Şimdi Ara

Donanım HABER FOCUS TAKIMI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.466
Cevap
10
Favori
267.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SeRSeRiHaYaT

quote:

Orjinalden alıntı: uA_Y_C_A

quote:

beyler döşemeyi nasıl bişi yaparız normal kılıfmı almalıyım yoksa özel mi nasıl bişi olacak
    çamaşırsuyu döküldü döşemeye de :S

çamaşırsuyumu...... arabada ne işi vardı

anlatayım ablama gittim yiğenle temizlik malzemesi almaya gittim yiğeni arkaya sabitledim velet kemeri sökmüş ve çamaşırsuyu ile oynamış bende fark etmedim ağzının açıldığını torbaları gelişi güzel kaldırdım birden boşaldı döşemeye

tüh yaa..... birdaha olmaz inş....

• quote:

Orjinalden alıntı: xenox

Focus I aracımın yol sesi beni sağır edecek... Lastiklerim çok kötü. Bundandır diyorum. Sizin Focuslar da durum nedir arkadaşlar? Yollar da dünyanın en dandik yolları desek yanlış olmaz herhalde. Bursa-Çanakkale istikametini kullananlar bilirler. Güya şehirlerarası yol ama ah ah...

Bu sağır edici yol sesinde eski, miyadını doldurmuş, iğrenç Pirelli lastiklerim başrol oynuyor ama acaba kapı fitilleri veya pedalların olduğu yerler falan oralarda yenilenmesi gereken, ya da el atılması gereken pratik durumlar var mı? Ayağımın altında yolu hissediyorum sanki ayağım paspasın üstündeyken yahu...

xenox benim lastikler michelin energy 600 km uzun yol yaptım..Yol sesi var, ben de şikayetçiyim ama senin bahsettiğin kadar abartılı bir gurultu yok ben de..Bence önemli bir kısmı lastiklerden kaynaklanıyordur..

• quote:

quote:

quote:

quote:

beyler döşemeyi nasıl bişi yaparız normal kılıfmı almalıyım yoksa özel mi nasıl bişi olacak
    çamaşırsuyu döküldü döşemeye de :S

çamaşırsuyumu...... arabada ne işi vardı

anlatayım ablama gittim yiğenle temizlik malzemesi almaya gittim yiğeni arkaya sabitledim velet kemeri sökmüş ve çamaşırsuyu ile oynamış bende fark etmedim ağzının açıldığını torbaları gelişi güzel kaldırdım birden boşaldı döşemeye

tüh yaa..... birdaha olmaz inş....

geçti artık bi çaresi yok mecbur kaplama yaptırıcaz

• quote:

Orjinalden alıntı: x15

xenox benim lastikler michelin energy 600 km uzun yol yaptım..Yol sesi var, ben de şikayetçiyim ama senin bahsettiğin kadar abartılı bir gurultu yok ben de..Bence önemli bir kısmı lastiklerden kaynaklanıyordur..

Yapma ya! Ben de Michelin sessizdir diyordum. Hatta yaşadığım yerdeki bozuk yollar nedeniyle alamıyordum da üzülüyordum. Yumuşak hamurlu lastikte de gürültülüyse bizim Focus, Serserihayat gibi müziği açıp öyle gideceğiz başka yolu yok yani...

Yine de sessizliği sağlamanın püf noktalarını bekliyorum...

Az önce uzun yoldan geldim yine... valla kafam kazan gibi... Müziği açıyorum ama bir süre sonra o da kafama vurmaya başlayınca kapatıyorum. Fanı bile kapatıyorum. (2.kademeye kadar açıyorum zaten gürültülü diye) Sessizlik istiyorum. Acaba kulağıma pamuk mu tıkasam?

