Şimdi Ara

Dominos orta boy pizza 3 al 1 öde (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
46.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

minimum 33 liradan basliyor pizzalar 11 liraya geliyor yani

ben 1 ortaboy parasi yani, 11 lirayla, bimden 2 paket pizza alirim, toplamda 8 tane pizza yapar.. benim icin boylesinin fayda orani daha fazla.. ben boyle dusunuyorum..

kesinlikle
    bu pizza kampanyalarinin hepsi yalan...
  • gel al serviste karışık pizza 9,90 dı zaten güya kampanya yaptılar,sadece kampanyanın ismi değişmiş,insanları enayi zannediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: flurry

gel al serviste karışık pizza 9,90 dı zaten güya kampanya yaptılar,sadece kampanyanın ismi değişmiş,insanları enayi zannediyorlar

Ben belki 3 TL'nin hesabını yapıyorum ?

9.90 TL = 1 Pizza

26.99 TL = 3 Pizza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exciting Bad Boy

quote:

Orijinalden alıntı: flurry

gel al serviste karışık pizza 9,90 dı zaten güya kampanya yaptılar,sadece kampanyanın ismi değişmiş,insanları enayi zannediyorlar

Ben belki 3 TL'nin hesabını yapıyorum ?

9.90 TL = 1 Pizza

26.99 TL = 3 Pizza

hah bak böyle kandırıyorlar işte milleti

• değmez.dominosun kalitesi her geçen yıl daha da düşüyor.
  • Bu kampanyayi ara ara yapiyor hep.
    Hakikaten de karışığı hiç güzel değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanesini 7 tl'ye sattiklari su karisik-orta pizzalar degil mi bunlar?

Sata sata bitiremediler simdi de kampanya diye milleti dudukluyorlar.

Hem de sadece gel-alda gecerliymis oldu canim bir de ayagina gelicez.

• 1 orta boy 9 tlye geldikten sonra ne anladım ben o kampanyadan!karışık zaten güzel değil, bi de böyle çakma bi kampanya hiç sıcak olmamış!
  • snoopyde 14.00-17.00 arası büyük boy pizza 11 tl yi tercih ediyorum bugünlerde
  • Pizzası da birşeye benzese dominosun. Yine her zaman yaptıkları gibi kenarlardan iki parmak boş bırakırlar pizzayı. Malzemeleri de kuyumcu terazisiyle gıdımla tartıp koyuyorlar. Utanmadan eşşek gibi de para istiyorlar.

Siz de bunları besliyorsunuz. Almayın ki gitsinler ülkeden. 3 gram malzeme koyup eşek yüküyle para istemek türk insanını aptal yerine koymaktan başka bir şey değil. Fazla sitemli bulanlar rica ediyorum açın bir fast food bloglarını, inceleme sitelerini, bakın bakalım amerikada yaptığı pizzalar böyle mi dominos' un? Bu kadar utanmazlık olmaz. Nerede bir işletmeye türk giriyor hemen şark kurnazlığı devreye giriyor.
  • Izmirde alternatif pizzaci onerilerine acigim. Kampanyali olanlardan olursa cok iyi olur :)

• Yediğim en iyi pizza little ceasers (ismini muhtemelen yanlış yazdım ama) daki acımasız tavuk..
    Dominos eskiden iyiydi. Şimdilerde gn geçtikçe kalitesini düşürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Pizzası da birşeye benzese dominosun. Yine her zaman yaptıkları gibi kenarlardan iki parmak boş bırakırlar pizzayı. Malzemeleri de kuyumcu terazisiyle gıdımla tartıp koyuyorlar. Utanmadan eşşek gibi de para istiyorlar.

Siz de bunları besliyorsunuz. Almayın ki gitsinler ülkeden. 3 gram malzeme koyup eşek yüküyle para istemek türk insanını aptal yerine koymaktan başka bir şey değil. Fazla sitemli bulanlar rica ediyorum açın bir fast food bloglarını, inceleme sitelerini, bakın bakalım amerikada yaptığı pizzalar böyle mi dominos' un? Bu kadar utanmazlık olmaz. Nerede bir işletmeye türk giriyor hemen şark kurnazlığı devreye giriyor.

Musteriye zerre kadar da deger vermiyorlar ozellikle 30 dk. olayi tam bir yalan. Her seferinde bir mazeretleri var. Oneri ve sikayetlerime de simdiye kadar donus yapan olmadi.

