Şimdi Ara

DOMINEERING HEAVIES - Donanım Haber TF2 Takımı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: beyazpiyon

(Hala uğraşıyorsun demek.)Rus elemanın saçma olmuş ama neyse başarılar.

kısa kes
  • başarılar dostum az oynamadık jt de (steamda hala jt yazıyo olması lazım) ekip dağılandan beri pek oynamadım bu muhteşem oyunu
  • Domineering Heavies takımı olarak ETF2L Season 9'da Division 6H grubunda lige girdik. Önümüzdeki 2 ay lig maçlarımız olacak. Destek verecek herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gvngngr

Domineering Heavies takımı olarak ETF2L Season 9'da Division 6H grubunda lige girdik. Önümüzdeki 2 ay lig maçlarımız olacak. Destek verecek herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Kolay gelsin.
  • Ligdeki ilk maçımızdan 3-3'lük skorla ayrıldık.
    http://etf2l.org/matches/26042/

Demomanimiz Warlord evine giremeyip bilgisayarına oturamayınca, mercle başlamak zorunda kaldık.
    İlk haritada merc olarak TheGame'i almıştık, iletişim kopuklukları nedeniyle 2-1 geriye düştük ve sonunda elektriğinin de gitmesiyle üst üste raundlar kaybederek 6-1 verdik. Sonlara doğru hyd'i almamız fayda etmedi.

İkinci haritada bir dizi klas değişiklikleri yaptık ve talihsiz giden bir şeyler de olmayınca 28 dakika boyunca tek kale oynadığımız bir oyunla(son 2 dkya girerken 1 round almaları işe yaramadı) o haritadan 3 puanı aldık.

• Domineering Heavies - Donanım Haber takımı olarak, sonuncu olmadan bitirme amacıyla girdiğimiz European Team Fortress 2 League Sezon 9'u grubumuzda(10 takımlık) 8. olarak bitirdik. DH forum TF2 topluluğunu kendi çapımızda temsil ettiğimizi düşünüyorum. Amacına ulaştığına göre, planlandığı üzere takım kapanmıştır. İnşallah gelecekte daha büyük hedefler koyarak işe koyulan bir DH takımı çıkar, çıkmazsa da en azından bundan sonra "DH'den takım çıkmadı." denmeyecek.
  • Hayırlı Olsun hocam !
  • Başarılar arkadaşlar
  • spy lazımmı? fena değilim spyla istersen 1-2 ss atayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 30 Ağustos 2011; 2:13:38 >
  • Sniper lazımsa haberim olsun...Gerçekten iyiyimdir sniper da...SS atabilirim..
  • Kendini öven insanları sevmem ama pyro konusunda gayet iyiyim diyebilirim :) seve seve ay-yıldız için mücadele ederim...
  • http://www.youtube.com/watch?v=jH_-t9B-qaA

Üstteki benim videom, o kadar çok multikill yapıyordum ki bir tanesini kaydediyim demiştim Beggars bazookayı denerken oldu. Normalde black box kullanırım. Eğer bir takım olayı olursa proplay'e girmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan4550 -- 12 Kasım 2012; 2:19:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ian Moone

Sniper lazımsa haberim olsun...Gerçekten iyiyimdir sniper da...SS atabilirim..

benim zamanımda bi hiçtin dostum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selâmün aleyküm

quote:

Orijinalden alıntı: Ian Moone

Sniper lazımsa haberim olsun...Gerçekten iyiyimdir sniper da...SS atabilirim..

benim zamanımda bi hiçtin dostum :D

Şuan oynamayalı 2 ay olucak galiba. :D Dota 2 iyi sardı
  • abi halen açıksa girerim baya iyi oynarım itemlerde fena değil
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.