Şimdi Ara

Dominions 5 İçin Çevirmen Aranıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 8 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zero2900 (2 mesaj) ajira (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> Dominions 5 İçin Çevirmen Aranıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1175 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba, Dominions 5 adlı strateji oyunu için çevirmen arıyorum. Oyun son derece geniş ve kapsamlı fantastik temelli bir tur bazlı strateji/ Tanrı simülasyon oyunu. 86 Oynanabilir Faction 200 den fazla Tanrı 3000 den fazla Ünite 500 den fazla büyü 400 Ritüel 300 den fazla ünite perk'i mevcut. Son derece kapsamlı ve ciddi bir strateji oyunu. Bu oyunu Türkçeye kazandırmak için Çevirmen arıyorum. Ben oyunun dosyalarını açma kodlama ve çevirileri oyun koduna gömme işiyle meşgulüm. Çeviri konusunda arkadaşlara ihtiyaç duyuyorum.
    https://store.steampowered.com/app/722060/Dominions_5__Warriors_of_the_Faith/

|
    |

• Teğmen
    141 Mesaj
    zero2900, bana özel mesaj atmışsın ama profilini özel mesajlara kapatmışsın. Bu yüzden buraya yazdım. Bu oyun sürekli güncelleme aldığı için çevirinin de sürekli güncellenmesi gerekecek. Bu yüzden bu oyunu çeviremem.
  • Binbaşı
    1175 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ajira

zero2900, bana özel mesaj atmışsın ama profilini özel mesajlara kapatmışsın. Bu yüzden buraya yazdım. Bu oyun sürekli güncelleme aldığı için çevirinin de sürekli güncellenmesi gerekecek. Bu yüzden bu oyunu çeviremem.
    Merhaba, özel mesaj ayarımın farkında değildim kusura bakma. Oyunun aldığı güncellemeler oyun içeriğini veya textleri etkilemiyor. Tamamen multiplayer ve mod alt yapısına yönelik kod değişiklikleri. Oyunun metin içeriği tümüyle sabit.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.