Şimdi Ara

donanim haber 2. el referanslarım.. (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
3
Favori
31.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle bir alışveriş yapayım da tadı damağımda kalsın diyenler Hakan hocamdan bir ürün alsınlar
    Paketleme,kargo hızı harika. Hakan bey den quatro f1453 telefon aldım. Sıfır cihazı 2.el fiyatına almış oldum.
    Ajanda ve dokunmatik kalem hediyesi için de ayrıca teşekkür ederim.
    Sonuç: şiddetle tavsiye ederim
  • tesekkurler sorunsuz alısverıstı
  • Hakan beyle bu ikinci alışverişimizdi, her zamanki gibi ürünün ambalajı mükemmeldi ve ürün dışında sürpriz hediyeler yine geldi. Sağolsun kargo ücretini de kendi karşıladı. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Ben kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
  • teşekkür ederim
    Gayet memnun kaldım
  • güvenilir bir arkadaş hakan hemen takası yaptık ve cihazımı hızlı gönderdi. teşekkürler.
  • Hakan hocamdan dün Oneplus one aldım gayet güzel bir alışverişs oldu. Dürüst bir arkadaşımız tavsiye ederim herkese
  • SAT/TAK LENOVO Y510P I7 4700QM/GT 750M SLI/FHD MAT/1TB/JBL SES/FATURA FULL

http://forum.donanimhab...11/f_//tm.htm#101230188

garuda almadan urunu kargolamayı kabul etmistir ,. guveni icin kendisine tesekkur ediyorum.

garuda ile guzel bir alisveris yapan visor
  • Bir adet samsung pc aldim 17 inc bir pc gayet iyi bir fiyattan aldim. Benim icin rezerve de etti. Cihazda bir sorun yok. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaştan Umi ZERO aldım sorunsuz bir alışvevir oldu, teşekkürler.
  • Lumia 1020 alışverişi gerçekleştirdik. Sıfırdan farkı olmayan bir cihazı yarı fiyatına almış oldum.
    Hayırlı olsun
  • 17 inç Laptop aldım yine garuda farkını test ettimonayladım. İkincielde alışveriş güzeldir garuda ile alışveriş daha da güzeldir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenilir satıcı. Hızlı kargo. Sorunsuz alışveriş. Arkadaşa çok teşekkürler.

• ilgili bir abimiz. gönül rahatlığı ile sattıklarını alabilirsiniz. teşekkür ederim. güzel kutulama için. hızlı kargo için.
  • Hakan abiyle ilk alışverişimi gerçekleştirdim.
    Sorduğum her soruyu yanıtlayan ilgili ve dürüst bir abimiz. Kargodan çıkan hediyeler içinde ayrıca teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemilac -- 5 Nisan 2015; 21:35:36 >
  • Güzel sorunsuz bir alışveriş oldu ekstra hediyeler için teşekkür ederim.Satışı yapan kısım son derece titiz birisi kargo çok güzel paketlenmiş bir şekilde geldi.

• kendisinden bir adet laptop aldım ürün paketlemesi gerçekten muazzamdı ve sorunsuz şekilde teslim aldım yanında göndermiş olduğu ajandalar için de ayrıca teşekkür ederim kendisine birdahaki alışverişte görüşmek dileğiyle.
  • paketleme mükemmel ve dürüst bir satıcı. kendisine teşekkür ediyorum
  • dürüst , güvenilir satıcı
    sorunsuz alışveriş için teşekkürler ...
  • kendisinden cep telefonu aldım. ikinci elde ilk defa gerçek anlamda sıfırdan farksız bir cep telefonunu sayesinde gördüm. hakikaten sıfırından ayırt etmeniz imkansız. kesinlikle güvenilir ve dürüst bir satıcı. kargodan çıkan hediyeler için de ayrıca çok teşekkür ederim umarım tekrar tekrar alışveriş yapma imkanımız olur.
  • Hakan bey forumdaki nadide üyelerden biridir aldığım ürün aynen ilanda bahsettiği gibi eksiği yok fazlası vardı hediyeler için ayrıca tşk ederim.
    Sorunsuz alışveriş oldu sağolsun gerekli indirimide yaptı kendisi
    Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.