Şimdi Ara

Domino's Mobil uygulama ilk sipariş 20 TL indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
16.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de bunu söyledim. Buna 35 lira yazmaya utanmıyorlar heralde minyatür pizza resmen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Forzado F kullanıcısına yanıt
    Getirde Papa John's var büyük boy pizza yanında 1 litre Pepsi Max 35 TL'ye aldım

yıllardır Dominos sipariş vermedim denemek için sipariş vereyim dedim pizzaları küçük geliyormuş Bana da küçük gelirse bir daha almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 18 Ekim 2021; 17:52:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dominos'tan ilk defa sipariş verdim. Büyük boy Extravaganzza ve orta boy Bol Malzemos sipariş ettim 42 liraya. Son siparişim oldu. Diğer pizzacılarda da pizza boyutları küçülmüştü ama sipariş ettiğim bu pizzaların malzemesi yok gibiydi ne yazık ki. O kadar kampanya ve kupon kullanımına rağmen 42 liranın hakkı hiç değil. Tavsiye etmiyorum.

• Kuponu kullanmaya çalışırken iptal olan arkadaşlar dominos whatsapp hattına yazın hesabınıza tek kişilik pizza tanımlıyorlar

• * Kampanya Halen devam ediyor..

• tanımladılar ücretsiz pizzayı.

Şimdi yoğunluk başlar:)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Online ödeme bende de olmadı. Hata verdi. 20 tl indirim de gitti :) WhatsApp dan yazdım Teknik bir arıza varmış. Sonra yazın dediler.. Hay bunların yapacağı işe ben.

• 2 orta boy 32 tl ye geldi, bilgi için sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok leş bir web sitesi ve uygulaması var kime yaptırdılarsa tebrik ederim. sipariş vermeye çalışıyorum kartı kabul etmedi, tekrar farklı bir kartla sipariş vereyim dedim indirim gitti. arayüz berbat, dpi ayarı bile yapamamışlar, native bir dille yazılmamış uygulaması var. muhtemelen react gibi birşey ile yapılmış, arayüz kasım kasım kasıyor...

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt
    Sizde bir yazın WhatsApp dan. Bana teknik arıza var diyorlar. Başlarından atıyorlar. Halbuki Yukarda yazanlar Pizza tanımlıyor diyorlar.. Bakalım size yaklaşımları nasıl olacak. Canlı destek var..

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt

madem kart ile ödeyeceksin neden öyle uğraştın ki kapıda kart ile ödeme seçeneği var tamassiz ödeme yapabiliyorsun boşuna kuponu yakmışsın

• Bunu yazdılar

Domino's Mobil uygulama ilk sipariş 20 TL indirim
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

sonradan fark ettim hemen ödeme yapayım da bitsin diye düşünmüştüm. şimdi kapıda ödeme ile farklı bir üyelikten sipariş geçtim bakalım bekliyoruz Domino's Mobil uygulama ilk sipariş 20 TL indirim 

• 16 tl ye 60 tane tavuk toplarından aldım, A101 Bim den de alıp yapsan aynı fiyata gelirdi, tat olarak pek bir esprisi yok zaten hepsi hazır gıda belli. almak isteyenlere duyrulur, dürüm veya ekmek arası denenebilir (kavurma ve et döner olanları, muhtemelen bir dahaki sefere bu kombiniyi denerim Domino's Mobil uygulama ilk sipariş 20 TL indirim )

Edit: et dürüm ve kavurmalı ekmek pek birşeye benzemiyor önermiyorum...Domino's Mobil uygulama ilk sipariş 20 TL indirim 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 19 Ekim 2021; 17:38:35 >
  • Kapıda ödeme de bir sürü şikayet var. Hepsi de yeni yazılmış..Neyse size Afiyet olsun.. Uğraşamam..

• Kampanya bitmiş

• blackwhite23 B kullanıcısına yanıt
    Domino's Mobil uygulama ilk sipariş 20 TL indirim
  • İyi kampanyaydi orta boy soslu bol malzemos 12.99 a yedim .

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.