bu konuda?

MHP'den ziyade HEPAR'ın tarafını tutuyorum ben.
  • HEPAR'da da ne ararsan var garip bir parti.
  • Bence seni eleştirmek yanlış olmaz Anadolu Türkleri milli benliklerini büyük ölçüde yitirmiştir.Ayrıca bunu sadece sen söylemiyorsun bazı Türk devleti başkanlarının da bunun gibi sözleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Szerencse

Bence seni eleştirmek yanlış olmaz Anadolu Türkleri milli benliklerini büyük ölçüde yitirmiştir.Ayrıca bunu sadece sen söylemiyorsun bazı Türk devleti başkanlarının da bunun gibi sözleri var.

Devlet politikasından tut da halka kadar durum böyle.Devlet de bunu çoktandır kabullenmiş durumda.Kimin iktidara geldiği önemli değil.
  • quote:

Evet resimdeki kişi Azerbaycan'ın 2. cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey'dir. Yakın tarihimizin en önemli "Türk"lerinden birisidir. 5 Türk devleti Sovyetler dağılıp bağımsızlığını kazandığında Türkçülük-Turancılık hareketine ilk destek verendir.

Şahsım adına kusura bakma kandaş öncelikle.O gün girmemiştim konuya.

Konuya yazıp yazmamak ise senin inisiyatifine kalmış.Ama senin gibi birini görmek isterim burada şahsım adına konuşacak olursam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü2024 -- 14 Mart 2014; 21:15:48 >

• Hepar askeri anlamda bir çok soruna çözüm olabilir ama sadece askeri olur siyaset işini yapabilir mi zannetmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hanım halilova benim okulumda konferans verdi ve elçi beyden uzun uzun bahsetti birebir muhabbet fırsatımız oldu çok şükür. Kendisini biliyoruz sorma ihtiyaci hissetmedim. Bir kaç şey yazıyorum buraya ama yorum ya da cevap çok geç geliyor :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tayland'ta çin zulmünden kaçan 220 uygur türk'ü yakalanıyor ve türkiyeli olduklarını söylüyorlar.belli ki kendilerine sahip çıkalacağına inanılıyor.milyonlarca suriyeli'yi aldık.220 uygur türk'ünün bize birkaç milyon suriyeli'nin yanında devede kulak bile olamayacağını düşünüyorum.hem bunlar da sunni müslüman.(yanlış anlaşılmasın.bazıları için gerekebilecek en büyük şartı da yerine getirmiş oluyorlar.)azıcık samimiyeti varsa hükümet bu olaya el atar.çin'e iade edilirlerse idam cezasına çarptılabileceklerini duydum.

twitter kullananlar şuradan destek verebiliyor galiba:

#taylanddayakalanan200uygurtürkiyeyegelsin

olayla ilgili haberler:

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/25999224.asp

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/dunya/141236.aspx

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.