Şimdi Ara

Dominos'dan pizza yanında bedava cola ve sufle almak :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
9
Favori
13.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yemeksepeti'nden joker denk getirmek daha karlı, bilmiyorum var mı bir taktiği :D Bugün 2 orta doyuyos + 1L sprite'a'a 24 verdim, cepteteb'le 19'a geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patladımı link tüh :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 28 Şubat 2016; 22:16:43 >
  • Güzel bir kuşbaşılı veya kavurmalı pide varken pizza da neymiş.
  • Beyler hic pizza almaniza gerek yok bunun icin ben 10tane kadar 1ltlik icecek ve sufle aldim ve hic para odemedim yapmaniz gereken hesap acip once beles kolayi sepete atin sonra ilk mesajdaki suffle linkine girin ve suffleyide sepete atip sepete girin. Gel al olarak secin subeyide secin ve subeye gidin isim soyisim vererek sufle ve kolayi belese alcaksiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Link hala çalışıyor biraz önce pizza ve yanına suffle ve kolayı bedavaya aldım. Fırsat hala geçerli arkadaşlar.

• Sufleyi ekleyebildim fakat kola bir türlü olmadı herhalde kola patladı bu sefer
  • link patlamış :D gel al siparişi vermek istedigimde en az 6.90 tl olmalı uyarısı veriyor bir bilgisi olan ?
  • Beyler yemeyin bu pizzayi icinde bir tane saglikli sey yok. Tum urunler islenmis tavuk hindi eti. Islenmis dana olsa ne yazar. Yaninda yediginiz ketcap mayinez kola akillara zrar. Ben lahmacun soyluyorum mis gibi. Her seyi dogal ve islenmemis. Yaninda da yesillik isot ve ayran. Kendinize yazik etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nowhere_man

Beyler yemeyin bu pizzayi icinde bir tane saglikli sey yok. Tum urunler islenmis tavuk hindi eti. Islenmis dana olsa ne yazar. Yaninda yediginiz ketcap mayinez kola akillara zrar. Ben lahmacun soyluyorum mis gibi. Her seyi dogal ve islenmemis. Yaninda da yesillik isot ve ayran. Kendinize yazik etmeyin.

Kisisel zevkler tercihler siz yiyorsunuz diye a kisisi yememek zorunda degil kaldi ki yedimiz hersey saglikli bir bunlar zararli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pizza rakamları boyle giderse tavuk doner ayrandan daha uygun fiyata gelecek :)

• Alsancak Tyna'da yediğim büyük boy pizza ve yanında 2 bira 30 tl'den sonra ancak dominos bedava verse belki yerim. İzmirde olan arkadaşlara tavsiye ederim. Türkiye sınırları içinde evde yaptığım haricinde böyle pizza yemedim. İtalya'da pizzanın tadına varmış biri olarak söylüyorum bunu.
  • doğum günü suflesini vermesi için bir gün önceden mi doğum günümüz yarın diye ayarlamamız gerek?linkten olmuyor.
  • Bu doğum günü olayı adı altında 3 kere falan yedim sufle sanırım. Bence gayet güzel yapıyorlar, çok sıcak geliyordu bana sufle.
  • IORI kullanıcısına yanıt
    yardımcı olabildiysem ne mutlu :)
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    sigara kullanmıyorum dostum :D
  • Constantine kullanıcısına yanıt
    baya iş görüyor ya arada ben de yapıyorum :D
  • mrtkrdag M kullanıcısına yanıt
    Ben bayadır üyeyim bu olay başlayalı 3 yıl falan oldu sanırım, hatta ben bi ara yemek sepetinden veriyordum 2 ay kadarda geçmiş üstünden siteye girdiğimde görmüştüm doğum günü nedeyle sufle verdiklerini ve 2 ay geçmesine rağmen iptal etmemişlerdi. Güzel bir uygulama, yılda 1 sufle dominosu etkilemez ama müşteriyi memnun eder.

• Constantine kullanıcısına yanıt
    aynen öyle kaardeşim. ama durmadan dogum günü değiştirip yeni hesapla bütün dominosu soymaya aday olabiliriz :D :D burda rütbe atlamak nasıl oluyor bilmiyorum ama bi yarbay kadar ölücülüü oldum 1 yılda :D
  • yapabilen varmı? doğum gününüzü girin diyor yine vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

yapabilen varmı? doğum gününüzü girin diyor yine vermiyor

Gir ertesi gün bak yüklenir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.