Şimdi Ara

DOMINOS PİZZA FİYATLAR YARI YARIYA GEL AL SERVİSLERDE 2. PİZZA BEDAVA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
40.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dışarda yemek yemeden önce iki kere düşünün arkadaşlar ben pizzacıların hiçbirinin kapısının önünden geçmiyorum diğer yerler de dahil.

illa dışarda yiyecem derseniz gidin sosyal tesislerde yiyin yemeğinizi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

dışarda yemek yemeden önce iki kere düşünün arkadaşlar ben pizzacıların hiçbirinin kapısının önünden geçmiyorum diğer yerler de dahil.

illa dışarda yiyecem derseniz gidin sosyal tesislerde yiyin yemeğinizi...

bir sosyal mesaj daha geldi
  • red alert ne tarafta oturuyorsun bilmiyorum ama göztepe hatay tarafında bir kere misafirlige gittigim bir arkadaşta Briggs's den sipariş verdik. Ben gene klasik pizza pizza normlarında birşey beklerken gelen pizzanın kutusunu açmamla zaten dilim dimağım tutuldu. Leziz mi leziz, enfes mi enfes. Geçiniz efendim dominos'muş, pizza hutmış, bilmem neymiş. Bı sınırlar içinde yedigim en iyi pizza diyebilirim. Dominostan falan daha hesaplı.
    menulerune bakın da az içiniz geçsin -->http://briggs.com.tr

quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

quote:

Orjinalden alıntı: balkan82

Little Ceasars'dan pizza yediğim gün benim için Dominos ve Pizza Hut bitti arkadaşlar.

izmirde olsa biz de yeriz ne aşşağılıyorsun

• İzmir Karşıyaka'da Capri Pizza var (Bostanlı Boğaziçi restoran sokağından girin,100 m sonra sağda).Eve servis konsepti çalışan bir mekan,binbir tavsiye üzerine denedim birgün,muhteşem...Aklınızda bulunsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihfx

heryerde olur bunlar. dışardan yiyorsanız arka planı düşünmeyeceksiniz.

hem nolacak adam hapşurdu üzerine sümkürdü falan ne yani ekstra malzeme diyip geçiceksiniz. ısınıyo zaten mikrobu kırılıyo onun

yuh abi yaaaa
  • Ben bunu görev olarak biliyorum bazı seylerı sureklı baskalarına soyluyorum kı bildiklerim işe yarasın.Bu arada Gıda muhendıslıgı okuyorum.2 hafta once hocamnız bıze soyle bır soru sordu ıcınızde domuz urunlerı yemeyen varmı hepımız el kaldırdık.Sonra sunu dedi dominoz pızza kac kısı yedı elını ındırsın. 4 5 kısı elını ındırdı sınıfta 45 kısıyız.ondan sonra aranızda ruffles yıyenler elını ındırsın nerdeyse herkes elını ındırdı.ondan sonra dr.otker kullananlar ındırsın dedı.havada kımsenın elı kalmadı.Domuz yagı var bu urunlerın ıcınde.Tavsiyem yememeniz konusunda.Ayrıca coca cola ıcmenızı hıc tavsıye etmıyorum cok ıgrenc bısey.
    Ha arkadasım ısınca mıkrobu kırılıor onun demıs.mesela hapsurdu bulasan mıkroplar toksin olusturuyor ve ne kadar da ısıtsan bu toksınler gıdadan gıtmıyor ve zehırlenme oluyor.Arada dıkkat edın kırmızı mercımek yemegı veya corbası yedıgınızde aksam basınız agrır karnınız agrır veya ıshal olursunuz.
    Kendiniz yapın kendiniz yiyin.Sakın ola yumurtayı yıkayıp ta kırmayın.Yemeklerı pısırdıkten sonra 1 saatte olsa dısarda bırakmayın dolaba atın hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grandgustin -- 22 Nisan 2009; 9:29:09 >

• pizza hut ve little caesarsdan gerisi hikaye son nokta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grandgustin

