Şimdi Ara

Donanım Haber mi, Reklam Haber mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buradan Forum yöneticilerine seslenmek istiyorum.

Beğeniyle takip ettiğim donanım haber sitesi ve forumları artık reklamlardan dolayı beni iyice yıldırdı. Sayfanın her yerinde reklam olması değil sorun, gerçi o da görüntü kirliliği oluşturuyor.

Asıl gıcık eden, her yeni bir sayfa açışta karşımıza çıkan 8 sn lik reklam sayfası. Başka sitelerde sadece siteye girerken karşımıza çıkan ve kurtulduğumuz o sayfa, burada her yeni sayfa açışımızda, forumda bir sonraki sayfaya gidişimizde, az önce bulunduğumuz önceki sayfaya geri gidişimizde bile karşımıza çıkıyor. Dahası reklamı geç e basıyorsun, ona rağmen 5 sn geçtikten sonra kapanıyor.

Tamam reklam alın da bu kadar abartmanın gereği nedir? Kullanıcılarınızın istekleri hiç önemli değil mi sizin için? O reklamları alabilmeniz sebebi zaten tamamen kullanıcılarınızın olması ve sizin onlara gösterdiğiniz özen, saygı bu mu?

Umarım bu durumu gözden geçirip, makul bir çözüm bulursunuz.

• çözüm senin elinde zaten kardeşim..

naapsınlar yani reklam almasınlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

çözüm senin elinde zaten kardeşim..

Herkesin şikayeti 8 saniyelik reklamda. Başka bir yere monteleseler.
  • quote:

Kızdırmayın abimi.

Seni sahiplenince aklıma Ömerim geldi.Ahh ömer ah.Nerelerdesin
  • quote:

neymiş çözüm? forumu terketmek mi?

zaten sayfaların her yeri reklam.. bari her sayfayı açışımızda 8 sn lik reklam koymasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WilliamBillMunny -- 3 Ekim 2010; 21:06:40 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayd -- 3 Ekim 2010; 21:29:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman01018

quote:

neymiş çözüm? forumu terketmek mi?

zaten sayfaların her yeri reklam.. bari her sayfayı açışımızda 8 sn lik reklam koymasınlar.

tamam yöneticiler reklam kampanyalarına devam edebilirler... hatta daha fazla reklam versinler...
    çözümü buldum, bilmeyenlerle de paylaşayım:
    chrome da şu eklentiyi yükleyin:

a d b l o c k

ad.donanimhaber.com u da ekleyin karalisteye, isterseniz herhangi bir reklamın üzerinde de sağ tıklayıp karalisteye alabiliyorsunuz.

şimdi reklam filan yok, sayfalarda hızlı açılıyor, oh mis gibi.

• quote:

Tamam reklam alın da bu kadar abartmanın gereği nedir? Kullanıcılarınızın istekleri hiç önemli değil mi sizin için? O reklamları alabilmeniz sebebi zaten tamamen kullanıcılarınızın olması ve sizin onlara gösterdiğiniz özen, saygı bu mu?

Buna "siz kullanıcıları temsil etmiyorsunuz, öyleymiş gibi konuşma hakkınız yok" tarzı bir cevap gelirse şaşırmayın.
    Ayrıca, "reklamla ilgili isteklerinizi buraya değil, reklam departmanına iletin" de denilecektir. Yani reklam konusunda boşuna kafanızı yormayın.
    Sonuçta, forumda binlerce üye var, büyük çoğunluğu reklam işine ses çıkarmadan foruma girmeye devam ediyor, büyük resim önemli vs. Aslında haklılar da. Hatta ben olsam daha da çok reklam koyardım. Sonuçta reklam gelirleriyle sadece forumun sunucu masrafları değil, DonanımHaber'in çalışanlarının ücretleri, fuarlara gitme masrafları vs. ihtiyaçlar da karşılanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Ekim 2010; 23:11:07 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.