Şimdi Ara

donanim haber 2. el referanslarım.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
3
Favori
31.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendisinden yakınlarda p990i almıslıgım var, sorunsuz ve temız bır urun aldım guvenılır bır ınsan
  • Hakan abi ile bikaç kez alışverişimiz oldu çok dürüst ve güvenilir birisi verdiği sözü yerine getirmesi ve yardımları için çok teşekkür ediyorum güvenle alışveriş yapacağım kişilerin başında gelir kendisi hayırlı satışlar hakan abi

edit:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaykut -- 10 Ocak 2009; 1:45:19 >
  • Garuda ıle sorunsuz alısverısımız oldu.Guvenılır bı arkadastır kendısı.
  • Hakanla alışveriş konusunda hiçbir sıkıntım olmadı iki defa aldığım cihazı beğenmediğimden vermek istedim hemen geri aldı...
    Yalnız bir kişiden onunla ilgili olumsuz bir yorum aldım...
    Buna göre 10 üzerinden 9 veririm...
    (yandık şimdi bize güzel fiyat vermez ama dobra dobra konuştum durum bu)
  • Seninle tek bir alışveriş yaptık onda da hiç sorun yaşamadım, olması gerektiği gibiydi yani. Zaten yukarıdaki mesajlardan da anlaşılacağı gibi amacın dolandırıcılık veya elindeki bozuk malı kakalamak v.b şeyler değil bu işin ticaretini yapmak. Ayrıca alışverişte sorun yaşatmadığın içinde tekrar teşekkürler hakan...
  • güvenilir dürüst bi insan !-adam gibi adam-! alacaksan garuda abiden şaşma ey vatandaş
  • Allah razı olsun söylediği gibi tertemiz ürün bulunmaz temizlikte çok teşekkür ederim.tercihli kullanıcı listemde her zaman sorunsuz alışverişler için
  • hakan ile alışverişim baya zaman önce olmuştu.. zamanla forumda güven kazanmayı başardı..

dürüst esnaf bir kardeşimizdir..
  • Hakan ile bende alışveriş yaptım. Tamamen güvenli ve düzgün bir alışveriş oldu. Daha sonraki görüşmelerimizin hepsinde yardımcı oldu. Teşekkürler.
  • hakan abi ile okadar alisveris yapmaya niyetlendik ama bir turlu kismet olmamisti ama dolayli yoldan (baskasindan takas ile) hakan abiden n91 8gb aldim sonunda 10 numara kaliteli bir insandir kendisine tskr ederim forumda sorunsuz alisveris yapilabilecek bir kac uyeden birisi
  • sorunsuz ve güvenilir bir satıcı, herkesin güvenini kazanmayı başarmıştır.
  • sorunsuz ve güvenilir bir satıcı..
    güzel bi kardeşimizdir :)
  • Hakan kardesimle bircok alisverisimiz oldu, saglam referans verebilecegim arkadaslarim arasinda olmasindan mutluyum.
  • Dürüst ve Hızlı bir satıcı gözü kapalı alış yapabileceğiniz bir insan.
  • hakan öptüm
  • hakan kardesimle alış verişim oldu forumda güvenilir kişiler arasında üst sıralarda kefilim kendisine
  • Sanal ticaret ve diğer ticari konularda kendisi gibi birine ender rastlanan bir kişidir.
    Kendi beğenmediği şeyi satmaz bile o kadar titiz ve dürüsttür, eğer kendi içine sinmiyorsa satışa bile çıkarmaz o ürün. Ve bir üründe satış sonrası sıkıntı bile olsa elinden geleni yapar her türlü maduriyeti gidermeye çalışır.

Ayrıca kendisiyle en ufak probleminiz olursa bana ulaşabilirsiniz maduriyetiniz anında giderilecektir.
    Zaten bana gerek bile kalmaz kendisi her türlü sıkıntıyı anında çözeceği için bu tür birşeye gerek bile kalmayacaktır.

Aklınızda en ufak bir soru işareti kalmadan ürün alıp satabileceğiniz bir insandır.
  • sen hayatımda görüğüm en adi en şerefsiz pislik insaları bile yola getirecek kadar iyi bir insan sın kanka
  • Gözü kapalı alış veriş yapabileceğiniz bir arkadaştır.Hatta Ankaradan yapacağınız alışverişleri de kendisine yönlendirebilirsiniz.(Benim gibi)Alış verişi sizden daha titiz bi şekilde takip eder merak etmeyin ;)
  • sorunsuz bir telefon alışverişimiz olmuştur fiyat konusunda 1 lira indirim yapmaz ama :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.