Ben bunu görev olarak biliyorum bazı seylerı sureklı baskalarına soyluyorum kı bildiklerim işe yarasın.Bu arada Gıda muhendıslıgı okuyorum.2 hafta once hocamnız bıze soyle bır soru sordu ıcınızde domuz urunlerı yemeyen varmı hepımız el kaldırdık.Sonra sunu dedi dominoz pızza kac kısı yedı elını ındırsın. 4 5 kısı elını ındırdı sınıfta 45 kısıyız.ondan sonra aranızda ruffles yıyenler elını ındırsın nerdeyse herkes elını ındırdı.ondan sonra dr.otker kullananlar ındırsın dedı.havada kımsenın elı kalmadı.Domuz yagı var bu urunlerın ıcınde.Tavsiyem yememeniz konusunda.Ayrıca coca cola ıcmenızı hıc tavsıye etmıyorum cok ıgrenc bısey.
    Ha arkadasım ısınca mıkrobu kırılıor onun demıs.mesela hapsurdu bulasan mıkroplar toksin olusturuyor ve ne kadar da ısıtsan bu toksınler gıdadan gıtmıyor ve zehırlenme oluyor.Arada dıkkat edın kırmızı mercımek yemegı veya corbası yedıgınızde aksam basınız agrır karnınız agrır veya ıshal olursunuz.
    Kendiniz yapın kendiniz yiyin.Sakın ola yumurtayı yıkayıp ta kırmayın.Yemeklerı pısırdıkten sonra 1 saatte olsa dısarda bırakmayın dolaba atın hemen.

Ruffles yemeyelim, cipso yiyelim.
    DominoZ yemeyelim, Şirvan Kebap yiyelim,
    dr oetker almayalım ÜLKER alalım,
    Coca cola içmeyelim Cola Turka (!) içelim.
    zaten danone çocuklarımızın beyni gelişmesin diye içine özel bir madde atıyor yoğurtların. onu da eledim. Dimes süt içelim.

• arkadaşlar bu kampanya ile 1 alana 1 bedava birleştirilemiyor. Bir nevi laf cambazlığı gibi birşey. Zaten 1 alana 1 bedavaydı şimdi bedavayı vermiyorlar yüzde 50 indirim yapıyorlar. bunlar taktik kanmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: giyit

quote:

Ben bunu görev olarak biliyorum bazı seylerı sureklı baskalarına soyluyorum kı bildiklerim işe yarasın.Bu arada Gıda muhendıslıgı okuyorum.2 hafta once hocamnız bıze soyle bır soru sordu ıcınızde domuz urunlerı yemeyen varmı hepımız el kaldırdık.Sonra sunu dedi dominoz pızza kac kısı yedı elını ındırsın. 4 5 kısı elını ındırdı sınıfta 45 kısıyız.ondan sonra aranızda ruffles yıyenler elını ındırsın nerdeyse herkes elını ındırdı.ondan sonra dr.otker kullananlar ındırsın dedı.havada kımsenın elı kalmadı.Domuz yagı var bu urunlerın ıcınde.Tavsiyem yememeniz konusunda.Ayrıca coca cola ıcmenızı hıc tavsıye etmıyorum cok ıgrenc bısey.

Ruffles yemeyelim, cipso yiyelim.
    DominoZ yemeyelim, Şirvan Kebap yiyelim,
    dr oetker almayalım ÜLKER alalım,
    Coca cola içmeyelim Cola Turka (!) içelim.
    zaten danone çocuklarımızın beyni gelişmesin diye içine özel bir madde atıyor yoğurtların. onu da eledim. Dimes süt içelim.

cipso alın diycektim ama oda yabancılara satıldı. ne zaman cips yesem ağzımda aft mıdır nedir o küçük yaralardan oluşuyor. hele yanında kolada varsa ağzınızı haşlıyor. genede ara sıra yemeden edemiyorum.

ne zaman dominoz yesem karnım feci şekilde ağrıyor yinede ortam olunca yemeden duramıyorum. haıcoğlunda lehmacun 1.25 haftaiçi yiyin gitsin. yanında ayran için. ayranıda bimden alın sonra hacıoğlu ayrandan geçirmesin size. hem ayranı dışardan alıp içerde içince bişeyde demiyorlar :)

dr oetker i hiç görmedim, harbiden doktormudur acaba, belkide ondan pahalıdır. ülkerde pahalı. en iyisi bimdeki ürünler :)

kolanın her türlüsü zarar zaten yinede cola turka alın parası tümden bize kalır hiç değilse. evime almıyorum artık asitli hiçbir içeceği. varsa yoksa meyve suyu ama en iyisi orjinal meyve.

danonede çok pahalı gidin bimden dost meyveli yoğurt alın hem ucuz hem güzel :)

• arkadaşlar bende bizzat sordum 1 alana 1 bedava vermiyorlar.
    pek bi anlamaı kalmıyor yani.
  • Niteliksiz eleman çalıitırırlarsa böyle olur. İşte daha önce bizzat yaşadığım bir problem Dominos Pizzayla ilgili.

----------

quote:

İzmir'de yaşamaktayım, uzunca bir süredir Dominos Pizza'dan alışveriş yapıyorum ancak üzülerek söylüyorum ki Dominos'un pizzalarının lezzeti, kalitesi bazı şubelerindeki elemanlarında mevcut değil.

