Şimdi Ara

donanim haber 2. el referanslarım.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
3
Favori
31.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hakan abi dünyanın en iyi forum üyesidir 2002 yılında dünyanın en iyisi seçildi tebrikler hakan çok müthişsin
  • kankamdır.. sonuna kadar güvenebilirsiniz.. kendisiyle sadece sanal ortamdan tanışmamıza rağmen alış verişlerimde bir an şüphe bile duymadan sonuna kadar güvenerek alış verişimi yaptım.. kankam benim
  • hakan abi iyi güvenilir bi satıcıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatmucu -- 13 Ocak 2009; 22:38:08 >
  • fotograf makınesı alısverısımız olmustu tertemız sorunsuz bır alısverıstı kendısıne tskler
  • KANKAMA SONUNA KADAR KEFİLİMDİR çok güvenilir ve sağlam kişilikli bir arkadaşımızdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMyTh_HeRo -- 15 Ocak 2009; 1:33:03 >
  • Hakan'la benim de birkaç alışverişim oldu.
  • bende en az 2kere sorunsuz sekılde alısverıs yaptıgımı hatırlamaktayım garuda ıle
  • 3-4 kere alısveririsimiz oldu en ufak dahil sorun olmadı..güvenilir satıcı ve alıcıdır
  • hakan abi tabiki de güwenilirdir sorunsuz alşweriş yaparsınız emin olun..
  • Hakan ile bir alışverişimiz oldu sağolsun,hemen arkasında da bir ürün aldım benim yerime arayıp pazarlık bile ypatı
    iyidir güvenlidir saygılarımı sunuyorum
  • Kendisinden bi arkadaşıma Htc k-jam aldık sonra o cihaz bana gecti, gercekten sözünü tutan ve sözünü ettiği cihazı problemsiz yollayan birisi

Amaaa onun N91 sevgisi yokmu ah o sevgi sırf onun yorumları ve n91 fanatikliği için aldım bi n91 tamam kulaklık sesine laf yok ama abi o ne belaydı öle yaa resmen taşırken ağırlığını hissediyordum Allah'tan 1 hafta sürdü sürmedi kurtuldum şimdi kendimi çok hafif hissediyorum

• kendisinden fotograf makinesi aldım, sorunsuz ve güvenilir bir arkadas.teşekkür ederim.
  • Hakan ile fiyat konusunda uzlaştıysanız alışverişinizi hemen vakit kaybetmeden yapabilirsiniz...Önce kargo sonra para,sonra kargo önce para v.s hiç düşünmeyin sorun çıkıcağını hiç sanmam
  • Hakan ile problem yaşayan bana ulaşsın. Ben onu döverim. Guvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  • durust ve guvenılır arkadas..
  • kendisinin yeri yurdu belli... sağlam güvenilir bi arkadaş... kendisiyle alışverişimizde hiçbir sorunumuz olmadı
  • sağlam çevik dinç bir arkadaştır.HEM DE ANKARALIDIR....
  • Hakan ile ilk alışverişimizi yaptık, forumda sürekli gördüğüm bildiğim birisiydi. Kendisinden takas yoluyla Canon SX100 IS Digital Fot. Mak. aldım. Güzel ve hızlı bir alışveriş oldu, ilanda her detay vardı zaten, kendisine güvenebilirsiniz. Teşekkürler
  • bi referansta benden.....

Aralık ayında samsung i 550 için satılık ilanı vermişti telefon duruyomu diye mesaj çektim duruyo dedi alıyorum başkasına satmayın cevabını verdim perşembe günü uygunum perşembe günü yaparız alış verişi dedi perşembe günü arıyorum arıyorum açmıyo telefonunu akşam mesaj çekti başkasına sattım diyo ilanına yazıyo ilk gelen alır söz veriyo başkasına satmayacam diye fiyatta pazarlık filanda yapmadık ne fiyat yazdıysa kabul ettik birde aynı şehirdeyiz adres verecek gidip elden alacam.
  • sorunsuz hızlı ve keyifli alışveriş yapılabilen aynı zamanda çok iyi bir abim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.