Şimdi Ara

DOMINOS PİZZA FİYATLAR YARI YARIYA GEL AL SERVİSLERDE 2. PİZZA BEDAVA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
40.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dominos son siparişimde 1:20 dk pizza buz halinde geldi Bastım fırçayı kuryede tirip yaptı daha işim olmaz...

Beylikdüzü şubesinde 30dk uygulaması yok , uyanık şube
  • Videoları izledikten sonra herkezin içinde pizza yerken bi dusunce olacak ama her yeride aynı değerlendirmemek lazım. Bilmediniz yerde yemeyin. Tum fastfoodlar için geçerli..
  • “YUMURTALARI YIKAYARAK SAKLAMAYIN”

Yumurtanın buzdolabına konulmadan önce yıkanmasının sakıncalı olup olmadığı sorusuna karşı hazırlanan yanıtta, yumurta kabuğu üzerinde “por” adı verilen gözle görülmeyen küçük delikler bulunduğu belirtildi. Taze ve yıkanmamış yumurtada bu deliklerin ince bir musin tabakasıile kaplı olduğu, yumurtanın yıkanması halinde bu tabakanın ortadan kalkacağı ve deliklerin açılacağı ve dışarıdan mikroorganizmaların kolayca deliklerden yumurtanın içine girebileceği bildirildi. Ancak kullanılmadan önce yumurtanın mutlaka yıkanması ve kurulanması gerektiği kaydedildi.

kaynak: ntvmsnbc
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

Niteliksiz eleman çalıitırırlarsa böyle olur. İşte daha önce bizzat yaşadığım bir problem Dominos Pizzayla ilgili.

----------

quote:

İzmir'de yaşamaktayım, uzunca bir süredir Dominos Pizza'dan alışveriş yapıyorum ancak üzülerek söylüyorum ki Dominos'un pizzalarının lezzeti, kalitesi bazı şubelerindeki elemanlarında mevcut değil.

Izmir/Mavişehir EGS Park taki Dominos pizzadan şimdiye kadar 2 kez pizza alma gafletinde bulundum, ilki bundan 2-3 ay önceydi, siparişim 20-25 dk arasında geldi ama evime değil, masama!!! o zaman önemsemedim, olur arada dedim, 2-3 ay sonra 02 Hazira 2007 de Mavişehir EGS Park Dominos Pizza'dan tekrar bi menü seçtim ve siparişimi 25-30 dk bir süre bekledim, düşünebiliyor musunuz ben hemen yan taraflarındaki masada oturuyorum ve siparişim yarım saatte geliyor, bu sefer gidip görevlileri sert şekilde uyardım, kendileri de bir yanlışlık falan olduğunu belirttiler ancak bunun yanlışlıkla bi alakası yok, işlerini ciddiye almıyorlar. 25-30 dk dedim ancak bu sürede ancak pizzamı alabildim, tavukların gelmesi ise bi 6-7 dk daha sürdü, tavukları masaya getiren görevli havadan paketi önüme attı, arkasına döndü çekti, gitti. Terbiyesizliğin boyutunu düşünebiliyor musunuz?

Ben burada çalışan kişilerin, durdukları yerin önünden geçen insanların arkasından suratlarıyla taklitlerini yaparak dalga geçtiklerini, müşteri, hoşlarına gitmeyen bişey söylediğinde kendi aralarında iğrenç bi şekilde şakalaştıklarına bizzat şahit oldum.

Nasıl olduğunu anlayamıyorum son derece laçka, işi bilmeyen, 2. hatta 3. sınıf personel çalışıyor Mavişehir Dominos Pizzada.

Gerçekten Dominos bu insanları denemeden mi alıyor, hangi kriterlere göre sokuyor işe anlamak mümkün değil ancak bu konuda önlem almazlarsa benim gibi nice devamlı müşterilerini kaybederler.

Umarım bu konuda müşteri memnuniyetinden anlayan biri bana yardımcı olur.

