Şimdi Ara

'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi ! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
18
Favori
89.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Draqonn

Oyun güzele benziyor birazdan indirip bakacağım umarım baştan başlama imkanımız vardır test amaçlı bakacağımda başta mundar etmeyelim

Clash of Clans dan daha güzel. CoC strateji diye bir şey yok. Bu oyunda var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaslar benim sorunum oyunu indirdikten 1 gun sonra oyun acilmadi server internet hatasi veriyor devamlidevamli yardimci olabilecek varmı acaba ???

• kerperus K kullanıcısına yanıt
    oyunda bakıma denk gelmiş olabilirsin.Her zaman aynı sorun oluşmuyor bi kaç saatlik bakıma giriyor arada.
  • Ben de yeni başladım 8 levelim sanırım japon olacağım.

• Gunpowder Düzen

'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi !
     'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi !

• quote:

Orijinalden alıntı: JusT_SmiLe

Merhaba Rambetiko ben Heylo. O big dadi bana da musallat olmuştu şimdi seninle başı belada demekki :D

Merhaba heylo ben de conqueror
    Sonunda üye oldum foruma
    Oyun nasil gidiyor ben bayadir oynamiyorum sınavıdi okuldu derken pek bakamayinca vazgectim oynamaktan
    Varsa bikac foto ekleyin klandan bakalim kimler ne kadar ilerlemis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik çağa yeni geçtim, wonder seçmekte yine kararsızım. Daha önce akropol inşa etmiştim.

Şu anda terracotta army ile notre dame arasındayım. Yardım lütfen.

Edit: Ayrıca 22. Seviyeyim. Klanınız varsa gelebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 1 Haziran 2015; 17:24:42 >
  • aktif bi oyuncuysanız notre dame kurun. kütüphane ve birlik yükseltmelerinde %10 indirim yapıyor. ama günde 1 kere girer çıkarım derseniz colosseum tavsiye ederim. savunma çok etkili oluyor
  • Hepinize merhabalar arkadaşlar

Ben de oyuna biraz önce başladım haliyle karışık geldi, internetten incelemelere falan bakarken domanions game hack diye bir videoya rastladım. İzlediğimde şok oldum. Siz de bir bakar mısınız?

https://www.youtube.com/watch?v=-WyBIJsjeOc
    link bu arkadaşlar bi bakarsanız sevinirim oyun hoşuma gitmişti. Eğer böle birşey varsa oynamaya değmez.

Herkese iyi oyunlar.
  • ajanmetin kullanıcısına yanıt
    anlattığına göre varsa bile oyunun ilk başlarında işe yarar. klasik ve ortaçağda inşa süreleri saatler hatta günler sürüyor. daha ilerisi için daha da uzun. can sıkmaya gerek yok bence
  • 21 oldum klasik çağa geçiyorum yunan ulusunu seçtim

• selamin aleyküm arkadaşlar.. bu konu ilk kuruldugu zamanlar buralardaydim, devlet-i aliye klanininda ilk uyelerindendim oyundaki ismim KUŞÇU..

o zamanlar telefonumu satacagim icin oyunu birakmistim,bu hafta yeni telefonumu aldim ve tekrar araniza gelmek istedim ama devlet-i aliye ye katilamadim, klana baktigimda benim level ve kupalardan daha az olanlarin oldugunu gordum, acaba neden katilamiyorum ?

• sınav dolayısıyla oyunla ve forumla fazla ilgilenemedim bi kaç güne ittifaka bakar duruma göre iletişime geçerim
  • Whatsapp grubu kurulmalı acill
  • Arkadaşlar herkese merhaba, uzun zamandır bu oyunu mümkün mertebe oynuyorum(seviyem 50) ve artık kendi dostlarımla yola devam etmenin vakti geldi diye düşünüyorum. "Akıncılar" adında bir müttefik grubu açtım. Buyrun gelin hep beraber oynayalım.

• already a members of an alliance diyo (could not make this request at this time) klana giremiyorum arkadaslar bu yazıyor yardımcı olurmusunz
  • Arkadaşlar oyunu yeni kurdum daha stone age deyim.Bir sorum olacak, yan taraflardaki ormanları erkenden açmamın bir avantajı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kokesta -- 21 Haziran 2015; 16:19:29 >
  • sagropa kullanıcısına yanıt
    Şu anda bi klana üyeymişsiniz. Çıkıp tekrar deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunda 127. leveldeym istersenz bi klan kuralım

• Klana nasil giriyoruz ? 18. Seviyeyim suan bir klana girme sansim varmi. Game center adim tkbl4ck

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.