Şimdi Ara

Dominos'dan pizza yanında bedava cola ve sufle almak :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
142
Cevap
9
Favori
13.108
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Dominos'dan pizza yanında bedava cola ve sufle almak :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    37 Mesaj
    Arkadaşlar yeni üyeliklere (Üye olurken sms ve eposta almayı onaylayın. Yoksa bedava cola vermez.) bedava 1 lt. coca-cola veriyor. Ayrıca doğum gününüz olduğunda da sufle veriyor. Fakat illa doğum gününüz olmasına gerek yok. Aşağıda verdiğim linkten sufleyi sepete ekleyin. Bugün denedim siparişler eksiksiz geldi.

20 Malzemeli Doyuyos Pizza + 1 lt Coca-Cola + Sufle = 16.90 TL ödedim. :)

Link: http://www.dominos.com.tr/sufle-bedava/_O436/Firsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmzu -- 23 Şubat 2016; 22:33:33 >

• Yüzbaşı
    988 Mesaj
    büyük boy pizza fiyatına orta boy pizza almışsın.
    |
    |
    |
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Teğmen
    166 Mesaj
    10 lira versen bi döner yersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    31 Not
    bimde 7.45 4 tane pizza!

en beğenmediğim pizza, gidin little ceasars yiyin neymiş görün

|
    |
    |
    |
    Dün sultanlara taptığı zannolunan bu millet, milli mevcudiyetini tehlikede görünce bir kumandanın emri altına girmiş, hayatını ortaya atarak istiklalini ve istikbalini kazanmıştır.''İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.'' kısmına geçtik
  • Yarbay
    2917 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

en beğenmediğim pizza, gidin little ceasars yiyin neymiş görün

yediğim en kötü pizzayı ceasars'tan yedim. bir seferlik hata olmuştur bir daha deneyeyim dedim yine çok lezzetsizdi.

pizza genel olarak hem çok pahalı hem çok lezzetsiz. eskiden pahalı ama lezzetliydi. fiyatlar artmaya devam etti ama lezzet düştü.
    |
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Çavuş
    47 Mesaj
    Little Caesars da yedik pizzaları çok bozdular resmen salça sürüp göndermişler.
    |
    |
    ASUS TUF GAMING X570-PLUS (WI-FI) * AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz AM4 * Sapphire RX 5700 XT Nitro+ 8GB GDDR6 ARGB * Ballistix RGB 2x8 16GB 3000Mz Ram * Kingston A2000 500GB 2200/2000MB/S NVMe M.2 2280 PCIe SSD *FSP HYDRO G850 850W 80+GOLD * 32 VIEWSONIC VX3276-2K-MHD 2560x1440 2K IPS PANEL * 2 * CM Storm Enforcer *
  • Binbaşı
    1588 Mesaj
    Beyler alin malzemeleri kendiniz yapin evde,istediginiz kadar koyun malzemeyi. 500 gr kasar 7,5 tl 2 hamur alin firindan 2,5 tl,sucuk sosis ac bitirlerden alin 5 lira. 15 liraya 1 tepsi pizza yapiyorum canim istedikce tika basa yiyorum. Forumda vardi konusu yada nette ayrintili olarak nasi yapilacagi yaziyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: fernandao

Beyler alin malzemeleri kendiniz yapin evde,istediginiz kadar koyun malzemeyi. 500 gr kasar 7,5 tl 2 hamur alin firindan 2,5 tl,sucuk sosis ac bitirlerden alin 5 lira. 15 liraya 1 tepsi pizza yapiyorum canim istedikce tika basa yiyorum. Forumda vardi konusu yada nette ayrintili olarak nasi yapilacagi yaziyor.

Hocam evde oturup hamur mu mayalayacagız yapma gözünü seveyim. Kim uğraşır onunla.. En fazla bimden alip yiyebiliyoruz fiyatlar pahalı ki pizza surekli canim cektigi bir şey değildir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

zor durumda kalırsam anca kayseri ateşi ve konyalım yiyorum

+1

Yöresel lezzetler kategorisindeki birkaç pizza çeşiti dışında, Dominos'un almaya değer pizzası yok. Bunlar da ancak zorda kalınırsa... Tek artısı ülkenin pek çok yerinde bulunabiliyor olması... Büyükşehirlerde yaşayanlar biraz araştırma yaparlarsa, yakınlarında bir yerlerde mutlaka uygun fiyata kaliteli pizza yapan butik pizzacılar vardır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

zor durumda kalırsam anca kayseri ateşi ve konyalım yiyorum

+1

Konyalım, kesinlikle dominosun yaptığı en güzel ve yemeye değer pizzası.
    |
    |

Hamur mayalayin yazmadim ki ben fırından hazır 2 tane hamur alın 2,5 tl yazdim,yoksa mayalama filan ugrasilmaz evet

|
    |
    mmert02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sacmalamakta son nokta

|
    |
    turkeytv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.