Şimdi Ara

Dominosta çalışıyorum varsa sorusu olan cevaplarım. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
9
Favori
12.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • motorcular deli gibi sürüyor , onlar için endişeleniyorum
    sırf bu yüzden pizza yemeyi bıraktım
  • 30 dk'yı geçince neden binbir türlü bahane üretilir ? Yok şube müdürü aranır yok bilmem ne yapılır.

Slogan açık ve net. 30dk geçerse parasız.

Sen de yapıyor musun bu kurnazlığı ?
  • Dominos paketden kazanıyor..bir motorcuya ortalama 30 paket attırıyor bir paketin parası motorcuya kalanı cukka...motorcular birgün meseleye uyanır ama ne zaman...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hijyenik mi ?
    kullandığın motorun modeli nedir?
  • orta boyda bir alana bir bedava kampanyası Adanalım için geçerli mi? Pizzanin yanındaki kağıtta geçerli yazıyor ama şube bize yok öyle bişey dedi.

• Telefonla yemeğimiz gelmedi dediğimiz zaman hiç ilgilenmeden telefonu kapatan dominos şubeleri tanıyorum. Ama Yemeksepeti gibi bir şirket üzerinden şikayeti ilettiğimizde kuzu kuzu kendileri arayıp isterseniz yemeğinizi ücretsiz getirebiliriz diyorlar. Amaç müşteri memnuniyeti değil mi? Neden direk kendilerini aradığımız zaman ilgilenmeyip bir şirket üzerinden şikayeti yazdığımız zaman ilgileniyor açıkcası bunu merak ediyorum. @patronizm

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YB) -- 18 Ocak 2014; 17:14:45 >
  • Lefkoşa'da da sonunda açtılar, ben blyle pizza yemedim valla süper gerek tadı malzeme kalitesi yoğunluğu süper süper! Hatta diğer pizzacılarla karşlıaltrdım yanına yaklamaşazlar

Ama orta boy extravaganza 25.5 TL!
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

30 dk'yı geçince neden binbir türlü bahane üretilir ? Yok şube müdürü aranır yok bilmem ne yapılır.

Slogan açık ve net. 30dk geçerse parasız.

Sen de yapıyor musun bu kurnazlığı ?

Hayır 30 dakika geçtiyse paketi bırakır çıkarım.Benden kesilmiyor sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: patronizm

quote:

Orijinalden alıntı: Artyom

quote:

Orijinalden alıntı: patronizm

quote:

Orijinalden alıntı: IDasweTI

Yere düşen pizzalari ne yapıyorsunuz ?

Malum soru :)

Çöpe atıyoruz hocam.

Yere pizza düşünenleri ne yapıyorsunuz?

Onlara bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söylüyoruz.

yere dusen pizzacilari ne yapiyorsunuz?

• patronizm kullanıcısına yanıt
    Çok paraya patladı : ) Epey uğraştırdılar zaten görüşmeler sunumlar vs. Öyle işi alınca hemende açamiyosun. 3 aylikbi süre var eğitimler dükkan yeri bulma eleman bulma elemanların eğitimleri vs. Kısmetse 2 ay sonra felan açilacak Marmara bölgesinin alt taraflarında bi yerde :)
  • Polonez in et ürünlerini kullanıyorsunuz diye biliyorum polonez de malum domuz eti kullanıyor.Doğru mu?
  • nucLear kullanıcısına yanıt
    Soner abi hayırlı olsun iyi para veriliyor cidden biliyorum fiyatını
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Çok paraya patladı : ) Epey uğraştırdılar zaten görüşmeler sunumlar vs. Öyle işi alınca hemende açamiyosun. 3 aylikbi süre var eğitimler dükkan yeri bulma eleman bulma elemanların eğitimleri vs. Kısmetse 2 ay sonra felan açilacak Marmara bölgesinin alt taraflarında bi yerde :)

Çok para kaç para?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menü neden salçalı ekmekten ibaret?
  • Ben Dominos'a moto-kurye olarak iş başvurusu yapmak istiyorum. Maaşları hakkında bilgi verebilirmisin ?
  • Albert Camus kullanıcısına yanıt
    300.000$
  • neden sürekli cep telefonuma reklam atıyorsunuz
  • dominos ve benzeri yerlerde motokuryelik yapan kişiler, ölümle dans etmekten başka bir şey yapmıyorlar, ne kurallara uyuyorlar ne de başka bir şeye, pizzayı zamanında yetiştirebilmek için, ver gazı gidiyorlar.

Ne kırmızı ışık, ne yaya geçidi, ne kaldırım kalıyor geçmedikleri, ana yolda son gaz gidiyorlar, ara sokaktan bir araç çıkıp bir patlatsa görecek hörekesini, hayır yani anlamıyorum tamam ekmek parası ama, bu kadar acele ediyorsun iyi güzel, allah korusun başına bir iş gelse, bir yayaya çarpsan ya da sana bir araç çarpsa, çalıştığın yer hiç bir şekilde sorumluluk almıyor, hatta anında işten çıkarılıyorsun olans ana oluyor.
    Yok eninde sonunda bir tane moto kurye kaza yapıp ya sakat kalacak ya da ölücek ondan sonra bu işe çeki düzen verecekler.
    Birde bu gibi yerler üç kuruş paraya, akşama kadar köpek gibi çalıştırıyorlar insanı, ne dinlenme var ne adam akıllı ücret.
    dikkat edin, çok sık eleman değişir böyle yerlerde, ya belli bir süre sonra canına tak eder, üç kuruş paraya enayimiyim der, ya da daha iyi iş bulduğunda anında topuk..
    Pazarda limon satarım da yinede insan sömüren böyle yerlerde çalışmam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Formation Clouds

Ben Dominos'a moto-kurye olarak iş başvurusu yapmak istiyorum. Maaşları hakkında bilgi verebilirmisin ?

sabahtan akşama kadar, koşuşturmaca, pizza yetişecek diye hayatını riske edeceksin.
    aldığın para zaten ilk ayın sonunda işi bırakmana sebeb olacak..
    Türkiyede motokuryelik rezalet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

300.000$

İyiymiş, hayırlı işler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.