• geçen doktora gittim acil servisinde sabahtan bu yana dominos pizza yiğip gelen 10 vakanın olduğunu söyledi. (Bu arada haftada bir bende yerim) ama durum beni gerçekten şaşırttı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Pizzası da birşeye benzese dominosun. Yine her zaman yaptıkları gibi kenarlardan iki parmak boş bırakırlar pizzayı. Malzemeleri de kuyumcu terazisiyle gıdımla tartıp koyuyorlar. Utanmadan eşşek gibi de para istiyorlar.

Musteriye zerre kadar da deger vermiyorlar ozellikle 30 dk. olayi tam bir yalan. Her seferinde bir mazeretleri var. Oneri ve sikayetlerime de simdiye kadar donus yapan olmadi.

Aynen, zamanında bende 1 saatte gelen pizza yüzünden ücretsiz almak istemiştim. Kurye restoranı aradı, müdür bir sonraki siparişinizde ücretsiz gönderelim dedi iyi dedik. Sonraki siparişimde bizde böyle bir kaydınız bulunmuyor bik bik diye çirkeflik yaptılar. O günden sonra güvenilirliği kalmadı bende. Ben bir pizzasına düşmedim ama koca firma vaad ettiğini yapmamak için çamura yatacaksa bitmiştir benim için.

Aslında hiç aklıma gelmedi, bugüne kadar bana yolladıkları çeyrek pizzalık malzemeyle gelen büyük pizzaların fotosunu çekip dominos international'a yollasaydım keşke. Dominos türkiye ceo'su kim? Balık baştan kokar arkadaşlar. Bundan sonra sipariş vermeyeceğim için öyle bir şansım yok, ama sizlere gelirse siz bir deneyin şansınızı.

Büyük boy pizzanın kenarlarından iki parmak boş olması belki küçük gibi geliyordur kulağa, ama alan hesabıyla orta boy pizza malzemesi kadar, neredeyse %30 malzemeden çalınıyor. Zaten ortaları da bomboş, peynir azıcık kupkuru. Utanmadan 35 lira istiyor. O yüzden pizzayı ya evde kendin yapacaksın ya havelka gibi yerlerde yiyeceksin quattro formaggi falan. Hele eskişehir gibi gıda kıtı bir şehirde yaşıyorsan. Yazık günah paranızı kaptırmayın bunlara. kfc, burger king, mcdonalds hepsi aynı hepsi bozdu.

Son 3-4 burger king siparişimde burgerlerin içindeki yeşillikler sararmış pis kokulu, domatesler bozuktu. Daha önce bozuk domatesten zehirlendiğimden bu konuda hassasım. Kaç kere yazdım yemeksepetine umurlarında olmadı. Öyle yorumları yayınlayamazlarmış. Oldu restoran bana zehirleneceğim mal gönderecek sen bunu açıklamayacsın, o zaman sen de onların ekmeğine yağ sürüyorsun. Zehirlendiğim firma sbarro idi. Açın bakın bakalım burger king, sbarro falan hangi firmaya ait, kimler var bu firmaları başında. O yüzden bu markalar bittiği gibi yemeksepeti de çoktan bitti benim için. Ayda yılda bir kullanıyorum. Müşteri hizmeti sıfır. Eskidendi güzel günler.

Keşke eskişehirde de kızılkayalar, bambi, mano gibi yerler olsa. Ama burası öğrenci kültüü olduğu için 3. sınıf mazlemeyi bas ucuza yesin ..neler mantığı var esnafta. Kaliteli sokak yiyecğei bulmak mümkün değil gibi. Ne düzgün poğaca bulabilirsiniz, ne açma, ne ekler bulabilirsiniz, ne döner. Ne hamburger, ne sosisli sandviç. Adamlar burada dönere soğanlı ezme rus salataıs koyuyorlar. İstanbulda izmirde her köşebaşında yiyebileceğiniz salçalı suda haşlanmış standart basit sosisli sandviç yok. Evet yok. Varsa yoksa tantuni, çakma izmir sandviç, kumpir. O kadar. Hayatlarında adam gibi döner, köfte yememişler saçma sapan kimyonlu tükürüp köftelerini, balaban kebap dedikleri şeyleri balllandıra ballandıra bitiremezler anlatmaktan. 2-3 yer dışında et döner bulamazsınız. 3 sınıf kıyma döner yapan yerlerden döner yiyip hayatımda yediğim en güzel dönerdi derler. Öğrenci milleti işte. Alan memnun veren memnun. Amma dolmuşum bende içimi döktüm. Özledim be istanbul. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sparhawk -- 8 Ocak 2013; 14:02:38 >