Saygılarımla

Arkadaşlar ben Şubat ayına kadar Bornova Forum Mc Donald's da çalışıyordum.Bu yazdıklarınız sadece Dominos ve yeterince büyüyememiş olan firmalar için geçerli.Neden büyüyememiş dedim?çünkü Mc ile kıyaslıandığında küçük kalıyor.Mc de öyle bir temizlik anlayışı vardı ki ben bile yemeğimi yerken kafamda hiçbir soru işareti kalmıyordu.Ellerimizi yarım saatte bir steril sıvıyla yıkıyorduk.Yerler sürekli süpürülüp paspaslanıyordu.Üretim aksamaması için elemanlar kendi arasında yeri gelince kafasını çevirip konuşamıyordu.Müşteri 15 dakikaya yakın bir sürede siparişi geldi diye müdüre müdür bize kızıyordu.
    Gel gelelim Dominos a.Arkadaşım çalışmıştı adını vermek istemediğim bir bayisinde.İçerisinde dönen pislikleri bildiğim için hiçbir bayisinden yemem,arkadaşlarıma da yedirtmezdim.Bu olaylarla birlikte herşey açığa çıktı mutluyum en azından.

• @jeasme

Ben bugüne kadar Forum mc'ten yediğim nerdeyse hiçbi şeyden memnun kalmadım ve az eleman fırçalamadım.Hatta 1ay öncesine kadar ne zaman gitsem hiç bir sostan bulunmuyodu ve en sonunda müdüre şikayet ettim.Kadın dolaptan çıkartıp getirdi.Yine 1keresinde hamburgerin üst ekmeğini koymadan getirmişler yuh dedim! geçen yaz milkshake aldım ve normal kola bardağında verdiler.özel milkshake bardağı isteyince vermiyoz dedi .yine müdüre şikayet ettim ve bin bir türlü özürle verdi tabiki

Hijyenik olarakta çok temiz olduğuna inanmıyorum.Eldiven takmadan yana kaçan patatesleri elleriyle alıp tekrar patateslerin içine atıldığını gördüm.Ama öğrencilik işte kampanya var diye katlanıoz

Senle hiç karşılaşmamış olmamızda şans işte

• quote:

Orjinalden alıntı: Jeasme

quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

Niteliksiz eleman çalıitırırlarsa böyle olur. İşte daha önce bizzat yaşadığım bir problem Dominos Pizzayla ilgili.

----------

quote:

İzmir'de yaşamaktayım, uzunca bir süredir Dominos Pizza'dan alışveriş yapıyorum ancak üzülerek söylüyorum ki Dominos'un pizzalarının lezzeti, kalitesi bazı şubelerindeki elemanlarında mevcut değil.

Izmir/Mavişehir EGS Park taki Dominos pizzadan şimdiye kadar 2 kez pizza alma gafletinde bulundum, ilki bundan 2-3 ay önceydi, siparişim 20-25 dk arasında geldi ama evime değil, masama!!! o zaman önemsemedim, olur arada dedim, 2-3 ay sonra 02 Hazira 2007 de Mavişehir EGS Park Dominos Pizza'dan tekrar bi menü seçtim ve siparişimi 25-30 dk bir süre bekledim, düşünebiliyor musunuz ben hemen yan taraflarındaki masada oturuyorum ve siparişim yarım saatte geliyor, bu sefer gidip görevlileri sert şekilde uyardım, kendileri de bir yanlışlık falan olduğunu belirttiler ancak bunun yanlışlıkla bi alakası yok, işlerini ciddiye almıyorlar. 25-30 dk dedim ancak bu sürede ancak pizzamı alabildim, tavukların gelmesi ise bi 6-7 dk daha sürdü, tavukları masaya getiren görevli havadan paketi önüme attı, arkasına döndü çekti, gitti. Terbiyesizliğin boyutunu düşünebiliyor musunuz?

Ben burada çalışan kişilerin, durdukları yerin önünden geçen insanların arkasından suratlarıyla taklitlerini yaparak dalga geçtiklerini, müşteri, hoşlarına gitmeyen bişey söylediğinde kendi aralarında iğrenç bi şekilde şakalaştıklarına bizzat şahit oldum.

Nasıl olduğunu anlayamıyorum son derece laçka, işi bilmeyen, 2. hatta 3. sınıf personel çalışıyor Mavişehir Dominos Pizzada.