Izmir/Mavişehir EGS Park taki Dominos pizzadan şimdiye kadar 2 kez pizza alma gafletinde bulundum, ilki bundan 2-3 ay önceydi, siparişim 20-25 dk arasında geldi ama evime değil, masama!!! o zaman önemsemedim, olur arada dedim, 2-3 ay sonra 02 Hazira 2007 de Mavişehir EGS Park Dominos Pizza'dan tekrar bi menü seçtim ve siparişimi 25-30 dk bir süre bekledim, düşünebiliyor musunuz ben hemen yan taraflarındaki masada oturuyorum ve siparişim yarım saatte geliyor, bu sefer gidip görevlileri sert şekilde uyardım, kendileri de bir yanlışlık falan olduğunu belirttiler ancak bunun yanlışlıkla bi alakası yok, işlerini ciddiye almıyorlar. 25-30 dk dedim ancak bu sürede ancak pizzamı alabildim, tavukların gelmesi ise bi 6-7 dk daha sürdü, tavukları masaya getiren görevli havadan paketi önüme attı, arkasına döndü çekti, gitti. Terbiyesizliğin boyutunu düşünebiliyor musunuz?

Ben burada çalışan kişilerin, durdukları yerin önünden geçen insanların arkasından suratlarıyla taklitlerini yaparak dalga geçtiklerini, müşteri, hoşlarına gitmeyen bişey söylediğinde kendi aralarında iğrenç bi şekilde şakalaştıklarına bizzat şahit oldum.

Nasıl olduğunu anlayamıyorum son derece laçka, işi bilmeyen, 2. hatta 3. sınıf personel çalışıyor Mavişehir Dominos Pizzada.

Gerçekten Dominos bu insanları denemeden mi alıyor, hangi kriterlere göre sokuyor işe anlamak mümkün değil ancak bu konuda önlem almazlarsa benim gibi nice devamlı müşterilerini kaybederler.

Umarım bu konuda müşteri memnuniyetinden anlayan biri bana yardımcı olur.

Saygılarımla

• quote:

Sakın ola yumurtayı yıkayıp ta kırmayın.

Bu kısmı biraz açıklayabilirmisiniz.Ben yumurtayı yıkadıktan sonra kırıyorum.Tabiki kurulamayı unutmuyorum
  • O videoyu izledikten sonra bir daha dominosdan pizza yiğebileceğimi hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: neksus

quote:

Bu kısmı biraz açıklayabilirmisiniz.Ben yumurtayı yıkadıktan sonra kırıyorum.Tabiki kurulamayı unutmuyorum

Bunu bende merak ettim

İstanbul'da öğrenci modunda iken canım çok istesede pizza yiyemiyorum paraya yazık olmasın diye(ama aynı parayı her türlü elektronik alete yarıtabiliyorum neyse ) Ne zaman memlekete gitsem ailevi güvenceyle 3 aylık açlığımı 1 haftada gidermek için ne bulursam yiyiyorum ama şanssızlığıma memleket Düzce'de sadece pizzapizza var. Pizzapizza'da, pizza diye soslu börek veriyor ama ne yapalım işte Yani anlayacağınız daha adam gibi pizza yiyemedim

• quote:

sizin hoca hangi cemaate mensup bi sorarmısın bidahaki derste!? yoksa üni değilde cami hocasından mı bahsediyosun
    bin tür gıda kodeksine uygunluk sertifikası almış ünlü firmayı burda kötüleyip durma, sırf kendi anlayışının reklamını yapmak için. o ismini yazdığın firmalar sana dava açarsa yarın hocan da seni kurtaramaz bilesin

• quote:

Orjinalden alıntı: fatihfx

heryerde olur bunlar. dışardan yiyorsanız arka planı düşünmeyeceksiniz.

hem nolacak adam hapşurdu üzerine sümkürdü falan ne yani ekstra malzeme diyip geçiceksiniz. ısınıyo zaten mikrobu kırılıyo onun

• quote:

Orjinalden alıntı: neksus

quote:

Ben gıda mühendisi değilim ama bildiğim kadarı ile yanıt vereyim. Banada doktor olan abim söylemişti.
    Yumurtanın kabuğu gözeneklidir ve siz aslında temizliyorum diye zannederken yumurtayı kabuğun dışındaki pislik su ile birlikte yumurtanın içine giriyor.
    Bu yüzden de yumurtaların yıkanması son derece zararlı. En iyisi kir bulaştırmadan kırıp öyle yemeğe özen göstermek.

• quote:

Orjinalden alıntı: balkan82

Little Ceasars'dan pizza yediğim gün benim için Dominos ve Pizza Hut bitti arkadaşlar.

Aynen aynen. Benimde favorimdir kesinlikle. Pederin az Sodexho kuponunu tüketmedim LC bence aralarında en iyisi, yada şöyle diyim Dominostan çok daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.