Şimdi Ara

Donanım artırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba pc'nin performansını artırmak istiyorum.Daha hızlı bir pc haline dönüştürmek istiyorum.Pek anlamıyorum bu işlerden.Sizlerden ricam ilave ram almak istiyorum 4gb daha.sisteme uyacak hangi marka model almalıyım?Ayrıca Acer K192HQL (1366x768@60Hz)
    512MB ATI Radeon HD 3450 (ASUStek Computer Inc) bunu daha kapasitesi yuksek olanı ile degiştirmem mümkün mü?Yeterli mi yada?
    Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarimbilisim -- 12 Aralık 2019; 9:44:19 >

• Donanım artırma
    ilk mesajımda görünmüyordu fotograf tekrar ekliyorum.
  • bu bilgisayarı komple değiştirmekten başka yapacağınız en iyi şey bir SSD almak olur

ya da ucuza i7 4770 vs bulabilirseniz o da iş görecektir . ama sonuçta oldukça eski bir sistem ram - ekran kartı vs. bu sistemi anakart değiştirmeden yükseltmek size pahalıya mal olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben husrana komsuyum -- 12 Aralık 2019; 16:22:1 >
  • Kullanım amacınız nedir oyun oynamak vs ise çok mantıklı bir iş değil lakin gündelik kullanım office tarayıcı vb için ise 4 gb daha ram eklenir birde 240 gb ssd takılır kullanılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kullanım amacınız internette gezinmekse ram'leriniz yeterli olur.. işlemciye upgrade düşünebilirsiniz. fakat kullanım amacı oyun ise kesinlikle bu sistemi komple baştan yenilemeniz ve kendinize iyi bir bütçe açmanız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega.34 -- 23 Aralık 2019; 20:45:59 >
  • agam cok fazla eleştiri alıcagımı biliyorum ama maddi durmun vardır yoktur bişi diyemem oyun oynucam diyosan

r5 1600 - b320m anakart -8gb rem -120gb ssd al ellin bollasıncada ucuz yollu ekran kartı paran vardır saydıkalrımın bir ve ya 2 ust modellerini ala bilirsin.
  • Bu donanıma ilave olarak SSD 250 GB takabilir miyiz? Yani HD ve SSD aynı anda kullanılabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Second sister

agam cok fazla eleştiri alıcagımı biliyorum ama maddi durmun vardır yoktur bişi diyemem oyun oynucam diyosan

r5 1600 - b320m anakart -8gb rem -120gb ssd al ellin bollasıncada ucuz yollu ekran kartı paran vardır saydıkalrımın bir ve ya 2 ust modellerini ala bilirsin.

Çok teşekkür ederim.son durum bu. 8 GB RAM ilave ile toplam 12 göre RAM oldu. 250 SSD ilave yaptım buna kurdum programı. Ekran kartı ve işlemci için ne önerebilirsiniz Anakarta uyacak ?

Donanım artırma

• quote:

Orijinalden alıntı: tarimbilisim

Çok teşekkür ederim.son durum bu. 8 GB RAM ilave ile toplam 12 göre RAM oldu. 250 SSD ilave yaptım buna kurdum programı. Ekran kartı ve işlemci için ne önerebilirsiniz Anakarta uyacak ?

Alıntıları Göster

ekran kartı ile işlemciyi bilgili birisi cevaplar tam bilmediğim için eski işlemciler ya ondan

• quote:

Orijinalden alıntı: Second sister

ekran kartı ile işlemciyi bilgili birisi cevaplar tam bilmediğim için eski işlemciler ya ondan

Alıntıları Göster

Teşekkürler

• Çok teşekkür ederim.son durum bu. 8 GB RAM ilave ile toplam 12 göre RAM oldu. 250 SSD ilave yaptım buna kurdum programı. Ekran kartı ve işlemci için ne önerebilirsiniz Anakarta uyacak ?

Donanım artırma
  • pc son şekli bu şekilde .ilave başka ne önerebilirsiniz? max ram 16 1600 Mhz destekliyor.

Donanım artırma
  • İşlemciyi değiştirmek istiyorum. Hangi işlemciler uyar bu sisteme ?

• Komple sat yeni al, o sisteme alacağın işlemci çok pahalı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.