Şimdi Ara

DONANIM HABER'E SADECE 18 YAŞ ÜSTÜ OLANLAR GİRİŞ YAPABİLSİN. [KATILANLAR GELSİN] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

DONANIM HABER'E SADECE 18 YAŞ ÜSTÜ OLANLAR GİRİŞ YAPABİLSİN. [KATILANLAR GELSİN]

(En Son Oy Tarihi: 21.8.2017)
Giriş
  • Yaş ile alakası yok son zamanlarda efsane boş bir kitle var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sizin katılım tarihiniz:
    Katılım zamanı: 13 Eylül 2013
    Bu da benim:
    Katılım zamanı: 20 Temmuz 2012
    Yaş bir ölçüt olmamalı. 4 senedir üyeyim daha hiç uzaklaştırmam bile olmadı o yüzden katılmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaştan çok rütbe sistemiyle ilgili değişiklik olması lazım forum ona göre çalışmalı
    Çünkü bende il girdiğim de 7.sınıftaydım şimdi uniden mezun oluyorum.

Atıyorum bir bölüme girmek için x rütbe gereksin. Rütbe de tecrübe puanı şeklinde işlesin de beyni yok fikri var insanları uzak tutalım özellikle teknik bölümlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Yaştan çok rütbe sistemiyle ilgili değişiklik olması lazım forum ona göre çalışmalı
    Çünkü bende il girdiğim de 7.sınıftaydım şimdi uniden mezun oluyorum.

Atıyorum bir bölüme girmek için x rütbe gereksin. Rütbe de tecrübe puanı şeklinde işlesin de beyni yok fikri var insanları uzak tutalım özellikle teknik bölümlerden.

rütbe sistemi gelirse çok gereksiz post atılır. adam yarbay olmak için saçma saçma mesajlar yazar.

bence yaptığı yorumlarda toplam 1000 artı puana ulaşanlar konu açabilmeli. geri kalanların konuları admin onayından sonra açılmalı.
  • Farkında mısın bilmiyorum ama 15 yaşındaki bir ergen sadece 3 sene sonra 18 yaşına basıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkaya-

Yav he he CSB+BLOK

18 yaş bir kıstas olmamalı. Ancak bunun gibi mesaj atanlara süresiz uzaklaştırma verirlerse Konu Dışı eski iyi günlerine döner.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tecrübe puanı olarak demek istediğim o örneğin amd anthlon x64 nasıldır konusuna yapılan düzgün ve işe yarayan yorumlara kullanıcılar artı ve ya eksi vericek bu da kullanıcıya puan ve rütbe olarak dönücek.
    İntel alır diyen değil de intelin x işlemcisi benchmark da şöyle şöyle daha iyi F/P de bunu tercih edin yorumu gibi yorumlar yapanlar iyi rütbeye sahip olucak.
  • 300 mesaj altı olanlar konu dışında yazamasın.
  • katılmıyorum diyenler -18 zaten
  • Öyle bir sistemin gelmeyeceğini bildiğiniz halde konu açıyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.