Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dominos aşırı pahalı ve gereksiz değilmi sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dominos aşırı pahalı ve gereksiz değilmi sizce ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1157 Mesaj
    Arkadaşlar birkaç defa pizza söyledim orta boy zaten yetmiyor.. Büyük boyda ise 2 kişi için doyurucu değil.. Ve bu pizzalar 25 lira civarında.. yani yazık değilmi ? Maliyeti 6-7 lira olan pizzadan 20 lira kar etmek ?? Siz ne düşünüyorsunuz ? Beğendiğiniz bir kampanya varmıdır ?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: calypsoo

Arkadaşlar birkaç defa pizza söyledim orta boy zaten yetmiyor.. Büyük boyda ise 2 kişi için doyurucu değil.. Ve bu pizzalar 25 lira civarında.. yani yazık değilmi ? Maliyeti 6-7 lira olan pizzadan 20 lira kar etmek ?? Siz ne düşünüyorsunuz ? Beğendiğiniz bir kampanya varmıdır ?

1 büyük boy alana 1 büyük boy bedava iyidir
    |
    |

TR Server: 0MG FANTE
  • Binbaşı
    1358 Mesaj
    biraz pahalı ama parasının hakkını veriyo bence :) 1 buyuk boy alana 1 buyuk boy bedava kampanyasıda guzel arkadasın dedigi gibi 2 kisi icinde 2 buyuk boy yeterde artar bence :)
    |
    |
    Fiyatından ziyade lezzetli değil. Zaten pizza dediğin şeyi hiç bir zaman tek başına almıcaksın pahalı olur ama dominosun pizzalarında resmen peynir yok. En iyisi tadımdır. Özellikle gel al olayında 2 orta boy pizza 16'ya geliyor( + 1 litre cola) ve ben genellikle bir tane arkı ikna edip bu menüden alıyorum.
    |
    |
    |
    |
    genel olarak pizza ülkemizde pahalı , yani diğer fastfood ların hepsinin ortalama 2 katı fiyatda , ve hala nasıl tutuluyor anlamış dğeilim
    |
    |
    15kere falan hepsinide arkadaş ortamında yemişimdir banada çok lezzetli gelmiyor yani f/p olarak rezil yukardaki arkadaşında dediği gibi gidip bi karışık pide yemek hem daha lezzetli hem daha ucuz heleki bursadaysanız büyük boy pizza fiyatına en hasından bol tereyağlı iskender yersiniz
    |
    |
    |
    |

..blood never lies..
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj
    zaten 1 orta boy alana 1 orta boy hediye. bence tadı da çok iyi
    |
    |
    12 tlye Bol malzemos var. Tadı fena değil. ama hamrunu Double Cheddar seçince tadı 2 ye katlanıyor resmen muhteşem oluyor. fiyatı da 16 lira (12+4lira da peynir). Pahalı fakat her gün de yemiyosun, ara sıra alınca güzel oluyor.

tabi bunu tek kişi yiyenler için söylüyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

12 tlye Bol malzemos var. Tadı fena değil. ama hamrunu Double Cheddar seçince tadı 2 ye katlanıyor resmen muhteşem oluyor. fiyatı da 16 lira (12+4lira da peynir). Pahalı fakat her gün de yemiyosun, ara sıra alınca güzel oluyor.

tabi bunu tek kişi yiyenler için söylüyorum.

Aynen oyle bende boyle yapiyorum ama yedikten sonra hazmetme sorunu yasatiyor pizza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    114 Mesaj
    evet
    |
    |

Orijinalden alıntı: drejtc

git lahmacun fırınından bi karışık pide söyle hem daha güzel hemde ucuz

gözlerim bu yorumu aradı resmen. felsefe, mantık, matematik ve kimya dallarını zorlayan bu yorumunuz için çok teşekkür ederim...
    |
    |
    1998 Mesaj
    Kendi yaptığım pizza daha büyük(bir büyük tepsi boyutunda) ve daha zengin malzemeli,geldiği fiyat ise 10-15 lira gibi birşey tutuyor,hamuru pastırması sucugu jambonu vs.Hep dominostan alırdımda artık kendim yapıyorum usta bıktım vallahi aşırı pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Vertigo. -- 16 Aralık 2011; 22:13:56 >
    |
    |
  • Teğmen
    221 Mesaj
    Bim Yuva Pizza
    |
    |
    Çok çok nadir yerim pizza. Şahsen 25 lira pizzaya vereceğime gider 1-1,5 posiyon iskender yerim daha iyi doyarım en azından ki 1 porsiyon yerken bile yarısında tıkanıyorum ben. Birde illa pizza yicem dersen eğer ve üşenmezsen aşağıdaki tarifi uygula inan daha lezzetli ve doyurucu olur.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=13427202
    |
    |
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
  • Yarbay
    3810 Mesaj
    Bir tane ince hamur Extravaganza
    Bir tane ince hamur Bol Malzemos
    Yanına da iki tane Tuborg %100 Malt Gold Bira.
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,354
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.