Gerçekten Dominos bu insanları denemeden mi alıyor, hangi kriterlere göre sokuyor işe anlamak mümkün değil ancak bu konuda önlem almazlarsa benim gibi nice devamlı müşterilerini kaybederler.

Umarım bu konuda müşteri memnuniyetinden anlayan biri bana yardımcı olur.

Saygılarımla

Arkadaşlar ben Şubat ayına kadar Bornova Forum Mc Donald's da çalışıyordum.Bu yazdıklarınız sadece Dominos ve yeterince büyüyememiş olan firmalar için geçerli.Neden büyüyememiş dedim?çünkü Mc ile kıyaslıandığında küçük kalıyor.Mc de öyle bir temizlik anlayışı vardı ki ben bile yemeğimi yerken kafamda hiçbir soru işareti kalmıyordu.Ellerimizi yarım saatte bir steril sıvıyla yıkıyorduk.Yerler sürekli süpürülüp paspaslanıyordu.Üretim aksamaması için elemanlar kendi arasında yeri gelince kafasını çevirip konuşamıyordu.Müşteri 15 dakikaya yakın bir sürede siparişi geldi diye müdüre müdür bize kızıyordu.
    Gel gelelim Dominos a.Arkadaşım çalışmıştı adını vermek istemediğim bir bayisinde.İçerisinde dönen pislikleri bildiğim için hiçbir bayisinden yemem,arkadaşlarıma da yedirtmezdim.Bu olaylarla birlikte herşey açığa çıktı mutluyum en azından.

sanırım sen bu tür skandalın kralını bilmiyorsun. yıllar önce aids hastası bir mc donalds çalışanının parmağını kesip kesip hamburgerlere kanını akııtığı skandalın bilmiyorsun. ayrıca 15 dakka müşteriyi bekletmek ; bir fastfood dükkanı için çok ilginç. ben istanbuldayım ve en kalabalık anında bile 3-5 dakkadan fazla bekleyen müşteri görmedim. (kuyruk varsa) . burda 15 dakka bekletsen linç eder müşteri seni .bir tek çıtır soğan olmayabiliyor herzaman , o da masana kadar getiriyorlar ,ayakta bekletmiyorlar.

burda başka bir iğrençlik. (alt kısımlara bakın)
    http://www.samanyoluhaber.com/yazar-137225.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimaxsahinabi -- 23 Nisan 2009; 14:15:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: neksus

quote:

Orjinalden alıntı: Grandgustin

Sakın ola yumurtayı yıkayıp ta kırmayın.

Bu kısmı biraz açıklayabilirmisiniz.Ben yumurtayı yıkadıktan sonra kırıyorum.Tabiki kurulamayı unutmuyorum

Arkadasım yumurtayı yıkadıgın zaman uzerınde bulunan butun organızmalar yumurtanın ıcıne gırıyor.Sen goremesen de yumurtanın kabukugu delık delıktır.Kabugunu gucsuszlestırırsın yıkadıgında ve ayrıca ustunde ne mıkrop varsa elıne bulasır.Yumurtayı kırıp hemen ellerını yıkamalısın.Yumartanın cıktıgı yerı herkes bılır dıskı kanalından cıkıyor ve cok tehlıkelı...

• quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

sanırım sen bu tür skandalın kralını bilmiyorsun. yıllar önce aids hastası bir mc donalds çalışanının parmağını kesip kesip hamburgerlere kanını akııtığı skandalın bilmiyorsun. ayrıca 15 dakka müşteriyi bekletmek ; bir fastfood dükkanı için çok ilginç. ben istanbuldayım ve en kalabalık anında bile 3-5 dakkadan fazla bekleyen müşteri görmedim. (kuyruk varsa) . burda 15 dakka bekletsen linç eder müşteri seni .bir tek çıtır soğan olmayabiliyor herzaman , o da masana kadar getiriyorlar ,ayakta bekletmiyorlar.

burda başka bir iğrençlik. (alt kısımlara bakın)
    http://www.samanyoluhaber.com/yazar-137225.html

Taksimdekinin ortalama bekleme süresi rahat 10dk vardır. Hele iş çıkışında. :(
    Sırada beklemeyi saymıyorum bile.

