Şimdi Ara

Dominos pizza küçük boyla doyabilen var mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
9.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

param olmadığı zaman 5 liraya küçük alıyorum sosis ve mısırlı. gayet doyuyorum
  • 18.50 itibari ile sipariş verdim bakalım 30 dakikada gelecek mi
  • Evet pizza tam 29 dakkada geldi gerçekten orta boy çok ufakmış neyseki 2 incisi bedavaydı ikisinide yedim hayvan gibi şu an mide spazmı geçiriyorum. Ama öyle aman aman abartılacak bir pizza değildi.
  • Dominos'tan cacik olmaz, 2 dakika gec gtirdiler pizzayi hemen camura yattilar. Ben boyle cirkef sirket gormedim. Getiren eleman resmen cingene gibi hem yalan soylerek beni kandirmaya calisiyor hemde duygu somurusu yapiyor "parasini benden keserler" diye.

Bi daha ac kalirim yine dominostan siparis vermem, boyle sirketin ben taaaa *$%&^#
  • ben 2 orta yediğimde doymuyorum (favourite tree)
  • Bir defa arkadaş sipariş etti ve deneme fırsatım oldu.Şahsen beğenmedim pizzalarını.
    Birde orta boy pizza alınca diğeri bedava muhabbeti okadar kandırmacaki.Zaten kıç kadar iki tane pizza için 24 tl fiyat çekiyorlar.Yani o ufacık pizzanın biri 12 tl.Kazığın da bukadarı.
    22 tl ye alacağım malzemelerle 4 kişiyi doyuracak pizza yaparım kendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyayman

Dominos'tan cacik olmaz, 2 dakika gec gtirdiler pizzayi hemen camura yattilar. Ben boyle cirkef sirket gormedim. Getiren eleman resmen cingene gibi hem yalan soylerek beni kandirmaya calisiyor hemde duygu somurusu yapiyor "parasini benden keserler" diye.

Bi daha ac kalirim yine dominostan siparis vermem, boyle sirketin ben taaaa *$%&^#

Aynen başka bir siparişimizde 5 dakika geciktiler adam ayak üstü binbir türlü yalan söylüyor yok adresi yanlış vermişsiniz yok motor arızalandı bu 30 dakikaya dahil değildir cart curt. Halbuki ben bedava pizza falan istemeye yeltenmedim bile ama adam öyle bir savunmaya geçip yalanlara başladıki sanki boğazına çöktüm bedava pizzamı ver dedim.

• Bim- Yuva Pizza forever
  • Vallahi benim oturduğum yer 30 dk kapsamında olmamasına rağmen 30 dkdan erken geldiler sürekli.Dominos'tna daha yakındaki Mc don. 40 dk yı gerçirmişti .

Ama şunu söyleyebilirim gönül rahatlığı ile Türkiye pazarında bulunan en kaliteli ürünü ve fiyatı sunan Dominos'tur.O yüzden söylerken Dominostan şaşman ;).
  • İtaliano en iyisi...
  • Meatzza en kralı bence
  • Küçük boy mu ? kim doyar la onla.Çıta birini getirsen o bile doymaz.Ona vereceğin paraya yazık yaw.Git dondurulmuş pizza al 4 tane küçük boy pizza veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.