• @SeRSeRiHaYaT, döşeme için geçmiş olsun. Bugün benim yumurcak da mahvetti döşemeyi. Midesi bulandı oğlumun ve dayanamadı, çıkardı yediklerini. Koltuklarımın kumaşı da bej renkte, temizledim ama iz kalıyor. Daha önce de olmuştu. Sildiğim yerde sabun, deterjan karışımı bir leke kaldı. Nasıl çıkacak bilmiyorum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xenox

@SeRSeRiHaYaT, döşeme için geçmiş olsun. Bugün benim yumurcak da mahvetti döşemeyi. Midesi bulandı oğlumun ve dayanamadı, çıkardı yediklerini. Koltuklarımın kumaşı da bej renkte, temizledim ama iz kalıyor. Daha önce de olmuştu. Sildiğim yerde sabun, deterjan karışımı bir leke kaldı. Nasıl çıkacak bilmiyorum?

bendede o şekil kalıyordu ama bu gri döşeme kızardı resmen
  • slm arkasaşlar 2001 FORD FOCUS GHİA 1.6İ SEDAN , benide eklerseniz sevinirim
  • focus'um yok ama kalbim sizinle sevgili focuscular .) beni de ekleyin.. yok focus'suz almıyoz diyosanız bigün kiralarım artık napalım
  • hoşgeldiniz beyler ekledim
  • makyajlılarından bulabilirsem kiralıycam bi focus tdci hb.. sabahtan akşama kadar binicem.. vurucam kırbacı
  • quote:

Orjinalden alıntı: desci

makyajlılarından bulabilirsem kiralıycam bi focus tdci hb.. sabahtan akşama kadar binicem.. vurucam kırbacı

,,aman dikkat et sonra tutamazsın

Cümleten hoşgeldiniz arkadaşlar

• quote:

makyajlılarından bulabilirsem kiralıycam bi focus tdci hb.. sabahtan akşama kadar binicem.. vurucam kırbacı

bulursun yaw
  • focus'u olan arkadaşlar neden arabalarınızın resimlerini eklemiyosunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Comaa

focus'u olan arkadaşlar neden arabalarınızın resimlerini eklemiyosunuz

polime gerek yok herkes özgürdür bi zorlama yapamayız
  • ankara'da bi bukuşma vs gibi bişey yapabilir miyiz acaba? benm sınav da yok bu aralar, ee havalar da guzel hani..
  • quote:

ankara'da bi bukuşma vs gibi bişey yapabilir miyiz acaba? benm sınav da yok bu aralar, ee havalar da guzel hani..

ben istanbul
  • Arkadaşlar focuslarımıza dikkat edelim..Sabah kalktım arabamın aynasında çizgi halinde siyah bir leke var elimi dokundum silmeye çalıştım çıkmadı..Sonra anladım ki birisi geçerken sıyırmış..Park ettiğim yer bir kamyonun geçebileceği kadar genişti, yine de endişelendiğimden oraya park ettiğim her defa aynamı katlamayı ihmal etmiyordum..Gelmiş beni bulmuş sakatın biri..Bu çizik için ne yapmayalım bariz belli simsiyah duruyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: x15

Arkadaşlar focuslarımıza dikkat edelim..Sabah kalktım arabamın aynasında çizgi halinde siyah bir leke var elimi dokundum silmeye çalıştım çıkmadı..Sonra anladım ki birisi geçerken sıyırmış..Park ettiğim yer bir kamyonun geçebileceği kadar genişti, yine de endişelendiğimden oraya park ettiğim her defa aynamı katlamayı ihmal etmiyordum..Gelmiş beni bulmuş sakatın biri..Bu çizik için ne yapmayalım bariz belli simsiyah duruyor..

boya sıyrılmışsa bişi yapamassın üzgünüm , ama siyah leke varsa pasta cila halleder

• beyler aracı komple boyaya sokucam aytozu gri

ama aklımda değişik renkler var

lila , elmaşekeri kırmızısı , koyu pembe , süt mavi (simli) veya vitamin turuncu hangisini seçmem gerekir veya orjinalinde mi bıraksam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRSeRiHaYaT -- 12 Mart 2008; 21:10:48 >
  • KEŞKE ÖRnek boyanmış arabalr olsaydı....gerçi arabanın rengi senn zevkine bağlı ama :)) Vitamin Turuncu nasıl acaba...ST gibimidir =))) öyleyse güzel olabilir
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.