• quote:

Orjinalden alıntı: Mohi

quote:

Orjinalden alıntı: Grandgustin
    Ben bunu görev olarak biliyorum bazı seylerı sureklı baskalarına soyluyorum kı bildiklerim işe yarasın.Bu arada Gıda muhendıslıgı okuyorum.2 hafta once hocamnız bıze soyle bır soru sordu ıcınızde domuz urunlerı yemeyen varmı hepımız el kaldırdık.Sonra sunu dedi dominoz pızza kac kısı yedı elını ındırsın. 4 5 kısı elını ındırdı sınıfta 45 kısıyız.ondan sonra aranızda ruffles yıyenler elını ındırsın nerdeyse herkes elını ındırdı.ondan sonra dr.otker kullananlar ındırsın dedı.havada kımsenın elı kalmadı.Domuz yagı var bu urunlerın ıcınde.Tavsiyem yememeniz konusunda.Ayrıca coca cola ıcmenızı hıc tavsıye etmıyorum cok ıgrenc bısey.

sizin hoca hangi cemaate mensup bi sorarmısın bidahaki derste!? yoksa üni değilde cami hocasından mı bahsediyosun
    bin tür gıda kodeksine uygunluk sertifikası almış ünlü firmayı burda kötüleyip durma, sırf kendi anlayışının reklamını yapmak için. o ismini yazdığın firmalar sana dava açarsa yarın hocan da seni kurtaramaz bilesin

Arkadasım bız kımseyı kotulemek ıcın bıseyler demıyoruz.Deme ıhtıyacıda duymuyorum.Isteyen benım dedıklerımı dıkkate alır.Ha bu arada sunu da dıyeyım mıgrosun kendı urunlerının ıcınde domuz urunlerının kullanıldıgını da belırtmek ısterım.Istanbulda domuz cıftlıklerının oldugunuda hatırlatayım.Mıgros urunu derken hanı kendı etıketıyle sattıkları urunlerı kastedıyorum.Sen cogu o gıda kodeksı falan seylerıne bakma saman altından su yuruten cok fırma var.Mesela sana soyle bır sey anlatayım.Aldıgın hangı yogurtta olursa olsun ıcınde jelatın var yogurt sumuksu bır yapıya gecıyor tabı bızde boyle sevıyoruz.Bunlar hep hile.Ayrıca belkı farknda deılsındır ama etin ıcıne bile su tutucu maddeler koyuyolar ve bu sayede et 1 kılo ıse 1.250 gram oluyor nemlı ortamda ve bu sekılde satıyolar.Bırde sunu soyleyeyım marketlerde satılan boyle pısmıs kavrulmus et urunlerı buyuk bır ıhtımal hastalıklı hayvanların etlerınden yapılıyor.Mesela mastitis olmus bır hayvanın etının yuksek sıcaklıkta pısılımesı gerekıyor ve fırmalar bunu bıze bu sekılde satıyor.Ne kadar guvenlı oldugu hala supheli.Coca cola zaten kım bılır ne katıyolar ıcıne ve gercekten saglıga cok zararlı bır urun.Arkadasım az toplumcu olun ben sızden baska bır sey ıstemıyorum.Dr.ötker urunlerı nerde uretılır yurt dısında adamlar domuz etını yıyor domuz yagınımı kullanmıcaklar.
    Not:domuzun bır senede 2 kere galıba yanlıs hatırlamıyorsam doguruyor ve en az 8 9 tane yavrusu olyuor her seferınde.Bence kullanılması gayet normal sudan ucuz ......

