Şimdi Ara

donanim haber 2. el referanslarım.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
3
Favori
31.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakan abi ile birçok kez sorunsuz alışverişimiz oldu.Güven konusunda tereddüt edilmeyecek birisi Kendisine herzaman kefilim.Hayırlı işlerin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercan0666 -- 31 Ocak 2010; 1:47:03 >
  • hakan abi forumda sorunsuz alışveriş yapacağınız en değerli abilerimizden biridir. her konuda içiniz rahat olsun
  • Hakan arkadaşıma sonuna kadar güvenebılırsınız dürüst satıcı ne dedıyse odurardını düşünmeyınız
  • Hakan' arkadaşımdan cep telefonu almıştım. güzel bi alışveriş oldu.sorunsuz bir alışverişti.Herkese tavsiye edebileceğim güvenilir bir kişi...

selametle....
  • Hakan abi ile 1 kez alısverıs yaptım. Cok kalıtelı bır abımız, misafir perver ve sattıgı cıhaz hakkında hıc bır farklı bısey soylemıyen bırı. Hayırlı forumlar.
  • Hakan kardeşim ile ne yazık ki şu ana kadar alışveriş şansımız olmadı
    Denk gelmedi bi türlü ki bu durumdan ikimiz de şikayetçiyiz
    Zira forumda güvenerek alışveriş yapılacak arkadaşlardan biri olduğunu düşünüyorum
    Verdiği ilanları herzaman keyifle takip ediyorum
    Zaten sorun olsa idi bu kadar uzun zamandır burada bulunmazdi
    Umarım bi gün alışverişimiz olur
    Kolay gelsin
  • Çok ama çok güvenilir birisi.Sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz....
  • üstadın sözüne güvenilir rahatlıkla alışveriş yapılabilir
  • hakan tereddüt etmeden alışveriş yapabileceğiniz dürüst bir insan, dh'de onun kadar kıdemi ve pozitif referansı olan çok fazla forumcu da yoktur sanırım. iyi alışverişler!
  • Benim de alışverişim olmuştu. İlgili ve de güzel bir alışverişimiz oldu :) Alışverişlerinizde sorun çıkacağını sanmıyorum
  • Hakan abi saolsun her türlü anlayışlı, erdemli, sözünün eri bir DH'ci abimizdir...Saygımız sonsuzdur...E tabi bu arada hızlı ticaretçidir...
  • hatıra defteri gibi olmuş,bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdıgın için tşk ede....

hakanla cok alışveriş yaptım,daha 3 gün öncede bir laptop sattım,bir yanlışını görmedim,güvenirim,güvenilmesini tavsiye ederim
    ayrıca kankamda olur,özel indirimler alır benden,ama biraz cimri olur bazen
  • Hakan a bak referans listesi değil sanki Okul Yıllığı

Bende packard Bell notebook almıştım, Hakan dolandırmaz hakanı dolandırırlar, Getirdimi o banyo ve ev malzemeleri alan kişi parayı.
  • Hakan ile çok alış-verişimiz oldu en son fotograf makinası almıştım zaten bu ticaret işinde artık müşteri-satıcı degilde Hakan ile çok iyi arkadaş olduk. Sanırım Hakan'a referansa gerek yok genelde o benim referansımdır
  • kendisini vatan bilgisayardan tanıyorum. sağlam adamdır. adam gibi adamdır.
  • Garuda ya daha önce referans yazmıştım şu an siliyorum benden referans yok saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dizanteri -- 13 Mart 2009; 14:57:37 >
  • Ankaradan alış veriş için güvenemediğim biri oldugunda. Elden aldırmak için ilk aklıma gelen kişidir.
    Güvenilirdir.
  • Hakan ile 50 ytl den 1.000 ytl lik ürüne kadar farklı alışverişlerimiz olmuştur. ARamızda herhangi bir sıkıntı yada olumsuzluk olmamıştır. Üzülmemesi gereken ve sizi üzmeyeceğine inandığım bir arkadaşım
  • hakan beyle 2 alışverişim oldu bir alışverişimde aldım digerinde sattım.
    aldıgım ürün tertemiz dedigi gibi çıktı sagolsun hala kullanıyorum.
    sattıgımdada param söz verdigi saatte hesaptaydı.hayrını görmüştür inşallah.
    tek kelimeyle 10 numara bir forum donanım üyesi
    yine alışveriş yapacak olsam düşünmeden yaparım sizde çekinmeden yapabilirsiniz.
  • arkadaşla benimde 1 alışverişim oldu, saolsun ilgili biri, sattığı malda aynen dediği gibiydi.

ben arkadaştan memnun kaldım, sanırım onunda bir şikayeti yoktur benden :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.