Şimdi Ara

Donald Trump: Günde 12 kutu Coca-Cola içiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donald Trump: Günde 12 kutu Coca-Cola içiyorum

Günde 8 saat TV izleyip 12 diyet kutu kola içiyormuş.

Masasında bulunan kırmızı buton ile kola servisi yapılıyormuş.

70 yaşında ama dipçik gibi Maşallah.

kaynak

• Olsun bizde fabrikasını açıyoruz
  • Zıkkım iç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zamani bunuda bushuda takdir etmisimdir adamlar iyi finoluk yapiorlar hakini Vermek lazim

• tosuncuk içsin :)
  • Günde 12 kutu Kola içen biri 70 yaşını bırak 2 sene yaşamaz. Geçsin bu işleri ucuz reklam mı aldı naptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Günde 12 kutu Kola içen biri 70 yaşını bırak 2 sene yaşamaz. Geçsin bu işleri ucuz reklam mı aldı naptı

Coca Cola önem taşıyor aslında. Kapitalizmle orantılı yayılan bir firma. Küba dışında ki tüm ülkelerde hakim diye biliyorum. O yüzden seviyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 11 Aralık 2017; 19:33:23 >
  • Ayran içsin

• - Trump günde 12 kutu Coca-cola içiyormuş, ya siz?

• Donald Trump: Günde 12 kutu Coca-Cola içiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ar-Bo kullanıcısına yanıt
    Olurmu canım ıspartada açılan coca cola değil o meşrubat fabrikası... Yersen...
  • Gunde 3 bardak kola insani dinc, doktoru uzak tutar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahmetli nevzat cavus diye bir amca vardi 70 yasinda adam kola cips pizza yerdi ve yemeyene çok kızardı zararsız oldugunu söylerdi Allah mekanini Cennet Eylesin.

• Yerli malı yurdun malı, herkes onu kullanmalı. Prova yerli ve milli Trump REİS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 11 Aralık 2017; 22:29:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Günde 12 kutu Kola içen biri 70 yaşını bırak 2 sene yaşamaz. Geçsin bu işleri ucuz reklam mı aldı naptı

Hocam duyduğum top secret bir bilgiye göre abd deki kolalar şifalıymış tr ye azğınlaştıran zehirli kolalar yolluyorlarmış biz yermiyiz?

• kolanın yapıldığı yer su kalitesi vs hepsi önemli. mesela gürcistan kolası suyu çok kaliteli olduğundan oldukça lezzetliydi. en kötüsü bizdeki. şerefizler yiyeceklerde her türlü hileyi yapıyor üreticiler.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bal gibide Yasar. Günde 12 Kola ve 8 Saat ile 90 Yasina kadar yasarsin ama Beyin olmadan. Beyin o kadar seker ve TV sonrasinda Max 50 Sonrasinda Zeka Gerilemesi sonrasinda Trump gibi yapar adami.
  • Haber bana yalan gibi geldi abd başkanı günde 8 saat tv izleyecek zamanı nereden bulacak
  • Pff, o da bir şey mi? Biz onun fabrikasını açtık.
  • 12 kola kaç litre yapıyor? Kutu kola almadığım için litlelerini yada mililitrelerini bilmiyorum gerçekten. Lisede bir arkadaşım vardı günde 2 litre içiyordu midesi delinmişti. Bunun da yolu öyle gibi gözüküyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.