• Dostum sen Allah korkusunun ne oldugunu anlamadın galiba dedigin gibi dindar ve mübarek şahsiyetlerin yaptıgı tecavüz yolsuzluk yapıyo diyosun forumdaki arkadaşlarında demek istedigi o zaten bunlarda hiç Allah korkusu yokmu İşde Allah korkusu olan hiç bi kimse bunu yapmaz o dinci şahsiyetlerin yaptıgı ve işledigi suçlarda Kendi menfaetleri için için Allah korkusuyla alaksı yok zaten gerçek içinde Allah korkusu olan kişi bunların hiç birini yapmaz tipi dinci diye Allah korkusu olucak diye bi hususta yok bunuları HAZMET ondan sonra yorum yap
    quote:

Orjinalden alıntı: Mohi

bence allah korkusuyla falan alakası yok. gayet dindar ve mübarek şahsiyet gibi gözüken kimselerin yaptıkları yolsuzluk, hırsızlık ve tecavüzleri hergün görüyoruz. bence asıl mevzu "düzgün insan, adam gibi adam" olmak...
    pizza olayına dönersek; amerikadaki o iki salağa çok sevindim. umarım çizgili üniformalarını ve yeni erkek arkadaşlarını severler içerde
    yarın gidip alırım sanırım 2 pizza, başlığı açan arkadaşa teşekkürler.

• Haydi yapan kişinin üstü başının kirli olmasını bir yere kadar anlarım ama bunların
    yaptıkları ib...likten başka birşey değil.Allah ıslah etsin
  • dışarıda yemenin de lezzeti bir başka oluyor canım :)
  • yok gıda kodeksiymiş yok bilmem neymiş al colanın içinde böcek var .Ben coca colanın içinde böcek var bu gizli bişi diye sölemiyorum aamlar için sakıncasıda yok o böcek şöle zararı var ble şeyi varda demiyorum.Ama dediğim şu hani domuz yağı domuz ürünü haram diyoruz ya dinimizce o böcekde haram ve biz afiyetle içiyoruz bilerek yada bilmiyerek .Asıl öenmli olan nokta bu ürünlerin içerisinde ne oldğunu bile bile izin bverlip tükiyee uyarı olmadan satışa sunulması .Ayrıca göz görmeyince gönül katlnır boş verin ama ben mc donldsdan filan üsürn yemiyorum sadece kakao veya milkshake filan içerdim ( et emiyorum ).Ama izmir forum bornovadaki mc d. da benimde arkadşaım çalıştı ve bırak çalışanların birbiri ile konuşmasını arkadaşım rahat rahat gidip sigra içiyodu iş esnasında moladada değil ve herşeyi anlattı şimdi oradan su bile içmiyorum bırak dominstan temizmiş filan ben bornovadaki dominostan yiyoyrum güzel pizza içeriği bilmiyorum vegörmeedim o yüzden gönlüm katlanıo :D

• Dominos elemanları hiç olmazsa bilinçli olarak yapmış bunları; bizim ülkemizde bilmeden daha doğrusu eğitimsiz saçma sapan insanların elinden neler yediniz kim bilir? Şurda bir dışarı çıksak sanitasyon testinden geçirsek tüm işletmeleri kim bilir kaç tanesi bu kontrolden sapasağlam çıkar oratalıkta yemek yyecek mekan bulamazsınız.

Dominosun tadı da berbat hizmeti de ayrıca elemanlarının tripleri de.

Dışarıda yemek yiyorsanız gözünüzü kulağınızı kapayıp düşünmeden yiyeceksiniz.

Yukarıdaki haber linkleri nedense hep yeşil sermayeye hizmet veren parayı da milletimizin cahilleşmesine harcayan insanların haber kanalları. haber7, samanyolu... Şapkamı önüme koyup düşündüm. Bunların mallarını alıp kendi kendime direkt gol atmak mı yoksa pası vermek mi? ben pası vermeyi tercih ettim yani artık bunların olan yerli malını yemiyorum kullanmıyorum... Saygılar
  • Biz kendimiz yapıyoruz. Kafamız rahat. Yanında da ayran...

Bu da konumuz
    http://forum.donanimhaber.com/m_13427202/mpage_1/key_/tm.htm
  • niye hortlatıyorsunuz konuyu?
  • Ben bu tarz olayların Türkiyede yaşanacağını zannetmem.. Bizim toplumumuz daha o kadar bozulmadı.. Yediği ekmeğe hiyanet etmez bizim ustalarımız.. O yüzden ben Dominostan dün olduğu gibi bugün de güvenle alışveriş yaparım. Ayrıca Antalya Lara ve Çağlayan Dominoslar oldukça temiz..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.