Şimdi Ara

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.943
Cevap
52
Favori
204.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre_5553

Sanity düşük geziyorum hep yahu, ekran yamulması dışında hiçbir problem yok bütün kış boyunca nightmare fuel deposu yaptım resmen.Gece bilerek karanlığa girip çıkıyorum sanity düşürüp hayaleti kesiyorum tavşanlardan sakal topluyorum normal halinden daha iyi oluyor böyle:) purple gem bulup shadow manipulator yapmam lazım yoksa nightmare fuel bir işe yaramaz.

green mushroom bul pişirip ye kardeşim :) gözün gönlün açılsın ya da straw roll yap yada tent işini görür
    Purple gem i de alchemy labdan bir blue ve bir red birleştirip yapıyorsun kolaylıkla yaparsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Scorpion

quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

Sanity düşük geziyorum hep yahu, ekran yamulması dışında hiçbir problem yok bütün kış boyunca nightmare fuel deposu yaptım resmen.Gece bilerek karanlığa girip çıkıyorum sanity düşürüp hayaleti kesiyorum tavşanlardan sakal topluyorum normal halinden daha iyi oluyor böyle:) purple gem bulup shadow manipulator yapmam lazım yoksa nightmare fuel bir işe yaramaz.

green mushroom bul pişirip ye kardeşim :) gözün gönlün açılsın ya da straw roll yap yada tent işini görür
    Purple gem i de alchemy labdan bir blue ve bir red birleştirip yapıyorsun kolaylıkla yaparsın :)

Biliyorum ben bilerek düşük tutuyordum fuel toplamak için.Hiç darbe almadan hayaleti kesiyordum. Sonradan tent yapıp iki gece uyuyup düzelttim. Purple gemi de mekanik gardiyanı kesip elde ettim shadow manipulator ve sonra dark sword yaptım. Ama kışın bumerangla kuş avlarken iki tane krampus geldi hazırlıksız yakalandım öldüm touchstone dan tekrar doğdum ama hazırlık yapmadığım için soğuktan dondum öldüm 60. günde falan. Artık kısmetse birdahaki güncellemede oynarım şimdilik bu kadar yetti.

• Merhaba arkadaşlar,

50. günde tüm beefalo sürümü gece gelen köpek gibi şeylere kaptırmış bulunmatayım. Beefalolar domuzlar gibi tekrar doğuyor mu?
  • Oyunu betayken almıştım Jahrein den görüp, bayadır oynamıyorum tam sürüm çıktıysa kurup bi deneyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Merhaba arkadaşlar,

50. günde tüm beefalo sürümü gece gelen köpek gibi şeylere kaptırmış bulunmatayım. Beefalolar domuzlar gibi tekrar doğuyor mu?

O bölgedeki tamamı öldüyse çıkmıyor. Bir kaç tane kalırsa eğer onlar zamanla çiftleşip ürüyorlar. Kurtlar geldiği zaman domuzların yanına götür. Çünkü yandıkları zaman bufaloları da yakıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

O bölgedeki tamamı öldüyse çıkmıyor. Bir kaç tane kalırsa eğer onlar zamanla çiftleşip ürüyorlar. Kurtlar geldiği zaman domuzların yanına götür. Çünkü yandıkları zaman bufaloları da yakıyorlar.

Çok sağol baştan başladım oyuna yapacak bir şey yoktu :) Bir de bu smallbird ün takip etmesini nasıl engelleriz? Ya da saldırdığımız şeye saldırmamasını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

quote:

Çok sağol baştan başladım oyuna yapacak bir şey yoktu :) Bir de bu smallbird ün takip etmesini nasıl engelleriz? Ya da saldırdığımız şeye saldırmamasını?

O smallbird olayı da başlı başına bir saçmalık zaten. Ona bir düzenleme getirmeleri lazım. Aynı chester gibi onları istediğin yerde bırakabileceğin birşey olması lazım. Büyütüyorsun besliyorsun, bir tuzağa takılıyor pat yerde. Hiç bir anlamı kalmıyor o kadar gün beklemenin.

• https://www.youtube.com/channel/UCaR77X10fLUNdRRiEeqgQbg
    Ben genelde bu kanaldan izliyorum gayet güzel böyle bazıları rehber tadında bir bakın arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Guray

https://www.youtube.com/channel/UCaR77X10fLUNdRRiEeqgQbg
    Ben genelde bu kanaldan izliyorum gayet güzel böyle bazıları rehber tadında bir bakın arkadaşlar

Arkadaş o kadar hızlı konuşuyor ki, kelimeleri yuta yuta. İnan hiç birşey anlaşılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslanbey_01 -- 7 Haziran 2013; 19:28:44 >
  • ben gayet anlıyorum
  • bu oyun bitiyor mu yoksa ölene kadar devam mı ediyo
  • Bende zevkle oynuyorum tavsiye ediyorum kesinlikle
  • Arkadaşlar elinde fazladan Don't Starve olan var mı ? Takas yapabilriiz belki .
  • Steam'i ilk açtığımda her seferinde bulut eşitlemesi yapıyor Don't Starve için, sizlerde de oluyor mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Steam'i ilk açtığımda her seferinde bulut eşitlemesi yapıyor Don't Starve için, sizlerde de oluyor mu acaba ?

Açtıktan sonra sağ alttaki simgeye tıklayıp oradaki ayarlar kısmından steam cloud eşleşmesi seçeneğini kaldır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Steam'i ilk açtığımda her seferinde bulut eşitlemesi yapıyor Don't Starve için, sizlerde de oluyor mu acaba ?

Açtıktan sonra sağ alttaki simgeye tıklayıp oradaki ayarlar kısmından steam cloud eşleşmesi seçeneğini kaldır.

Teşekkür ederim hocam sanırım çözdüm ama, geçen gün güncellemeye kaç gün kalmış diye açıp kapamıştım o günden sonra oldu. Şimdi normal biraz oynayıp kaydedip çıktım tekrar denedim olmadı. Sanırım hiç bir şey kaydetmeden bulut eşitlemesi yapınca sorun oldu.
  • 40mb lık update geldi, doktor bu ne?
  • işte bunu bekliyordum oynamak için, bakalım ne gibi yenilikler gelmiş
  • En fazla kaç gün yaptınız ben 15 i geçemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.