• çabuk gelmesinin dışında bir cazibesi yok. pizza değil ben sevmiyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Aynen, zamanında bende 1 saatte gelen pizza yüzünden ücretsiz almak istemiştim. Kurye restoranı aradı, müdür bir sonraki siparişinizde ücretsiz gönderelim dedi iyi dedik. Sonraki siparişimde bizde böyle bir kaydınız bulunmuyor bik bik diye çirkeflik yaptılar. O günden sonra güvenilirliği kalmadı bende. Ben bir pizzasına düşmedim ama koca firma vaad ettiğini yapmamak için çamura yatacaksa bitmiştir benim için.

Aslında hiç aklıma gelmedi, bugüne kadar bana yolladıkları çeyrek pizzalık malzemeyle gelen büyük pizzaların fotosunu çekip dominos international'a yollasaydım keşke. Dominos türkiye ceo'su kim? Balık baştan kokar arkadaşlar. Bundan sonra sipariş vermeyeceğim için öyle bir şansım yok, ama sizlere gelirse siz bir deneyin şansınızı.

Büyük boy pizzanın kenarlarından iki parmak boş olması belki küçük gibi geliyordur kulağa, ama alan hesabıyla orta boy pizza malzemesi kadar, neredeyse %30 malzemeden çalınıyor. Zaten ortaları da bomboş, peynir azıcık kupkuru. Utanmadan 35 lira istiyor. O yüzden pizzayı ya evde kendin yapacaksın ya havelka gibi yerlerde yiyeceksin quattro formaggi falan. Hele eskişehir gibi gıda kıtı bir şehirde yaşıyorsan. Yazık günah paranızı kaptırmayın bunlara. kfc, burger king, mcdonalds hepsi aynı hepsi bozdu.

Son 3-4 burger siparişimde burgerlerin içindeki yeşillikler sararmış pis kokulu, domatesler bozuktu. Daha önce bozuk domatesten zehirlendiğimden bu konuda hassasım. Kaç kere yazdım yemeksepetine umurlarında olmadı. Öyle yorumları yayınlayamazlarmış. Oldu restoran bana zehirleneceğim mal gönderecek sen bunu açıklamayacsın, o zaman sen de onların ekmeğine yağ sürüyorsun. Zehirlendiğim firma sbarro idi. Açın bakın bakalım burger, sbarro falan hangi firmaya ait, kimler var bu firmaları başında. O yüzden bu markalar bittiği gibi yemeksepeti de çoktan bitti benim için. Ayda yılda bir kullanıyorum. Müşteri hizmeti sıfır. Eskidendi güzel günler.

Keşke eskişehirde de kızılkayalar, bambi, mano gibi yerler olsa. Ama burası öğrenci kültüü olduğu için 3. sınıf mazlemeyi bas ucuza yesin ..neler mantığı var esnafta. Kaliteli sokak yiyecğei bulmak mümkün değil gibi. Ne düzgün poğaca bulabilirsiniz, ne açma, ne ekler bulabilirsiniz, ne döner. Ne hamburger, ne sosisli sandviç. Adamlar burada dönere soğanlı ezme rus salataıs koyuyorlar. İstanbulda izmirde her köşebaşında yiyebileceğiniz salçalı suda haşlanmış standart basit sosisli sandviç yok. Evet yok. Varsa yoksa tantuni, çakma izmir sandviç, kumpir. O kadar. Hayatlarında adam gibi döner, köfte yememişler saçma sapan kimyonlu tükürüp köftelerini, balaban kebap dedikleri şeyleri balllandıra ballandıra bitiremezler anlatmaktan. 2-3 yer dışında et döner bulamazsınız. 3 sınıf kıyma döner yapan yerlerden döner yiyip hayatımda yediğim en güzel dönerdi derler. Öğrenci milleti işte. Alan memnun veren memnun. Amma dolmuşum bende içimi döktüm. Özledim be istanbul. :/

Bunlara pabuc birakmayalim ki ulkemin pidecisi kebapcisi is yapsin diyecem ama, adamlar en azindan istihdam sagliyor, fis kesiyor, vergisini veriyor. Ekonomiye katkisi urfali bilmemne ustadan cok daha fazla.

• tek kişiye yönelik bişi yok. napam ben 3 ortayı . ayrıca karıısık pizzası yaramaz berbat bence.
  • Dominos benim özel listemde yasaklıdır. Son aldığım pizza tam bir rezaletti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.