Şimdi Ara

DOMINATOR GT 1866, DDR3 ram Crosshair V

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Marka #Corsair Tür #DDR3 Kapasite #16GB Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsi bir önceki sistemimden kalanlardır.
    Ryzene geçtiğimden satıyorum.Hepsi mükemmel çalışmaktadır.
    Sistemim su soğutmalı olduğundan işlemci hiç hava ile soğutulmadı.Orijinal hava soğutucusu hiç açılmadı ambalajıyla yollanacak.
    İşlemci hiçbir zaman 44C yi anakart ise 36C yi geçmedi.(anakarttada EK nın mofset bloğu vardı)
    Sadece anakartın ethernet portu aldığımdan beri çalışmıyor.Aldığımda Vatan'a geri yollayıp 1,5 ay bekleyip bir yerini onarırken başka bir yerini bozma riskine karşı pci eternet kartı takıp 5 yıl sorunsuz kullandım.Ürünlerin hepsi orijinal ambalajlarıyla yollanacak.Anakartın Sli ve cross. köprüleri 3 tanne sata kablosu kitabı cd si backplatesi ve ext. etenet kartı,İşlemcininde metal kutusu içerisinde kullanılmamış hava soğutucusu yollanacak.
    2 takım dominator Gt ram var istenirse 4X2gb 1866C9 yada 4X4Gb 2133C9 ramlerle alınabilir.

Gelelim fiyatlara:

Sadece işlemci Satıldı @.:SyLaR:.
    Sadece anakart 400.-TL
    16 Gb ramlar Satıldı @dinamiks
    8 Gb ramlar 250.-TL

Pazarlık ve takas düşünmüyorum.Ürünler sadece önce havale sonra alıcı ödemeli kargo şeklinde satılıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apple59 -- 6 Haziran 2018; 19:16:21 >

• 16 gb ramleri elden almayi düşünüyorum eğer ki fiyatta anlaşirsak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.